Çocuk Hastalıkları yemek yemiyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

EU1

Ziyaretçi
günaydın arkadaşlar oğlum 26 aylık hiç yemek yemiyor çok zayıfladı gözlerinin altı morarıyor zayıflıktan akşama kadar denemediğim yemek kalmıyor ayrıca zinco mega,vimin c kullanıyor ama hiç faydası yok ağzını kilitliyor açmıyor off arkadaşlar lütfen bu durumda olan varmı ne yapmam gerekir resmen hasta oluyorum çocuk yemeyince

oğlunuz yemese yaşamazdı az çok bir şeyler yiyip besleniyordur.
benim kızımda günde en fazla iki kere yemek yiyor ama aralarda parça parça lokma lokma
yiyor o da hoşuna giden bir şey olursa doktoro götür dünüzmü
doktor ne diyor

balik yagini dene bir de canim.. hem besleyici hem de istah aciyor.

günaydın arkadaşlar oğlum 26 aylık hiç yemek yemiyor çok zayıfladı gözlerinin altı morarıyor zayıflıktan akşama kadar denemediğim yemek kalmıyor ayrıca zinco mega,vimin c kullanıyor ama hiç faydası yok ağzını kilitliyor açmıyor off arkadaşlar lütfen bu durumda olan varmı ne yapmam gerekir resmen hasta oluyorum çocuk yemeyince

benim kızımdada aynı problem var dr götürdüm anlattım derdimi oda bana dediki: günde bir köfte kadar bişeydemi yemiyor dedi okadar yiyo dedim o ona yeter dedi zorlayarak kasık düşmanı yapmayın çocuklarınızı 2 kere ısrar edin istemesse devam etmeyin acıkınca ister dedi valla çogu zaman aglıyodum çıldırıyodum düşman bile oluyodum kızıma yiyen çocukları görünce şimdi üstüne gitmiyorum bazen anne acıktım diyo bi şekilde yedirmeye ugrasıyorum hala üzme kendini çogu annede var bu dert:teselli:

X