bebek gelişimi

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
Kızlar bebekleriniz kaçıncı ayda donmeye basladı? O kadar cok gaz sorunu yasıyoruzki herkes hareket etmeye basladıgında gecer diyor 4 ayımızı doldurduk hala donmelerimiz yok henüz cokmu erken acaba

cnm erkek mi bebeğin erkek bebeklerde gaz daha uzun sürer sşyorlar bizimde çok gaz sancımız vardı ama 2 ayıkken bitti çok şükür.

ilaç olarak ne kullanıyorsun sab simplex kullandık biz .ok iyi geldi

canım su anda donmeye baslar bır ıkı haftaya en gec ama gozun ustunde olsun her an bıraktıgın yeerde bulamayabılırsın. gazı da 6.ayda gecıyor emın ol. 2ay dısını sık.

benim oğlum çok gazlı değildi ama ben metsil kullandım gazı olduğunda o iyi geliyordu bu arada 4 -5 aylıkken dönmeye başlar bebeklerin çoğu

gaz için rezene çayını deneyebilirsiniz.
benim bebeğimde 4 aylık oldu. henüz oda dönmüyor ama dönmesine az kaldı gibi. çünkü elinden tutunca kendini öne itip kalkıyor. bazende yattığı yerde belini kaldırıyor. sanırım yakındada döner.

Benim bebeğim uzun süredir yan dönüyordu ama bugün ilk defa sırtüstü ike yüzüstü döndü. Kızım bugün tam 4 ay 11 günlük. Bu arada gaz sorunumuz 3,5 ayda bitti.

yakında döner hergün bir şey yapıyorlar, bugün gel yapınca ellerini uzatmaya başladı. Çok tanımadıkları (mesela babam nispeten daha az görüyor) gel diyince arkasını dönüyor.

Benim kızım 3 aylıkken yüzüstümnden sırt üstüne dönüyordu 4.aya girincede normal hem sağına hem soluna dönmeye başladı 5 aya doğruda yuvarlanmıştı bir kaç kere ...

benim oğlumunda çok gaz problemi oldu 6. aydan sonra yavaş yavaş azaldı sende sık dişini canım az kalmış
oğlum 4. ayında yüzüstü dönmeye başlamıştı 5. ayında da hem sırtüatü hem yüzüstü dönüp gidiyodu

X