Maske Tarifleri Porselen gibi cilt iin Maya maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
300
maya tabletleri var ben kullaniyorum bende sivilce yok ama olanlar ise yaradigini söylüyor tavsiye ederim.

internetten bunu buldum, işe yarayacak gibi duruyor. 3. gün oldu, sivilcelerim kurudu :)

1 çorba kaşığı maya u 1 çorba kaşığı süt
[FONT=&quot]maya ile sütü karıştırıp yüzünüzü kapatacak şekilde yayın, 20 dakika bekletin. Maya sertleşeceği için önce ıslak bir havluyla kompres yapıp yumuşatın. Maskeyi çıkartın. Önce sıcak, sonra soğuk suyla yıkayın. Bunu göz etrafı dahil tüm yüzünüze uygulayın.[/FONT]

bende denicem bi bakalım işe yarayacakmı

walla kızlar ben maya maskesini denedim ama ii gelmedi yaa.. :sinifsinif: hani tahriş filan yok da aman aman bir fark göremedim en temizi yine kil mask. yaa.... (benim için yani)

kızlar kullandığınız yaşmaya ürün bu mu ? bundan nasıl 1 kaşık ölçüp alıcaz anlamadım. pasta falan yapmadım da bu güne kadar :))
reklam olmasın adını kapattım :)

yahu bu hergün uygulanmazki..haftada bir kere uygulayın deniyordu.. bu kırışıklıklar içinde öneriyor suna dumankaya.. bende yapıyorum.. ama dikkat. cildinizi çok geriyor..

benim cildim genel olarak kuru.. alın bölgem normal sadece.
bu maskeden memnun kaldım. bir sene evvel aralıklarla uygulamaya başladım.. cildi geriyor. gözçevresine de uyguluyorum ben. mimik çizgilerini silikleştirdi... bu yönü ile tam bir kurtarıcı.. unutmazsam arada aklıma geldikçe (genç ciltlerin haftada 1 defadan fazla yapması önerilmiyor) yapıyorum halen..

bende yapıyorum maya maskesi. içinde bir çok yararlı vitamin varmış mayanın. gerçekten faydasını gördüm. tavsiye ederim

arkadaslar ama maya sac dökülmesinde'de kullaniliyor
sonra yüzümüzdeki tüyleride güclendirmesin:-(
hersey dert ya..

arkadaslar ama maya sac dökülmesinde'de kullaniliyor
sonra yüzümüzdeki tüyleride güclendirmesin:-(
hersey dert ya..

Canım saçlarda kullanılmasının sebebi saç çıkartması değil ölü deriyi canlandırması eğer saç kökü hala yaşıyorsa kan dolaşımı artıyor kök besleniyor ve saç dökülmesi duruyor ya da saç çıkıyor...

Yüzde o etkiyi yapacağını sanmıyorum...

bende denemek istiyorum ayrıca bu aralar cildim bozuldu stresden ve uzun zamandır ilgilenemiyorum kendimlemafoldumben

canlarım yaş maya süt ile kullanılınca göz altı morluklarına iyi geliyor.tüm yüze uygulamanız ilk bir iki gün cildinizi güzelleşmiş gibi gösterecekte olsa sonradan deforme olma riski doğabilir.dikkatli olmanızı öneririm.ben göz altı morlukların hariç tüm yüzüme denediğimde lekelenmeler daha doğrusu açıklı koyulu dalgalar oluşmuştu.2-3 haftada anca geçti.

ben kuru mayayı ılık suda eritip yüzüme sürüyorum, cok parlak oluyo yıkadıktan sonra tavsiye ederim

Maya maskesini bende uyguluyorum ama aldığım cilt bakımı kursunda biz gözaltlarına değdirmiyorduk ,çünkü maya asitli ve göz çevresi çok hassas, bilginize...

Canım saçlarda kullanılmasının sebebi saç çıkartması değil ölü deriyi canlandırması eğer saç kökü hala yaşıyorsa kan dolaşımı artıyor kök besleniyor ve saç dökülmesi duruyor ya da saç çıkıyor...

Yüzde o etkiyi yapacağını sanmıyorum...

bende denemek istiyorum ayrıca bu aralar cildim bozuldu stresden ve uzun zamandır ilgilenemiyorum kendimlemafoldumben

ya deryacık canım benim bu maske saç dökülmesine gerçekten rarmı ama benim saçlarımın uçları kuru ve kırık dipleride yağlı yani parsam nasıl yaparım nasıl kullanmak lazım ya dökerse saçımı falan bana yardım edersen çook ama çook iyi olur benim için canım bekliyorum cevabını lütfen:uhm:

göz altı için bence zararlı olabilir çünkü çok geriyo cildi torbalanma yapabilir hassas bi yer sonuçta arada bende uyguluyorum bide mayanın içine balda kanabiliyo bal süt ve maya işe yarıyor tabiki ama kil maskesi çok daha etkili bence

kızlar yapmayın hazırladım biraz sonra uygulayacağim cildim zaten leke dolu iyice lekelenmesin yahuu??ayrıca ben bu maske cildi beyazlatoyor diye duymuştum fikri olan

Biz bugün annemle yaşmaya süt seklinde uyguladık annemin yüzüne beyazlık geldi ama benim yüzüm kızardı pesbemde oldu tahriş etti benim cildimi galiba her ciltte aynı etkiyi vermiyorCADIARZU

ben denedim bu maskeyi yüzüme biraz ağır geldi, kızarıklıklar oldu fakat saçlardaki etkisi tam tersi oldu. saçlarımı pırıl pırıl yaptı, yeni boyattım sandı eşim. sanırım artık saç maskelerine son para verişim olduğunun resmidir. bu maske etkisine ve maliyetine göre hepsini sollar.

X