Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen gibi duran fondöten

armoni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
230
2
kızlar hani şu vichy reklamlarındaki kızlar var ya onun gibi duran fondöten var mı bildiğiniz.ya da şu dizilerdeki yüzler yakın çekim de ne kadar doğal duruyor makyajları, varsa tecrübeler alalımmm :enbuyukkk:

ben max factor colour adapt kullanıyorum ve çok memnunum.kapatma özelliği çok iyi.tavsiye ederim

ben max factor colour adapt kullanıyorum ve çok memnunum.kapatma özelliği çok iyi.tavsiye ederim

canım fondotende en önemli şey incecik durması ve kapatması yani kalıp gibi olmaması bu dediğin max öylemi yoğunluğundan anlarsın yani böyle krem gibi yoğun mu yoksa hafif cıvık mı fisfisfis

ince bir kıvamı var arkadaşım.maske gibi kesinlikle değil.

porselen gibi bir cilt dersen kesinlikle estee lauder double wear ya da dior forever yerimseniben

canım kullandın mı bu fondötenleri,anladın değil mi demek itediğimi,haniyaprak dökümünde falan nasıl cillop gibi kızların cildi öyle istiyorum.sanki estee lauder falan böyle assolist makyajı mı olur acaba diye kuşku ettim ama tamamen isminden hiçbir gerekçesi yok sırnaşık şey mutlaka deneyeceğim.

bu markaları kullananlar varsa yazar inşallah.ben bekliyorum:kahve:

canım hangisi bunlarda dediğin,biri light weight herhalde o daha hafif,senin bilgi sahibi olduğun hangisi acaba:nazar:

Eklentiler

• $169242-16.jpg
    $169242-16.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 2.942
  • $b_esteedoublewear.jpg
    $b_esteedoublewear.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 2.435
kızlar ben dior forever ve estee lauder double wear ikisini de kullanıyorum,cildim gercekten de porselen gibi pürüzsüz oluyor yalnız estee lauder biraz koyu,ben beyaz tenliyim yazın kullanıyorum esteeyi,ama bugday tenlilere gore super bi fondoten...dior forever kullanıyorum su anda o da cok kapatıcı ve bi o kadar da dogal şuana kadar nerdeyse her markayı denemiş biri olarak bu ikisi en cok begendiklerim bir de diorun sprey fondoteninden memnun kaldım onu da ekliyim yerimseniben
estee lauder double wearın light formlu olanı yeni cıktı onu henüz denemedim ama klasik double weara gore daha ınce daha dogal adı ustunde light:nazar:bnm kullandıgım klasik olan estee double wear cam sisede olana.s

kullanıyorum ve çook memnunum bi çok markayıda deneyen biri olaraktan Estee Lauder Double Wear diyorum:lepi:

ben mac ürününe bakıcam birçok arkadas övmüş bir kullanalım hayırlısıyla beğenirsem yazarım.

arkadaslar ıı guzelde bunların fıyatları ne cıwarda :KK70:
her bütçeye uyar mı we ne kadar ıdare edıo ?

estee lauder double wear 64 ytl
dior forever 90ytl nin üzerinde olması lzm cnm cunku bi cok ürün bi arada almıstım tek olarak fiyatını tam hatırlayamadım :a015:

Kesinlikle ben de Estee Lauder Double Wear öneririm :1closedeyes: Hem cilde zarar vermiyor hem de öyle iyi kapatıp pürüzsüzleştiriyor ki zaten fazla sürmene gerek kalmıyor bu yüzden de maske gibi durmuyor a.s Kalıcılığı da çok iyi ben değiştirmeyi düşünmüyorum :asigim:

estee lauder double wear çok güzel ama öle çok beyazsan biraz koyu gelebilir rengi --garip bi şekilde ucuz ama bence çok güzel flormar true match ( acayip hassas cildimde kaşıntı yapmadı ve parlama yapmadı)---pupanın da kullandım ama demekki memnun kalmamışım almamışım bidaha. ben vichynin de kullandım ama sanki maske gibi durdu yüzümde.body shopun yağsız olanı güzel--- bide laura mercier oil free bayıldım ben. biraz pahalı ama ben çok beğendim. kaliteli bir fondöteni önce cildini temzileyip nemlendirip kullanırsan ve üstüne transparan pudra geçersen porselen gibi durur. :asigim::asigim:

X