Göz Altına Yağ Dokusu Kök Hücre

latino

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
23
1
a.s. Vücudunuzun karın,üst bacakta oluşan yağların bir kısmı enjektörle çekilip yararlı olan yağ dokuları göz altında oluşan morluk,çökmeler için kullanılmaktadır.Bu yeni çıkan bir estetik müdahale olup kök hücre işlevini görmektedir.Buraya enjekte edilen yağ dokuları göz altında beslenerek yayılır ve çökmüş bölgeler yağ dokusuyla eski haline öner ve genç gözükmesine yarımcı olur.
Ben sizlere faydalı olması maksadıyla yazmayı uygun gördüm bayanlar . Gideceğiniz ESTETİK UZMAN DOKTORUNUZ... çok önemli çok dikkatli bir seçim yapınız ki güzel ve etkili sonuçlar alabilesiniz...HER DOKTOR BU UYGULAMAYI YAPMIYOR.İNTERNETTEN ARAŞTIRIN LÜTFEN ! !
Ben kendime yaptırdım bacağımın üst kısmından bir miktar yağ dokusu alındı ve küçük küçük göz altına enjekte edildi.ilk 2 gün buz kompleksi yapılması morarmasını engellemesi açısından çok önemli, şimdi yavaş yavaş gözaltı morlukları azaldı doktorumdan çok memnun kaldım...sonuçları çok iyiye gidiyor,yağla enjekte edilen yerler iyileşmeye başladı...bakalım..ilerleyen günlerde güzel çökkün olmayan genç bir gözaltı bekliyorum....kaydirigubbakcemile5

Bayanlar bacağımdan alınan yağ dokusunun morlukları hala geçmedi.
Göz altıma enjekte edilen yağ dokuların bir kısmı eridi ama hala parmağımla gözaltıma dokununca çıkıntıları hissediyorum.tam anlamıyla erimedi.açıkçası doktorlar bir kaç seans olmalı diyorlar...ben birinci seanstan memnun kalmadım.hala morluk ve çöküntüler mevcut.tam bir fiyasko ve hayal kırıklığı...

Bayanlar bacağımdan alınan yağ dokusunun morlukları hala geçmedi.
Göz altıma enjekte edilen yağ dokuların bir kısmı eridi ama hala parmağımla gözaltıma dokununca çıkıntıları hissediyorum.tam anlamıyla erimedi.açıkçası doktorlar bir kaç seans olmalı diyorlar...ben birinci seanstan memnun kalmadım.hala morluk ve çöküntüler mevcut.tam bir fiyasko ve hayal kırıklığı...

canım cok gecmıs olsun,umarım hızla güzelleşirsin
ben de gelecek ay gozaltına resytalen yaptırmayı dusunuyorum
hyaluronıc acidin ince dokulusuymus
bırkac gune de yuze dolgu yaptırıcam mesajlarımı takip edin anacım :jeyyar:

burn estetiği için gittiğimde doktor göz altına çeneme ve yanaklarıma, vücüdumdaki yağdan doku enjekte edebileceğini söyledi
yaşım 30
ne dersiniz bu işe girsem mi;? yoksa erken mi bunlar için?

mrb twi aynı şeyi bana da söylemişti doktorum burun ameliyatı yanaklara ve göz altına yağ enjekte edildi göz atlarıma yağ enjekte ettirdiğim için nasıl pişmanın anlatamam şişlik kaldı üstüne bidaha operasyon geçirdim yağ fazlalığını aldı güya ama gene şişlik ve morluk kaldı sakın canım sakın yaptırma bu işlemi bu çektiğim sıkıntıları başka kimse çekmesin çok zor inanki yaşama sevincim gitti resmen yarın başka doktorla görüşmeye gidicem bu konuyla ilgili düzelmez diye çok korkuyorum inş diğer doktor düzeltir iş açtım başıma ya :çok üzgünüm:

mrb twi aynı şeyi bana da söylemişti doktorum burun ameliyatı yanaklara ve göz altına yağ enjekte edildi göz atlarıma yağ enjekte ettirdiğim için nasıl pişmanın anlatamam şişlik kaldı üstüne bidaha operasyon geçirdim yağ fazlalığını aldı güya ama gene şişlik ve morluk kaldı sakın canım sakın yaptırma bu işlemi bu çektiğim sıkıntıları başka kimse çekmesin çok zor inanki yaşama sevincim gitti resmen yarın başka doktorla görüşmeye gidicem bu konuyla ilgili düzelmez diye çok korkuyorum inş diğer doktor düzeltir iş açtım başıma ya :çok üzgünüm:

teşekkür ederim
yapırmayayım o halde
onur erol söyledi bunu ama n egerek var şu anda, burnum düzelsin yeter

merhaba arkadaşlar;

benimde yaklaşık 8 ay önce gözaltıma yağ enjekte edildi. şişlikler inince gözaltımda büyükçe belirgin bezeler oluştu. şuan doktorum onu keserek alabileceğini söylüyor ancak ona güvenemediğimden başka bir doktora danışmak istiyorum. bu konuyla ilgili bana yardımcı olacak biri varsa cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.

