Park yatak kullananlara sorum var

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
yakininizda veya cevrenizde park yatak kullanan var mi .artilari ve eksileri neler dir.

kac aya kadar hamak bolumunde yatabiliyor bebekler 6 veya 7 aydan sonra hareketli oluyor. ozaman hamak bolumu yani ikinci bolum kullanilmaz gbi gorunuyor.derin degil cunki.gerci yakkindan incelemdim ama.fisfisfis
bende heme cocuk odasi alma taraftari degilim ama arakatin derin olmamasi 8 aydan sonrasi icin dusunduruyo acikcasi.ya yatagin altini doldurcan ustune gene yatak sercen ortalarda olcak derinligi .yada varmi baska onerileri olan

bu gibi sorularima yanit vercek arkadaslar var mi.konu dogru yerdemi acildi bilmiyorum.
tesekkurlera.s.

canım ben de park yatak kullanıyorum...pierre cardin markası...memnunum...3 kademeli...epey de araştırmıştım piyasayı park yatak alırken...bilgine...

canım park yatak cok ıyı oluyor tavsıye ederım.
6aya kadar hamak bolumunde yatırabılırsın daha sonra asagıya al fazla hareketlenmeden. cok derınde zaten bırsey olmaz gayet guvenlı. altına yatak yerıne yorgan serdım ben yınede yatakta sersen derın oluyor merak etme oğlum 11aylık yurumesıne ragmen onun ıcınden asla cıkamıyor.

bende park yatak kullanıyorum graco marka. memnunum. şimdi 6 aylık hala üst kısmında yatıyor ama biraz daha zaman geçince aşağıya alacağım. bence normal yataklardan daha kullanışlı istediğin yere taşıyabiliyorsun. ben tavsiye ederim

canım bende park yatak kullanıyorum almadan önce çok arastırdım.tasına bilir olması çok güzel bebeişim 3 aylık şimdi 1 aydır kayın valdemde idim ucaga koydum götürdum orda hıc sıkıntı yasamadım. alt katınıda açtım 2 gunde öle kullandım gayet güzel tavsiye ederimm...

bende park yatak kullanıyorum,
ilk önce beşik almıştım mobilya olanlardan ama 6. aydan sonra ayağa kalkıp sarkmaya başladı yaramaz oğlum hemen park yatakları araştırıp aldım ve direk en alt kademeye yatırdım onun içinde visco yatak aldım çok memnunuz

ben de haftasonu araştırdım ama..sizler nerden hangi marka ve ne kadara aldınız..pahallı geldi çünkü bana ona verceğim parayı mobilyayamı versem acaba..pierecardin en kalitelisi gibi duruyo şu an..

bence hemen hemen hepsi aynı sadece markaya fazla para ödeniyor zaten hepsi sonuçta bebek markası e-bebek.com mağazalarına bakın uygun fiyatlar

Canım ben hem bebek odası aldım hemde park yatak ..gündüzleri odasında geceleri odamızda park yatakta yatıyor ..ikisindende memnunum ama tabiki mobilya karyolası daha geniş daha sağlam.....

X