bedava msn şifresi nasıl öğrene bilirim bilen varmı arkadaşlar

prenses tera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
509
2
41
arkadaşlar bedava msn şifresi nasıl öğrene bilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfena.s.netten baktım fakat bulamadım bu işin ehli olan varmı canlarım yaww

bedava duymadım:sm_confused:sen ne için istiyorsun yeni bir şifre içinmi
yani direk msn girip şifreni yenileyebilirsin ha başkasının msn şifresini değiştirmek istiyorsan gizli soruyu bilmen ve ya şu anda kulladığı şifreyi bilmen lazım

galiba yanlış anlattım kızlar kusura bakmayın
elimde bi msn adresi var ve bu msn adresinin şifresini öğrenmek istiyorum fakat netten öğrenmek için 100 kontür istiyo şifre çözücü ve bu şifre çözücü nekadar doğru nekadar yanlış şifreyi veriyo orasıda bilmiyorum onun için bilen varmı dedim

elimde bi msn adresi var ve bu msn adresinin şifresini öğrenmek istiyorum fakat netten öğrenmek için 100 kontür istiyo şifre çözücü ve bu şifre çözücü nekadar doğru nekadar yanlış şifreyi veriyo orasıda bilmiyorum onun için bilen varmı dedim

Sakın tuzaklara düşmeyin!.. Bu mesajlar tuzaktır yazıktır... Ondan sonra dersiniz kontürlerim her seferinde ne kadar çabuk bitiyor diye...

Biliyorsanız gizli soruyu çözersiniz msn adresini yoksa yenisini edinin.

Artık bunun da mı ticaretini yapmaya başlamışlar. Yuh ya..Arkadaşların dediği gibi sakın kanmyın bu tuzaklara..

Canım, lütfen bu tarz mesajlar programlar v.s inanma. Artık msn şifresi kırma diye birşey kalmadı.

Belki birkaç sene önce yapılan birşeydi ama artık hotmailin bu tarz açıkları bulunmuyor.

Şifre kırma programlarıda asla işe yaramaz, çünkü hepimiz biliyoruz ki, hotmailde 5 kere yada 3 kere yanlış şifre girildiğinde güvenlik kodu sorar, 10larca yanlış şifre girildiğindede hesabı geçici olarak block eder, bu yüzden şifre kırma programları 5 yada 10 uncu kez şifreyi bulmaya çalıştıgında zaten hesap block olucaktır.

Mümkün değil.. Hem öyle bir program olsa bir düşünsene, büyüklü küçüklü harfler rakamlar milyonlarca milyarlarca kez taraması lazım, mantıken haftalar alır zaten. Bu tarz şeylere inanma...

bu tur tuzaklara inanmayin ..
konuyu kilitliyorum ...

X