Rüya Yorumları Rüyamda Atamizi gördüm

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
8.441
27
merhaba kizlar,cok garip cok heyecanli bir rüya gördüm...

rüyamda büyük bir bahcedeyiz,cok kalabalikti...bir törenmis ama galiba bi bayram...
istiklal marsi okunacati,ben en arkadaydim ve soluma baktim Atatürk ve tüm silah arkadaslari!!kalbim nasil hizli carpiyordu,oraya gitmem gerek dedim.Atatürk hani su resimlerindeki gibi siyah bir takim elbise giymis,beyaz ata yakali gömlegiyle cok asil dimdik duruyordu,yanina gittim ve sessizce yaninizda durabilir miyim dedim...
hic konusmadi,sadece yüzüme bakti ve elimden simsiki tuttu,o kadar heyecanlandimki...

sabah uyandigimda hala cok heyecanliydim,dualar okudum yolladim ama bir anlam veremedim...sizce nedir bunun yorumu?

Canım ben Atatürkü rüyamda gördüğümde ne istiyorsam en kısa zamanda olur..Ve hepsi aynen doğru çıkar..Normalde zaten devlet başkanı görmek bekar için evlenmeye evli ise dünyalığın çoğalması rızka diye yorumlarım..İyi bilinmeyen bir devlet başkanı olsa kötü yorumlanır ama böyle bir durum söz konusu değil

Gönlündeki neyse o olsun inşallah a.s.

Canım ben Atatürkü rüyamda gördüğümde ne istiyorsam en kısa zamanda olur..Ve hepsi aynen doğru çıkar..Normalde zaten devlet başkanı görmek bekar için evlenmeye evli ise dünyalığın çoğalması rızka diye yorumlarım..İyi bilinmeyen bir devlet başkanı olsa kötü yorumlanır ama böyle bir durum söz konusu değil

Gönlündeki neyse o olsun inşallah a.s.

cok sagol canim...hakkimizda herseyin hayirlisi olsuna.s.
bende dua bekliyor Atamiz diye düsünebildim sadece....icim hala bi tuhaf:çok üzgünüm:

canım valla kıskandım seni rüyada olsa görmek ne güzel yaa....
allah hayırlara çıkarsın,bu arada çok büyük bir kısmet veya çok sevineceğin bir olay yaşayacaksın...inşallah en kısa zamanda gerçekleşir rüyan,sen çok temiz kalpli birisin ki böyle kişileri görmek herkese nasip olmaz...

Senin için biraz baktım bence atatürkü "ata görmek" olarak veya devlet başkanı görmek olarak düşünebiliriz.

Rüyada Ata
Rüyasında ölmüş atalarını gören kimsenin atalarının ruhlarına dua etmeleri gerekmektedir. Veya eskiyle ilgili bir olay ortaya çıkacak demektir. Başı sıkışan biri rüyasında böyle bir yakınını görürse kısa bir süre içinde sıkıntısından kurtulur.

Rüyada Devlet Başkanı
Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder.

Kaynak: Rüya tabirleri Rüya sözlüğü rüyalar anlam kazanıyor

X