çok acilll cok acill bakın ltfn

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
saat sabahın körü ve 19 günlük kızım saat 23 den beri gözünü kırpmadı tabi bende hastayım ateşim var gribim ama onunla ilgilenmek zorundayım hala uyanık dayanamadım babasını kaldırdım şimdi onda ama ben öldüm inşaallah biri vardır bu saatte ateşim kızıma geçermi herkesin bebegimi böyle bi bebek bu kadar saat uyank kalırmı cvppppp lütfen bayılacam şimdi doktora mı götürsem acaba sabah inşaallah biri cvp verir. dua edin bu hergün böylemi sürecek.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:a015::a015:

canım sana cevap yazdım ama sen çıktın belki acarsın bi kaç tavsiyede bulunayım

öncelikle daha bebeğin çok küçük uymaması normal olabilir ama sürekli ağlıyosa gaz sancısı vardır yada doymuyodurr.sütün geliyormu ? gaz için eczanede ilaçlar var alın bitane benim önerim neo baby grip mixture ben kullandım süper bi ilaçtir. mama alın çay kaşığıyla vermeyi deneyin belki o zaman uyur.
senin giribin içinse şunu şiddetle tavsiye ederim ilk önce bir tane maske al onu tak sonrada 1 portakal 1 greyfurtun suyunu 1 muzu ve bir kaşık balı karıştır iç hem zararsız hemde hemen gribi geçirir. kendini sakın üşütme ayağını ve göğüslerini üşütürsen çocuk çok gazlanır. bahırır durur
şimdilik bu kadar tavsiyelerim

mrb arkadaşlar herkese çok teşekkürler sütüm boldu gazını yokdu altı temizdi gene de uyumuyodu aglıydu dayanamadık kaynanamı uyandırttık meger kulagı agrıyomuş öglen benim ateşim ona geçti anne olmak ne kadar zormuş annemin kıymetini şimdi anlıyorum neyse şimdi uyuyo ama anlaşılan bugecede uyku yok ilk cocugum çok kötü oldum ne yapıcagımı bilemedim herşyi burdan paylaşıyoruz burası aklıma geldi oyuzden yazdım.

Allah kolaylık vesin canım.... dediğim karışımı yapmayı unutma sakın hemen geçer gribin sonuçta doğal bi karışım.ayrıca bebeğinede kuvvetolur sütünden geçipte yani

X