Dudak Makyajı Sally Hansen dudak dolgunlaştırıcısı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
E

EU1

Ziyaretçi
dsc01012ro8tb3.jpg

w458.png

Bu ürünü kullananlar var mı?

galiba dolgunluşturucu rujlar yanma hissi veriyor avonun Shine Supreme rujunda bende aynı etki oluyordu nedense:1rolleyes:

Teşekkürler hepinize. Almayı düşünüyordum alayım o zaman.:icecream:

Bende uzun zamandır merak ediordum güselse bende alayım barim . Birde dejavu vardı onu da arastırdım parasına degmeyen ürün oldugu yorumlarına vardım sally hansen cok pahalı da diil. Denemekte yarar var

ben başka bir ürününü kullanıyorum sıvı biraz daha kremsi, kesinlikle işe yarıyor hatta benimkisi nemlendirici gibi ruj değil gece dudağımdan taşırarak sürüyorum, iyice şişiyor sabaha kadar sabahta taşan yerlerede ruj sürüyorum daha kalın ve dolgun görünüyor dudaklarım.
ayrıca şiştikçe dudaklarımı çatlatmıyor aynı zamanda yumuşacık bakıyor

ben başka bir ürününü kullanıyorum sıvı biraz daha kremsi, kesinlikle işe yarıyor hatta benimkisi nemlendirici gibi ruj değil gece dudağımdan taşırarak sürüyorum, iyice şişiyor sabaha kadar sabahta taşan yerlerede ruj sürüyorum daha kalın ve dolgun görünüyor dudaklarım.
ayrıca şiştikçe dudaklarımı çatlatmıyor aynı zamanda yumuşacık bakıyor

nedir markası tatlim ?

ben başka bir markanın kullandım dudaklarımda pek ahım şahım bir değişiklik olmadı,bu markaları bilmiyorum ama.kullanan tecrübelerini buraya yazarsa sevinirim şimdiden sagolun.

ben başka bir markanın kullandım dudaklarımda pek ahım şahım bir değişiklik olmadı,bu markaları bilmiyorum ama.kullanan tecrübelerini buraya yazarsa sevinirim şimdiden sagolun.

canım ahım şahım derken ne kastettiğin önemli evet öle angelina dudakların olamıyor, ve kullanmayı kesince eski halini alıyor, çünkü bunlarda amaç alerjik reaksiyon gb dudağın tepki vermesini ve bu sayede şişmesini sağlamak...

X