Sadece Bir Tıklamayla Dünyadaki Aç Bir Çocuğa Bir Kap Yiyecek Yollayabilirsiniz

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
Bir tiklamayla dunya cocuklarina yardim edebiliyoruz sadece click here to give yazısını eklemeniz yeterli

http://www.thehungersite.com/clickToGive/home.faces

bu yazıyı gördüğünüz anda dünyadaki aç çocuklardan birinin karnının doymasını sağlıyorsunuz şimdiden ilginize teşekkür ederim

You have given the value of 1.1 cups of food to the hungry.
s3tqvycnpn7evd3.jpg

Son düzenleme:
canım arkadaşım duyarlı dostum yanındayım

Aşağıdaki linke tıkladığınız zaman, dünyanın herhangi bir yerinde aç bir insan yiyecek yardımı alıyor. Yiyeceğin parası, logolarını görmeniz karşılığında reklam yapan sponsorlar tarafından ödeniyor.

"
Tüm yapmanız gereken bu siteye girmek ve yiyecek bağışla düğmesine tıklamak

Günde sadece bir kere bağışta bulunabiliyorsunuz, onun için tanıdıklarınıza bu mesajı ulaştırabilir ve her sabah bilgisayarınızı açtığınızda siteye girerek bu insanlara yardım etmeyi alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Thank You — your click has been counted!
The ads below make The Hunger Site possible

Bu kampanya nedir?

Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin.

Orada Göreceğiniz Sarı Düğmeye Tıklayın.Dünyanın Herhangi bir Yerinde Aç Bir insan Yiyecek Alıyor. Size Hiçbir Maliyeti Yok, Yiyeceğin Parası Reklam Logolarını Görmeniz ile Reklam Yapan Sponsorlar Tarafından Ödeniyor,Tüm Yapacağınız Bu Siteye Girmek ve Yiyecek Bağışla Help Feed The Hungry) Düğmesine TIKLAMAK. Bir Saniye Sürüyor, Günde Sadece Bir Kere Bağışta Bulunabiliyorsunuz.İşte bu kadar kolay!
yapmanız gereken tek şey şu siteye gidip click here to give butonuna tıklamak..

çok duyarlı güzel bi orhanizasyon yaptım bunu peki bu site bazı siteler gibi tıklandıkça paramı kazanıyor??

Bu kampanya nedir?

Orada Göreceğiniz Sarı Düğmeye Tıklayın.Dünyanın Herhangi bir Yerinde Aç Bir insan Yiyecek Alıyor. Size Hiçbir Maliyeti Yok, Yiyeceğin Parası Reklam Logolarını Görmeniz ile Reklam Yapan Sponsorlar Tarafından Ödeniyor,Tüm Yapacağınız Bu Siteye Girmek ve Yiyecek Bağışla Help Feed The Hungry) Düğmesine TIKLAMAK. Bir Saniye Sürüyor, Günde Sadece Bir Kere Bağışta Bulunabiliyorsunuz.İşte bu kadar kolay!

çok duyarlı güzel bi orhanizasyon yaptım bunu peki bu site bazı siteler gibi tıklandıkça paramı kazanıyor??
evet canım evhanımı bunu çok güzel anlatmış sağolsun günde 1 kez tıklayarak bu yardımını sürdürebilirsin sana ve evhanımına desteğinizden dolayı teşekkür ederim
açlık kadar kötü birşey yoktur dünyada aç insan ve çocuk kalmasın

Son düzenleme:
Benden tam destek sonuna kadar :enbuyukkk:
Tanıdığım herkezede yolluyorum:çok üzgünüm:Allah yardımcıları olsun:a015:
Resimlerden çok etkilendim
Hayatımızdaki doyumsuzluklarımız geldi gözümün önüne bir değil binde bulsak gözümüz doymuyor doymuyor işteesenağlama
Halbuki şükretmek varken:Saruboceq:etrafımızda israf ettiğimiz aslında onların bu yieceklere yada giyeceklere ihtiyaçları olduğunu unutmamak gerektiğini:çok üzgünüm:

Bu kampanya nedir?

CANIM SADECE BİR TIK DEĞİL Mİ?
SARI BÜYÜK BUTONA BİR KEZ TIKLAYIP - AÇILAN YENİ SAYFADA YAPACAĞIMIZ BİRŞEY YOK DEĞİLMİ?

Aynı PC den günde bir kez mi tıklayabiliyoruz?a.s.

CANIM SADECE BİR TIK DEĞİL Mİ?
SARI BÜYÜK BUTONA BİR KEZ TIKLAYIP - AÇILAN YENİ SAYFADA YAPACAĞIMIZ BİRŞEY YOK DEĞİLMİ?

Aynı PC den günde bir kez mi tıklayabiliyoruz?a.s.

evet canım sadece hergün 1 kez sarı butona tıklama yeterli katılımından ötürü teşekkürler

Dün çaresizlik topiğinde gördüğüm açlık resimlerinin etkisiyle kendimi çok kötü hissediyordum.
Canım arkadaşlarım bugün bana hayatım boyunca alabileceğim en değerli armağanı verdiniz.
Allah hepinizden razı olsun.
Emeği geçen ve geçecek olan her kuruluş ve kişiyi yürekten alkışlıyorum.
Dilerim yeryüzünde tek bir canlı aç kalmaz.

a.s.cokacimcoooka.s.

ben de tıklayacağımkaydirigubbakcemile5

konuyu açan arkadaşıma ve konu hakkında yardımcı olan herkesea.s.

The ads below make The Hunger Site possible.

işte bende yaptım.....

barçman ablacıgım cok ama cok duygulandım...asıl melek sensın.....boyle bır konuyu ....
bızlere tasıdıgın ıcın....
ayrıca ev hanımı na... tesekkur ederım kı bu konularda...cok hassa ve ılgılı oldugu ıcın...ve dıger arkadaslara..tesekkurler....

canım sıteye gırdım ve sarı putona bastım...umarım ...faydalı olmusumdur......

sevgı ve saglıkla kalın...

Son düzenleme:
The ads below make The Hunger Site possible
her gün tıklarım...

The ads below make The Hunger Site possible.

cok süper düsünmüsün canim bende katiliyorum, sagolasin!

çok iyi fikir :lepi:ve güzel kampanya olmuş
günde 1 taneyse ozaman hergün muhakkak 1 kere tıklayalımkaydirigubbakcemile5

X