Dudak Makyajı my lipcity ile dolgun dudaklar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

LoLLa

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
102
78
2 haftadır kullanıyorum, inanılmaz etkili, kesinlikle deneyin derim.

MÜKEMMEL DOLGUN & DOLGUN DUDAKLAR !

• Etkili oligoptidler ile dudaktaki kollajen ve elastin yapılanmasını sağlar,
  • Dudak dolgunluğunu ve hacmini artırır,
  • Dudak çevresi çizgisini ve kırışıklıklarının silinmesine yardımcı olur,
  • Hemen dolgunlaşan, nemlenen ve yumuşayan dudaklar elde edilir,
  • Temel yağ asitleri, çeşitli vitamin ve antioksidanlar ile dudaklarınızı korur, bakımını yapar,
  • Ağrısız ce uzun süreli dolgunlaştırmayı, daha renkli ve daha dolgun & olgun dudakları görün ve hissedin !
OLİGOPEPTİD TEKNOLOJİSİ, kollajen üretimini önemli ölçüde artırarak, dudak hacmini büyütür. Dudak çizgilerini gözle görülür derecede azaltır. Türünün tek örneği CELADROL ile , hücre yenilenme ve devir hızını artırır. Sağlıklı besleyici aktif maddeler ile dudaktaki bakımı sağlar. Uzun süreli dolgunlaşmayı sağlar. Nemi tutar. Sizdeki kollajenin parçalanmasını azaltarak, dudaklarınızın tekrar yapılanmasını sağlar ve dudak büyüklüğünüzü gözle görülür derecede artırır.
Bu muhteşem ürünü kullanmanız sırasında bir karıncalanma hissedeceksiniz. HEMEN dudak büyüklüğünüzü nasıl artırıp, doğal dudak rengini derinleştirdiğini GÖRÜN ve HİSSEDİN !
Sonuç: Daha Dolgun & Olgun, Daha Yumuşak, Daha çekici.

KULLANIM TALİMATLARI & MUHTEVİYATI.
3.0 mL / 0.1 fl oz​
Şeffaf bakım ürününü gün boyunca her gece yatmadan önce, renkli bakım ürününü ise gün boyunca kullanın.​
KULLANIM ŞEKLİ:
Her gece yatmadan önce bol miktarda şeffaf bakım ürünü sürünüz. Böylece siz uyurken ürünün çalışması sağlanacaktır. Gündüz yalnızca veya rujun altına şeffaf veya renkli bakım ürünü kullanın. Sonuçların devam etmesi ve daha da iyileşmesi için kullanmaya devam edin.

myCity cosmetics

vay be.
evet yaa fiyatı nedir? nerde satılır çok merak ettim yaaa....

ozurler diliyorum gunlerdir giremedim foruma, sinavlarim devam ediyordu :KK43:
gecen sene sordugumda yanlis hatırlamıyorsam 75 milyondu. Hatta guzellik uzmanı test etmek için sürdü, İlk on bes dakika cok hafif bir karıncalanma hissi veriyor, biraz da kızarıyor dudak kenarları. Ama bir saat sonrasında cok guzel bir dolgunluk veriyor. Fiyatı anormal gibi aslinda, ama degiyor sonucu gorunce. Ben alicam derken iki hafta ac gezdim :) 2 haftadir da kullanıorum , bu 3. :KK66:

Son düzenleme:
ozurler diliyorum gunlerdir giremedim foruma, sinavlarim devam ediyordu :KK43:
gecen sene sordugumda yanlis hatırlamıyorsam 75 milyondu. Hatta guzellik uzmanı test etmek için sürdü, İlk on bes dakika cok hafif bir karıncalanma hissi veriyor, biraz da kızarıyor dudak kenarları. Ama bir saat sonrasında cok guzel bir dolgunluk veriyor. Fiyatı anormal gibi aslinda, ama degiyor sonucu gorunce. Ben alicam derken iki hafta ac gezdim :) 2 haftadir da kullanıorum , bu 3. :KK66:

my city lips sanırım ????? cunku ben my lipcity diye bir urun duymadım..

gercekten etkili mi? yani sole dudakları yaktıgı ıcın kısa sureli bı kızarıklık sısme seklınde mı etkısı yoksa kalıcı mı?

arkadaşlar bi ara haberlerde çıkmıştı ajda pekkan sürmüş hatta ağzından salyası aktı ama farketmedi çünkü ordaki sinirlerimi ne uyuşturuyormuş

my city lips sanırım ????? cunku ben my lipcity diye bir urun duymadım..

gercekten etkili mi? yani sole dudakları yaktıgı ıcın kısa sureli bı kızarıklık sısme seklınde mı etkısı yoksa kalıcı mı?

ahh evet my city lips, so sorry :KK43: aceleden isim hatasi yapmisim :KK43: hayır kalıcı bir kızarıklık değil, yani en azından bende 15 dakikada normale dönüyor dudaklarım, kızarıklık kalmıyor. Ama belirttiğim gibi kızarıklık biraz sevimsiz, dudak kenarlarının dışına taşıyor. Hassas bir cilde sahipse kullanan sanırım kızarıklık etkisi daha uzun süreli olacaktır. Kısaca ben memnunum lakin elbette goreceli :)

Ben 4 ay kadar kullanmıştım şeffaf olanı, zaten dudaklarım ince değil ama daha da dolgun ve kırmızı olmuştu, bırakınca zamanla eski haline dönüyor ve keşke kullanmasaydım diyorum, daha kuru ve çizgili dudaklarım var artık.

X