Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları otmatik sallanan beşik hk.

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
kızlar otomatik sallanan beşikler için ne düşünüyorsunuz sizce zararı olur mu ya benm kız sürekli sallanmak istiyor halim kalmadı artık ama çokta pahalı bana göre bilmiyorum alsam mıfisfisfis:çok üzgünüm:

canım ben görmedim otomatik beşiklerden kendi kendinemi sallanıyor,benim de park beşik var çok pişman oldum aldığıma belim ağrıyor sallarken.nasıl o beşikler bahsedermisin yada site ismi varmı?

güzel beşiğe benziyo ama celeninde dediği gibi ya bebiş bunu da beğenmesse boşa almış oluruz .

kızlar o beşikleri biz de araştırmıştık. eşim pek çok forumda o beşikler hakkında olumsuz yorumlar okumuş. ileri geri baş-ayak yönünde hareket ettikleri için özellikle reflü şikayeti olan bebeklerde kusmayı arttırıyormuş. emzirdikten hemen sonra kullanamıyormuşsun. bu yüzden biz de almadık

aa benm bebeğimde de reflü war ben wazmı geçeyim yani yabmki salanmak knusunda çok arsız sürekli sallanmak istiyor geceleri bazen çok uzun süre salllıyorum

ben aldım gunduz işlerımı yapamıyordum sureklı sallamamı yanımda olmak ıstıyordu ama şımdı rahatladım muziğide var açıyorum tıngır tıngır sallanıyor kendı uyuyor

ay bendede aynı olay var kızım sürekli sallanmak istiyo ama çok pahalı benim kız çok ayırt ediyo sallanma şeklini alırız bide beğenmezse dünyanın parası

ay walla ben alıcam galiba biraz dha bkleyeyim düzelme olmassa alıcam yeni çıkardı bu huyuda 5-6 gündür sürekli sallıyorum 2. el almayı düşünüyorum sıfırları çok pahalı ben mama sandalyesi olabileninden almayı düşünüyorum 2. elleri 200 ytl civarı sıfırları 350 ytl flan

kizlar ben de fisher price marka sallanan besik aliyorum su an bir arkadasinkini kullaniyorum memnunum

walla arkadaşlar kraftın var güzel ben ondan almayı düsünüyorum arastırdık güzel yani

bnde var.
ayarlı canım o yatıyor...
bnm çok işme yaradı gaza çok iyi gelıyorr..

biz kraft dondolina aldık ilerde mama sandalyesi olan şeklinden
inşallah sağlıcakla kullanmayı nasip eder rabbim
fiyatını mağazalarda gezip pazarlık edin
biz ankara özelcandan 275 e aldık

Kızlar baslıgı görünce dayanamadım hemen girip okudum. Benim oglumda ilk 3 ay inanılmaz gazlıydı sürekli sallanmak istiyordu özellikle aksam saatlerinde, bende fisher price den birtane otomatik sallanan ana kucagı tarzı bi ürün aldım, o kadar rahat etmiştimki anlatamam, yemegimi yapıyor, etrafı toparlıyor, kendime zaman ayırabiliyordum, oglusumu sadece emzirmek ve altını temizlemek için alıyordum içinden desem yeridir, amaaa gelgelelim 8 aylık olduk halaa o sekilde uyumak istiyoruz:KK43: Evden dısarı cıkmam sorun oluyor, anneme bile gidemiyorum cünkü uyumuyor salıncak olmadan, ayagımda sallıyorum, kucagımda gezdiriyorum yok olmuyor, bence almayın arkadaslar hemen alısıyorlar...

Kızlar baslıgı görünce dayanamadım hemen girip okudum. Benim oglumda ilk 3 ay inanılmaz gazlıydı sürekli sallanmak istiyordu özellikle aksam saatlerinde, bende fisher price den birtane otomatik sallanan ana kucagı tarzı bi ürün aldım, o kadar rahat etmiştimki anlatamam, yemegimi yapıyor, etrafı toparlıyor, kendime zaman ayırabiliyordum, oglusumu sadece emzirmek ve altını temizlemek için alıyordum içinden desem yeridir, amaaa gelgelelim 8 aylık olduk halaa o sekilde uyumak istiyoruz:KK43: Evden dısarı cıkmam sorun oluyor, anneme bile gidemiyorum cünkü uyumuyor salıncak olmadan, ayagımda sallıyorum, kucagımda gezdiriyorum yok olmuyor, bence almayın arkadaslar hemen alısıyorlar...

ciddenmi alışkanlık yapıyo
eyvah biz aldık
evden başka yerdede kullanılmıyo
bakalım ne yapacağız

X