Maske Tarifleri Porselen gibi cilt iin Maya maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Ve suanda yüzümde maya maskesi var:) Grip olmusum yüzüm fena kurudu, günesten cillerimde az bakim yapalum dedük:) Ben cok seviyorum bu maskeyi cok iyi geliyor.

bende denicem bugün
ama evde yaş maya yok, kuru mayayla yapacağım
bakalım neler olcakkk guclubacismile

kızlar ben maya maskesı yapıodum ama bıraktım cıldım kuruya donuk ve benım cıldımde acayıp bı sıvılce yaptı putur putur:S ben faydasını goremdım

kızlar, suna dumankayanın yağlı ciltler için olan maya+karbonat maskesinde ki maya kuru mu ,yaş mı yaa boshayallersmile ..ikisi de aynı etkiyi veriyor diyorsunuz ama cilt tiplerine göre değişir herhalde :bbo:

maya makesini ben de yapıyorum üçüncü yapışım sanırım ve bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum. benim cildim yağlı olduğu için ben sütle değil suyla yapıyorum cildim kurumaya başlarsa sütle devam edicem.
haftada bir yüzüme buhar tutuyorum kekikli suyla. hemen öncesinde maskeyi hazırlıyorum buhardan çıkar çıkmaz maya maskesini sürüyorum. kuruyunca yıkıyorum ve elbette siyah noktalarım azalmış oluyo. diğer sonuçlara pek dikkat etmedim ama bu kez sivilce vardı kuruttu. benim için en önemli şey siyah noktaların geri gelmemesiydi ki beklentilerimi aştı bu bu konuda. geri gelmedikleri gibi ikinci yapışımda siyah noktalar biraz daha azaldı ve hala gelmiş değiller:)

mayaa =)))) kızlar çok bekletrseniz kızarır ve asla GÖZ ALTINA DEĞDİRMEYİN SAKIN KIRIŞIR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 dk bekletın bebek gbi oluyor cilt pudra sürmüş gibi çok memnunum ben kuafr önermişti bana

bnde yapıorm maya maskesini,içine limonda sıkıyorum. bazen kil maskesi yaparken içine biraz mayada eklıyorum. yumuşacık oluo cildim.

kızlar yaaaa napcam ben ayvayı yedim
maya maskesi yaptım az önce,temizledim
ama yüzüm çooooook yanıyo ayrıca kıpkırmızı
yani bu halde sokağa bile çıkamam o derecede yaaaaaaaaaaaaaa
oooofffffffffffffffff

bende yaptım şu an ama sanırım çok su koymuşum maske gibi olmadı yani
kızlar yaş maya yı bi paketmi koydunuz bi kaşık nasıl olcak yaş mayayla anlamadım ya açıklayın ne olur biriniz :KK43:

benim cildim kurusütle denedim ama yine etkisini görmedim kızarıklıklar oldu
bence kuru ciltler uygulamasın,yağlı ciltleriçin sanırım maya maskesi...

Şuan yüzümde...... :)) çokk önceden biliyordum bu maskeyi hazır yapmışken hakkında ne yrumlar var okuyum dedım
bir çok pahalı kremlerde aslında yaş maya varmış ingilizce oldugu için karşılığını hatırlamıyorum am güzellik uzmanından duymuştum
cildine iyi gelmeyenler olmuş birza süresini kısa tutarlarsa bence hiç sorun olmaz
en azından kimyasallar kadar tahriş edemez rahat olun :KK66:

bende yaptım şu an ama sanırım çok su koymuşum maske gibi olmadı yani
kızlar yaş maya yı bi paketmi koydunuz bi kaşık nasıl olcak yaş mayayla anlamadım ya açıklayın ne olur biriniz :KK43:

ben yaş mayanın üçte birini kullandım yettide arttı bile bidahakine onunda yarısını kullancam

:KK53:kızlar maya maskesini millet saçını uzatmak için uyguluyo.az önce okudum ne iş.ben bırakıyorum :KK30:

Denedim yüzümü mahvetti kıpkırmızı oldu ve de 2 saate yakın süre içinde kızarıklık geçmedi. Hiç denemeyin derim.

X