Bebeğimin kalp atışını göremedim şoktayım üzgünüm

Bugün tam 7 haftalık hamileyim.15 gün bekleyemeyeceğim sanırım.Başka bir doktordan cumartesi gününe randevu aldım.O zamana 7+3 günlük olacak.İnşallah görebilirim bebeğimi ve kalp atışlarını.Dualarınızı eksik etmeyin ne olurr.hakkımda hayırlısı neyse o olsunn

inşaalah herşey yolunda ve istediğin gibi olur hakkın da hayırlısı ne ise rabbim onu nasip etsinnn

Yolk kesesinin oluşması iyiye işaret diye biliyorum.Bende ilk yolk kesesini görmüştüm 10 sonra vajinal ultrasonda görebilmiştik.Üzülme bence herşey olucağına varır.Şimdi en büyük ilaç moral sana ve moralini yüksek tut canım...

Merhaba arkadaşlar bayram tatili nedeniyle giremedim internete işyerinden yazıyorum çünkü.Evet bayram öncesi bir başka doktora gittim.Hem bebeği gördüm hemde kalp atışlarını dinledim..7+3 g
nlüktü gördüğümde.Doktor, 6. haftada görünmeyebileceğini söyledi.bazı ultrason cihazlarıda kalitesiz olduğunda varsa bile görünmeyebiliyormuşta..Şu an çok mutluyum.Herhangi bir problem yok çok şükür.Hepinizede ayrı ayrı teşekkürler desteğiniz için.12. haftaya kadar gelmene gerek yok dedi.Şu an sadece bulantılarım var.Onun haricinde bende bebişte iyi...

canım benim ya inan senin adına çok sevindim..bende seni takip ediyordum demek bu sebepten dolayı yazamamışın..Allah bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah

seherr tebriklera.s. sanırım seninle aynıyız.hadi gözün aydın:teytey:..bazen çok telaş ediyoruz ama sonuç iyi olunca herşey unutuluyor.:dance:kendine ve bebişine dikkat et canım.:Saruboceq::ecrin_bebek:

Merhaba arkadaşlar bayram tatili nedeniyle giremedim internete işyerinden yazıyorum çünkü.Evet bayram öncesi bir başka doktora gittim.Hem bebeği gördüm hemde kalp atışlarını dinledim..7+3 g
nlüktü gördüğümde.Doktor, 6. haftada görünmeyebileceğini söyledi.bazı ultrason cihazlarıda kalitesiz olduğunda varsa bile görünmeyebiliyormuşta..Şu an çok mutluyum.Herhangi bir problem yok çok şükür.Hepinizede ayrı ayrı teşekkürler desteğiniz için.12. haftaya kadar gelmene gerek yok dedi.Şu an sadece bulantılarım var.Onun haricinde bende bebişte iyi...

canım inan okadar sevindimki anlatamam sana Rabbim sonunda sana hayırlı bir yumurcak versin canım benim

arkadaslar benimde 7+6 da yolk sac gorundu bugun 8+0 im ve henuz kalp atisi yok

sizce bebegim yasiyormu?

canım sata göre 8 de olabilirsin ama eğer geç döllenmeyse 6dasın demektir buda kalp atışını duymana daha en az 1 hafta var demektir sıkma canını 1_2 haftaya kadar duyarsın bebişinin kalp atışını

canım sata göre 8 de olabilirsin ama eğer geç döllenmeyse 6dasın demektir buda kalp atışını duymana daha en az 1 hafta var demektir sıkma canını 1_2 haftaya kadar duyarsın bebişinin kalp atışını

insallah canım ya 10 gun sonra gel dedi doktor insallah guzel haberler alırız :) : )

Vay be zaman ne kadarda hızlı ilerliyor,az önce bu sayfayı okudumda daha dün bebek varmı yokmu diye endişelenirken,şimdi oğlum 18 aylık oldu yaramazlıklarıyla uğraşıyoruz.Günler su gibi gelip geçiyor.Allah herkese sağlıkllı hayırlı evlatlar nasip etsin.sevgiyle kalın....

Dün bir topicte arkadaş şimdi keseden kalp atışlarından bahsediorsunuz bir kaç hafta sonrada 2 li testler sonra cinsiyet diye deva edecek konuşmalarınız demişti şimdi senin bu yazını okuyup topicin geçmişine bakınca çok hoşuma gitti Allah damatlıklarınıda göstersin ve paylaşmayı nasip etsin:KK71:

Dün bir topicte arkadaş şimdi keseden kalp atışlarından bahsediorsunuz bir kaç hafta sonrada 2 li testler sonra cinsiyet diye deva edecek konuşmalarınız demişti şimdi senin bu yazını okuyup topicin geçmişine bakınca çok hoşuma gitti Allah damatlıklarınıda göstersin ve paylaşmayı nasip etsin:KK71:

Amin canım.Gerçektende öyle hamileyken doğum olana kadar her hafta farklı şeyler konuşuluyor doğum anı,doğumdan sonraki durum,bebeğin iştahı boyu kilosu,ek gıdalar,emeklemesi,yürümesi derken zaman akıp gidiyor ve bir bakmışsın 2.yi düşünmeye başlamışsın bile:KK34:

X