bir erkeğin sizi sevdiğinden nasıl emin olursunuz?

gnçkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
37
1
33
evet, bilen varsa lütfen sölesin gerçekten çok merak ediyorum =)

ve de sanırım bunu bilmeye biraz ihtiyacım var :icecream:

cevaplarınızı bekliyorum :1hug:

ya hiç mi cevap yok senağlama yarına kadar mutlaka öğrenmem lazım, yalvarırım bi şeyler yazın :1no2:

Bence sevgiyi öğrenmek öyle hemen olucak bişey değil canım.Kadın içinde erkek içinde bu böyle.Bunu öğrenmek isteme sebebini daha detaylı yazarsan belki daha fazla fikir verebiliriz.Yani ne kadarlık bir birlikteliğin var?Senin için neler yapar?Sen neler yaptın?Davranızşları nedir?Aranızdaki ilişkinin düzeyi yada boyutu nedir?Bunlar önemli sorular.Yoksa sana çiçek aldıysa seviyorum diyorsa kesin aşık bağırdı çağırdıysa sevmiyor demek yanlış.

valla erkeklere bu konuda hic güvenemezsin..
sürekli bakanlar vardir ama bir gün sorarsin ve görürsünki
aslinda sevmiyordur.. bu cok kötü bir durum..
en dogrusu onun bunu sana veya bir arkadas yardimiyla söylemesidir
emin olabilmen icin....

ben durumu anlatiim o zmn:

bana biri teklif etti. çok romantik. ama kro. ve de yakışıklı sayılmaz=) ama ben onu sevmiyorum. aynı gün okulun en karizmatik çocuğu teklif etti. ama bana kro çocuğun teklif ettiğini örenince. ben de madem beni seviodun nie başkasıyla çıktın dedim ( sevgilisinden ayrılırken de "neden" sorusuna "ben seni hiç sevmedim ki " demiş.) . o da bana " aradan vakit geçmesini bekledim dedikodu olmasın diye" dedi. bizim okulda öretmenler örenirse genelde sonu iyi bitmez :KK66: bana da sevdiğini bi kağıda yazarak belirtti. ama ben pek inanmadım. daha önce seviodum onu. ama açıkçası başkasıyla çıkınca sildim attım =) kro olan bana böle birsürü bişiler yazıodu. baya romantikti :KK70: arkadaşlarım karizmatik olanını kabul et fln dediler. sora işte bu karizmatiğin bıraktığı kız "onu kendime aşık edicem" dedi . o da bunu duyunca "(...................) eder" dedi işte. şimdi arkilerim bi dene (karizmatikle) diolar. ama ben onun beni sevip sevmediğini anlamıyorum. bi de böle soranlara "ettim, ne var " demesi garip. hani öğrenmelerini istemiyodu(!) kro olan çocuğa da gitmiş kendi sölemiş teklif ettiğini.

yani şimdi ben bakışlarından mı anliim, davranışlarından mı anliim.. .ne yapayım ben yaa :))

senın iş bıaz karışık bence hiç acele etme sabırla bekleyen gerceyın ne oldugunu mutlaka gorecektır
bıraz bekle hem onlara hemde kendıne bıraz zaman ver bu zamanda hiç bır erkege guven olmuyo kımı sevıyorum aşıgım der ama bı bakarsınkı hepsı yalan zaman herseyın ilacı bekle

tamam ama salı günü oldu bunlar.. artık çocukları oyalıyormuşum gibi görünüyorum uzaktan =(

daha 18 yasındasın bence bu ıslerın en cok cocuk oyuncagına donduruldugu ciddi beraberliklerin zor yaşandığı dönemdesin bence ikisini de kabul etme başın ağrımasın benden sana tavsiye.

pek öle sayılmam ama buralarda o tip şeyler çok olur. yani aslında 18 deilim bi arkadaş almıştı bunu o şekilde almış bana ==)

ikisi de içine sinmiyor gibi geldi bana ondan soyledim yok hoşlanıyorsan birinden sen bileceksin

uffff cok gereksiz isler bunlar yaaakafamçokkarıştı
hic bir ciddiyet yok, yok onunla cik yok bununla cikma..:1closedeyes:

canim sen kendi bildigin dogru seyleri yapsana
arkadaslarina uymamirmirmirmir
ayrica ben ikisinede inanmiyorum
senin deyiminle ne "kroya" nede "karizmaya":mymeka:

doğrusu istenirse burda herkes çıkıp çıkıp duruo. hiç de bişi olmuo. beğenmeyen ve bırakan %80 kızlar oluo. biraz grp galiba :)

bak canim bende diyorum
cik dur cik dur nereye kadar
cocuk isleri bunlar..
ben senin yerinde olsam bu islerle ugrasmam..
ilerde umarim tam düzgün ve olgun biri cikar karsina..
bunlar bos isler...

ciddiyet var. geçen yıldan beri oluo bu olayların çoğu. bazıları karıştırıp duruo. ama iki kişi teklif etmiş. yani sonucunda biriyle denemek istiyo insan. ama tşk. en azından direk fikrinizi sölemişsiniz.

buralarda ciddi ilişki yokki. herşeyden bi haber. herkes salık salık böle. güçlü olman için şart hale geliyo. ilerde ciddi bi ilişki ben de isterim=) kim istemez ki=) ama yetişkinler "derslere bak" diolar. herkes dio. artık sıkılıo insan.

siz bana içinizden geleni sölediğiniz için çok seviyorum burayı. herkes içinden geldiği gibi davranıyor. ama ikisi de samimiyse benden emin olmak düşüyor. sanırım kro olandan eminim. ama dierinden de emin olup denemek istiyorum. nası anlatırlar, nası ifade ederler sevdikleri?? ufff ne zormuş=(

Bende arkadasıma katılıyorum hiç boyle ıkılıklere gırme şimdiden yasadıgın yerde ne nasıl yasınıyor bılemem ama sen kendını düşün kafana boyle seylerı takma senı seven hangısıyse zaten zaman la bellı olur acele etme

Benımde lise 1 de aynısı basıma geldı bırı esı sınıf arkadasım çok ıyı sayılmaz ama tanıdıgım bırıydı dıgerı de daha önce hiç görmedıgım ve görünüşü ıtibarıyle çok kıro dıyeyım bırıydı çok kararsız kaldım kendıme ve ona 1 2 hafta verdım bırbırımızı tanıdık ve şimdi kıro dedıgım ve hı tanımadıgım o çocukla 6 yıldır çıkıyorum e bırkaç ay sonra nışanlanacam herşey zamanın sayesınde

X