Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen gibi duran fondöten

ben de double wear kullananlardanım,kkdan okuyup tavsiyeler üzerine almıştım haziran ayında.ilk almaya gittiğimde kıvamı çok yoğun gelmişti,hatta ilk sürdüğümde de ama burada da bir arkadaşın belirttiği gibi gün içerisinde çok güzel emiliyo ciltte ve daha hoş bir görüntü kazanıyo.ilk 10-15 dakika aldatmasın sizi. benim de çok problemli bir cildim yok, zaman zaman artıyo sivilce ve kızarıklıklarım, ve çok sık uygulamıyorum bu fondoteni ama kullandığım zamanlarda nişanlımın tepkisi şu oluyo "canım bugün çok güzel görünüyo cildin" :) fondotenden diyorum tabi ne yalan söylicem :lepi: ben öneririm yani esteeyi

Lancôme Teint Idole Ultra bence fondoten de lancomeden daha iyisi yok lancome urunleri gercekten cok kaliteli ama biraz pahalizemuszemus

Oncelikle o vichy reklamlarinda gordugumuz porselen etkisinin aslinda photopshop etkisi oldugunu belirteyim :) gelelim markalara: estee, lancome ve guerlain makyaj urunleri cok iyi ancak MAC in ustune tanimam. cunku tum unlu makyaj uzmanlarinin tek tercihi mactir. evet dokusu cok kalin camur gibi kapatiyor ancak iyi nemlendirilmis bir cilde ince uyguladiginizda muhtesem duruyor. (bu arada kucuk bir tiyo fondoten ustune pudra kullanacaginiza ince bir kat sivi fondotenden sora mineral (toz) fondoten deneyin direk 3 boyut etkisi kazaniyor yuzunuz zaten o tvlerde gordugumuz porselen etkili yuzler bu sekilde ortaya cikiyor.)

estee lauder double wear tek gecerim yillarca macfactor colour adapt kulnadim ama bu fondoteni kulanmaya baslayince arada ucurum var gibi geldi bana turkiyede fiyatini bilmem ama dun brdan debenhamstan 35 euroya aldim.

estee lauder oncesi macfactor colour kulandim oda guzel ama estee daha guzel benim cildim icin deneyin tercih sizin.

L'Oréal Paris Infallible Foundation deneyebilirsin ama reklamlardaki gibide olmaz onlarda photoshop kullaniliyor

Son düzenleme:
estee lauder double wear dün gittim bütün alışveriş merkezlerine ama ıslak fondoten mı pudramı en iyisi Beğenenler Resim koyabilirse Ben de ona göre alıyım esmerım cildim normal yağlı değil kırmıızlı sivilccelerim var kapatıcı gibi olsun böyle porselen gibi dursun istiyorumm :KK43:( amwayin bir ürünü varmş sürüyormuşşsun on dk sonra porselen gibi oluyormuş bilgisi olan varmı artık bügün almak istıyorum kızlarr yardım edin lütfen :KK43:

ben biraz daha ekonomik yolunu buldum nivea ideal finish fondöten-flormar pudra :)

bu arada ünlü markaların çeşitli ürünlerini Türkiye de bulamıyorsanız strawberrynet yada unt a bakın derim... :1rolleyes:

fondöten kullanmıyorum.. cildi mahvediyor ve yaşlandırıyor hangi marka olursa olsun...
benden tavsiye, cildiniz çok fena kötü deilse sadece bir kaç svilce lekesi vs. varsa onların üstüne bitkisel bir kapatıcı sürün yeterli... kalıp gibi kapamayın yzünüzü

Arkadaşlar esstee almaya gittim artdeco mineral fondeeten die bir marka varmış profoscyonel dedi oradaki satıcı ama ben çok beğendimm çok güzell ve çokk doğall kırmızı sivilcelerimi suratımdaki izleri bile kapatıyor porselen gibi ben herkeste güzel durmaz dıe dusundum ama işyermdeki kızlar annem bile kullandı hariika bi bakın bence bi yüzünüze deneyın

kızlar ben de açık tenliyim saçlarım da sarı...aşkı memnu küçük sırlar gibi dizilerde clinique kullanıldığını duydum...açık tenlerde çok beğendim gerçekten...mac studio fix öneren arkadaşlar da var...estee louder koyu olur gibi geldi bana...günlük kullanabileceğim yüzümün her bölgesini eşit tonda gösterecek parlama yapmayacak ve aynı zamanda da doğal bir fondöten arıyorumm..tavsiyelerinizi bekliyorum...

kızlar ben de açık tenliyim saçlarım da sarı...aşkı memnu küçük sırlar gibi dizilerde clinique kullanıldığını duydum...açık tenlerde çok beğendim gerçekten...mac studio fix öneren arkadaşlar da var...estee louder koyu olur gibi geldi bana...günlük kullanabileceğim yüzümün her bölgesini eşit tonda gösterecek parlama yapmayacak ve aynı zamanda da doğal bir fondöten arıyorumm..tavsiyelerinizi bekliyorum...

cnm ben de beyaz tenli sari sacliyim. eskiden bir ara estee kullandim ama rengi cok koyu kaliordu en acik olani bile :KK43: hatta kullanamadim sise durdu sonra da attim :KK43: eger sen de cok beyazsan sana da koyu kalabilir tahmin ettigin gibi. denemeden alma derim esteeyi ozellikle.

cnm ben de beyaz tenli sari sacliyim. eskiden bir ara estee kullandim ama rengi cok koyu kaliordu en acik olani bile :KK43: hatta kullanamadim sise durdu sonra da attim :KK43: eger sen de cok beyazsan sana da koyu kalabilir tahmin ettigin gibi. denemeden alma derim esteeyi ozellikle.

canım ben de öyle düşünüyorum da estee olmazsa hangi markayı alıcağımı bilmiyorum..clinique ve mac arasında kaldım

canım ben de öyle düşünüyorum da estee olmazsa hangi markayı alıcağımı bilmiyorum..clinique ve mac arasında kaldım

canimcm cildinde akne sorunun yoksa mac guzel bence. hos ben kullanamiorm benm cildim akneye yatkin malesef sadece bare minerals kullanabiliorm. clinique de bi ara denemistim ama o da kaldi kullanamadim youn gelmisti cok ama yannis bir cesidini secmis olabilirim tabi. bir de o da gene koyu kalmisti. :çok üzgünüm:

X