şimdiden teşekkürler..

mrb bihter mesajını görünce çok üzüldüm canım inş başka kimse böyle bir operasyon yaptırmaz aynı kaderi paylaşıyoruz benim ilk operasyonun üzerinden 7 ay geçti çok pişmanım böyle bir şey yaptırdığıma 2.operasyon 4 ay önce falan oldu lokelle yapıldı benim doktorumda senin doktorun gibi fazlalığı alabileceğini basit bir operasyon olduğunu söyledi fakat çok acılı bir operasyon geçirdim sakın lokalle yaptırma onların hatası sonuçta genel anesteziyle ol bence, göz bu çünkü hiç basit deil fakat benim malesef 2.operasyondan sonrada düzelmedi gene bezeler kaldı morluk kaldı zor günler geçiriyorsun canım biliyorum çünkü aynı şeyleri bende yaşadım hala yaşıyorum 7 aydır doğru düzgün yüzüm gülmedi diyebilirim doktoruma mailler yazdım tüm sinirimi hatasını vurdum yüzüne hadi ben güzel olacak sandım siz nasıl onca yıklık tecrübenizle böyle bir sonuçla karşılaşacağınızı bilmezsiniz neden beni uyarmadınız mahfettiniz gözaltlarımı sayenizde insan içine çıkamıyorum dedim daha neler neler bana düzeltebileceğini yazmıştı teldede konuştuk 10 gün önce gittim ve genel anesteziyle yeni bir operasyon geçirdim kabus gibi düşünebiliyo musun bir hata nelere mal oldu üstelik ben bursadayım o ist.ameliyat öncesi gerekiyorsa yağların hepsini alın dedim bana güzel olacak düzelecek dedi ameliyat sonrası yağların yanlış yere gittiğini çukur yer yerine hemen deri altına gittiğini o yüzden kötü bir görüntü olduğunu aldıktan sonra gene gözaltlarımın çöktüğünü o yüzden bu sefer doğru yere verdiğini söyledi şok oldum ben kurtuldum diye sevinirken, ya gene şişlik kalırsa dedim hayır bu sefer çok güzel oldu dedi resmen ne diyeceğimi bilemedim şu an sarımsı şişlik var hala elime sertlik geliyor korkuyorum gene şiş garip bir görüntü kalacak diye Allah sonumuzu hayır etsin canım çok zormuş böylesi bir dert Allah kimsenin başına vermesin bu tür hatalar yapan doktorlarıda Allah a havale ediyorum.Allah yardımcımız olsun inş kurtuluruz canım bu sıkıntıdan :teselli:

Dr adi verebilirmisiniz. Merak ettim. Cunku bildigim kadari ile petek dincoz den tutunda bir cok sanatci bu dolgu isini yaptirdiklarini biliyorum. Deniz akkaya dahil. Hangi dr basarili hangisi degil. Tesekurler.

hayir o dolgu degil goz alti torbalari icin ilac enjelte ettirmisti. Ve ilaca alerjik reaksiyon gosterdi. kadin zaten devamli yuzune gozune yanagina dolgu yaptiriyor :))
Bu arda dudak dolgusuna mamnun kalmana cok sevindim:))

Hanımlar estetik doktorlarına fazla güvenmeyin onlar para peşindeler...kimse sizi düşünmüyor bence önce onlar ceplerini doldurma derdindeler....

arkadaşlar birşey sorcam ya hiç gözaltı morluğu tedavisi yaptıran yok mu şu koca sitede ? bir tane yorum okuyamadım. bir kaç ay sonra yaptırmayı düşünüyorum ama yorum da duymak istiyorum. rastlayamıyorum malesef hiç

arkadaşlar birşey sorcam ya hiç gözaltı morluğu tedavisi yaptıran yok mu şu koca sitede ? bir tane yorum okuyamadım. bir kaç ay sonra yaptırmayı düşünüyorum ama yorum da duymak istiyorum. rastlayamıyorum malesef hiç

Ne gibi tedavi? kiminle konustun dr olarak? Ben sadece gozalti dolgusu yaptirdim.Cokukuluk icin.Morlugun tedavisi yok diye biliyorum...

morluğun tedavisi elbette var ! lazer tedavi uygulanıyor. bu pazartesi de inşallah dr. arda katırcıoğlu'yla lbu konuda görüşmeye gidicem. internette araştırısanız gözaltı morluğu için pek çok doktorun tedavi yöntemi olduğunu görebilirsiniz. lazer değil ameliyatta yapılabiliniyor. konuştuğum bir başka doktor ameliyat yapıyor.

arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu lazerin ve yağ enjeksiyonunun morluk ve çukurluk tedavisinde hiçbir işe yaramadığını öğrendim. konuştuğum uzman bir doktor: 'gözaltı lazer yapmak ve yağ enjekte etmek körlüğe bile neden olabilir' dedi.. ki o yağı göz damarlarına çok yakın bir aralığa enjekte ediyorlar.. uff. düşünmek bile istemiyorum. gözaltı çukurluğu vce morluğun tek tedavisi : endoskopik yüz germe. bu yöntemde yanak yağı gözaltına ilerletiliyor ve erimesi gibi bir derdi olmuyor. neredeyse bir aydır araştırıyorum. işte bunları öğrendim

lifting için kullanılan ev tipi cihazlarla göz bölgesini toparlayabilirsiniz kızlar
neden enjeksiyon yaptırıyorsunuz ki, allahtan öyle birşey yaptırmamışım
bi ara düsünmüstüm cidden kötü oluyormus gözaltına dolgu

Nasıl yani? Lifting cihazını göz altınada uygulayabiliyrmuyuz? Zararlı olmazmı? Ben sadece yüze uygulanabiliyor die bilyom.

X