Tüp Bebek Merkezleri Sakarya ada tıp hastanesinde tüp bebek yaptıran varmı

Arkadaşlar Sakaryadaki Ada Tıp hastanesinde Tüp Bebek Yaptıran varmı lütfen paylaşırmısınız.:CüvCüv:[/FO canım ada tıp doktorlarının çok iyi olduğunu duydum ve giden arkadaşlarım da oldu çok memnun kalmışlar.özelikle dr.sadık bey in adını çok duymaktayım,ama tüp bebek konusunda başarı oranlarını bilmiyorum.ilk deneme için mi ??:teselli:

benim bir kızım var normal hamilelikti, ikinci için doktor tüp bebek önerdi ama bilemiyorum bana da en yakın ada tıp bilemiyorum orasıyla ilgili hiç bir fikrim yok bilgi edinmek istiyorum

benimde ablam önümüzdeki ay aşılama ve tüp bebek için ada tıp hastanesine yönlendirildi.....bilgi sahibi olmak istedim ama fikri olan yok galiba ...

meraba arkadaşlar bende bebek tedavisi için bu ay sadık beye gidicm bilen varmı aranızda nasıl bi doktor ismini çok duydum

ArkadaŞlar adatıpta kısa bır sÜre tÜp bebek hemŞıresı olarak ÇalıŞtım araŞtırmadan tÜpler kapalıyken 3 kez ovulasyon ındıksıyonu yaptılar aaa sonra hsg Çektıler tÜh tÜpler kapalıymıŞ yanı araŞtırmadan ıŞ yapıyorlar bırkere sadık bey normal kadın doĞuımcu tÜp bebek yapmıyor tÜp bebeĞı ayŞe aytoz yapıyor yanında yardımcı kadın doĞumcu agrasıf neŞe hanım var aklınız varsa adatıptan uzak durun Şımdı ıstanbulda umut tÜpte mutfagı yanı embrıyolujı labratuarı ıyı ve doktoru ıyı olan yere baŞladım adatıp felaket ve paracılar...

Ben de Adatıp'tan hiç memnun kalmadım. Hem çok suratsız doktorlar( Ayşe Aytoz ve Neşe Hanım), hem de benimle birlikte yaptıran on kişiden sadece iki kişi pozitif netice aldılar.

bizde daha önce ada tıptaydık.ayşe aytoz ve ekibi sadece para için bizim hem zamanımızı hem paramızı hemde umutlarımızı çaldı. Aşılamanın bizim için sonuçsuz olduğunu bile bile 3 kere aşılama ve diğer sözde tedavileri...Biz bunları daha sonra öğrendik.hakkımı helal etmiyorum. buraya yazma nedenim başkalarınında aynı duruma düşmemeleri.Hala nasıl insanların yüzüne bakabiliyorlar anlamıyorum.

merhaba arkadaşlar bende ilk tüpbebek tecrübemi tecrübesiz ellerde yapmışım.ne cahillik ama ...şimdi o günleri üzüntüyle anıyorum...ben herşeyi öteki tarafa bıraktım.ALLAHIN izniyle..

canım sana ayşe aytozu önerebılrım ben ankada kosuyulundakıne gıdıyorum ve ilk aşılamamı ona yaptrdım ve cok memnun kaldım sonuc olumsuzda olsa 2.yıde ona yaptrmayı dsunuyorum hem cok ılgılı bır doktor ve ınsanı rahatlamakta tam bır uzman dıyebılrım para canlısı falanda degıl valla gecenın sıfır saatıde olsa arasan hıc terslemyr senı butun sorularına cevap alabılıyorsun onunla bı gıt gorus derım:21:

X