Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen gibi duran fondöten

toz kapatıcı sivilcesi olanlar için kötü bi seçim çünkü dediğin gibi sivilce çevresinde birikme yapar hiç hoş görünmez bence sıvı kapatıcı veya direk su bazlı fondötenleri tercih etmelisinz kıslar

kızlar hani şu vichy reklamlarındaki kızlar var ya onun gibi duran fondöten var mı bildiğiniz.ya da şu dizilerdeki yüzler yakın çekim de ne kadar doğal duruyor makyajları, varsa tecrübeler alalımmm :enbuyukkk:
merhaba ,

tvdekıler sahne makyajı ıcın porselen makyaj yapıyorlar kryolan dıye bır makra kullanılıyor porselen makyajda bır numara bu marka ben gitti giidyordan buldum bu urunu ve çok memnunum ozel gunlerde kullanıılıyorum çok ıyı bır kapatıcı krylona kullanmadan once onun jelını suruyorum altına sonra tv stıck paint fondotenını kullanıyorum. su dayanıklı akmıyor.

KRYOLAN'S PORSELEN MAKYAJ İÇİN STICK.ŞOK FİYAT., #14601254 Gittigidiyor.com bu lınk umarım sana yardımcı olur

ya bütün bu güzel gözüken markaların fotograflı tanıtımlarının hepsinde photoshop tekniği kullanılıyor arkadaşlar.dügerlerı ıse cekım ısık ayarlaması falan fılan.
iş sadece fondotene kalsa iyi bıde onun ustunde 10 kat pudra var.ayrıca onların kullandıkları fondoten ve pudralar bızım kullandıklarımızdan cok daha farklı onlar profosyonel urunler kullanıyorlar.

clarins ışıltı veren fondöten.yeni aldım yılbası indiriminde 59ytl.

ben de max factör colour adapt kullanıyorum tam istediğin gibi süper bir fondöten tavsiye ederim

kesinlikle estee lauder kalıp gibi durmuyo ve çok pürüssüz gösteryo cildini deneyin arkilerrrrrrrrr

ben bugday tenliyim.. beyaz da denebilir yani. kimine göre beyaz kimine göre buğday=) açık renk fondoten istiyorum.. bi arkadaş estee 'nin beyaz tenlileregöre olmadıgını yazmıs.. ben ne alıyım?? parlama falan yapmasın..

christian dior forever cok cok acık tonları yok ama bugdaylara gore oldukca cok renk secenegi var
ysl nin fırcalı fondoteni cok başarılı onu da tavsiye ederim beyaz tenlilere göre renk secenkleri fazla:)

estee lauder i dusunuyodum ama beyaz tenliyim ve bi arkadas beyaz tenlilere uygun olmadigindan bahsetmis:S
bi arkadas da mac in urununden bahsetmis.. hangisini alacagima karar weremedim..

mac alma derim...
fondoten konusunda estee lauder double wear'ın eline su dokemez şakkıdı
aliyosan estee al
çok beyaz değilsen sorun yaşamazsın canim

clinique nin bi fondöteni var asyalılara özel beyaz gibi bişey. bi ara ona bak. ben kullnamadım ama gördüm. yada netten anna sui nin beyaz fondöteni var onu al derim:1hug:

ayyy çok saol.. boynere gidip bakıyı uygun zamanımda kaydirigubbakcemile5

lancester in fiyatı nedir canlarım? ingiliz markası denince british contesleri gibi olmayı hayal ettim de birden:roflol:

caroline miydi neydi o ya bana bi güzellik uzmanı bayan sölemişti ama onlar set fln oluomus ewet bu tw de gördüümüz bayanların cildi gibi yapan anladm demek istediinizi ama 1 1 bcuuk milyar fln fiyat wermşti bu arada kız kerolayn die okunduuna eminim =) ya c ya k ile yazılıo nese okunusunu bilin yeter

X