Doğum günü için Parlak fikirler lütfen

sollina

Mendebır
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
127
0
42
Merhaba 07,12,2008 sevgilimin doğum günü ben çok sabırsız biri olduğum için hediyesini bir buçuk hafta önce aldım ve dün verdim kaydirigubbakcemile3 şimdi ayın 7 si doğum günü ogün içinde özel bişiler yapmak istiyorumm ve parlak fikirlerinizi bekliyorum ne olursa... onu şaşırtıcak mutlu edicek bişiler.. sözler bir hazırlık bir program ne olursa yani.. :asigim: evli bekar herkes fikrini yazsın lütfen

bu perşembe yani 4 aralıkta benim sevgilimin doğum günüü...yani sözlümün

internetten sipariş verdim daha gelmdi hediyesi... umarım çarşamba elimde olur...

ben de o gün için değişik ne yapabilirim diyorum ama...

o akşam yemeğe gelebiirse özel bir balık yapabilir annem..
gece işten çıkınca gelirsee odayı mumlarla süsleyippp pasta almak istiyoorum ama karasrsızım....

ve güzel bir film açmak da istiyorum... of off...

23 aralık eşimin doğum günü ve bende yapacak hiç bişey bulamadım ne yapsam acaba
zamanımda gıderek azalıyor sinir oluyorummmmm :1no2:

yapmanız gereken tek sey ona içten bakıp gülümsemek .. elini tutup sıcaklıgını sevgini hissettirmek ve o an guzel bi söz söylemek.. bunuda siz bulun... başka birşeye gerek yok gerçekten..

valla ben eşime bikeresinde bütün arkadaşlarımızı toplayıp bi odaya kapatmıştım eşim de gelince onu bi güzel gidirmiştim dışarı çıkıcaz diye sonrada süpriiiiiiiiiiiiiiiiz eşim şok olmuştu çok güzel vakit keçirmiştik..kendimden bir örenk vereyim dedim eğer yanlız kutlamak istiyorsanız bence güzel bir yemek hazzırla mumlar eşliğinde ve gecenin sonudaaaa sana kalmış bir şey:jeyyar:Şeniz

ama ben hediyede almak istiyorum ne alabilirim pekı ?
saat ve gömlek dışındaCADIARZU

ama ben hediyede almak istiyorum ne alabilirim pekı ?
saat ve gömlek dışındaCADIARZU

maddi olarak ne kadar düşünüyosun bilmiyorum ama ufak bir haftasonu tatili ayarlayabilirsin ufak bir otele yada bilgisayar,tlefon,playstation gibi şeyler değişik olabilir pahalı ama yada bence en güzel hediye eğer yapabiliyorsan önümüz kış onun için kazak v.s örebilirsin,birde romantik bir akşam yemeği harika olurdu

şekerim evde güzel bi masa hazırla. kapının girişinden yemek masasına giden yola minik mumlar yak. sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir cd hazırla. hediye olarakta onu hediye et. tüm gece o şarkılar eşliğinde romantizm dolu saatler yaşarsınız. parfüm de hediye edebilirsin.

tatlım ilginç bir hediye sitesi buldum İlginç Doğum Günü Hediyesi Fikirleri | Otantik Taş Şifalı Taşlar Ve Takılar Online Satış

Türk kültüründe İlginç Doğum Günü Hediyesi Fikirleri olarak takı sunulacaksa herkesin gözü önünde takılmaz ve gizli bir yerde ve mümkünse bir kese, bir
kumaş içerisinde ya da bir tepsi üzerinde sunulur. Günümüzde ise düğünlerdeki takı merasimlerinde bu gizlilik kalmamış ve aksine herkesin görebileceği şekilde
takılar takılır olmuştur.
Bilecik’te “tak” adı verilen misafirler tarafından geline takılan İlginç Doğum Günü Hediyesi Fikirlerilerin gelinin yengesi tarafından yüksek sesle söylendiği
bilinmektedi

Son düzenleyen: Moderatör:
- birinci ayımız dolduğunda o ay boyunca sakladığım mesajları küçük not kağıtlarına yazıp güzel bir kutuda hediye ettim, bir de tanışma hikayemizi masal gibi yazdım.

- doğum günü için çok uğraştım. bir hırka aldım ve hırkanın içine birçok doğum günün kutlu olsun mesajı koydum, açtığında giymeye çalışırken döküldü üstüne başına yere, gözleri dolmuştu birtanemin bu hediyemi paketledikten sonra bir tanede gömlek alıp paketledim, bir tane doğum günün kutlu olsun yazan plaket ödüllerden aldım her tuhafiyede var neredeyse şimdi onu da hediye paketi yaptım. 8 tane A4 kağıdı alıp birbirine bantladım ve bir mektup yazdım şiirler falan sonrada rulo yapıp kurdele ile bağladım padişah fermanı gibi bunların hepsini iç içe koydum ve tabi bir de slayt show hazırladım CD ye... doğum gününde ne oldu takvimi çıkardım netten ulaşabilirsiniz buna da. her paketin üzerine "doğum günün kutlu olsun" "bir önceki doğum günün kutlu olsun" "ondan da önceki doğum günün kutlu olsun" "bensiz geçen her doğum günün kutlu olsun" yazdım bir de sabah kahvaltısı ısmarlamıştım

- beraber çekildiğimiz fotoğrafları bastırıp kendim karton ve kurdele ile notlarında yazdığı bir albüm hazırladım, sanırım hazır albüm olsa bu kadar hoşuna gitmezdi çok beğendi.

- aşk çekleri hazırladım. bunu da nette aratırsanız gayet basit yapıldığını göreceksiniz :KK66:

- ayakkabı bağcıklarından ona bir anahtarlık yaptım, anahtarlığında taşıyor, yapımı youtube da var

- araba kullanırken ve gece çalıştığı için üşüme problemi vardı garibimin, bende ona bir diz örtüsü ördüm çok mutlu oldu

- atkı örmüştüm bir de geçen sene

- bir sabah buluşacaktık, uyumuş gibi yaptım, telefonlarına bakmadım, haliyle o da çıkamadı evden, çıkıp dışarı her zaman gittiğimiz bir park var oraya iki kişilik bir kahvaltı sofrası hazırladım sonra uyandım uyumuşum ben parka geçeyim orda buluşalım sonra kahvaltıya gidelim dedim geldiğinde çok mutlu olmuştu...

- bir kravat ve kol düğmesi alıp hediye paketinin üzerinde "bunları düğünümüzde üstünde görmek istiyorum" yazdırdım.

-yılın sevgilisi ödülü aldım

-pişti kağıtlarına beyaz kağıtlara not yazıp yapıştırdım beklemediği anda hadi pişti oynayalım diye çıkardım

-pişti kağıtlarına beyaz kağıtlara not yazıp yapıştırdım beklemediği anda hadi pişti oynayalım diye çıkardım

çok değişikmiş canım, tebrik ettim.

bunun dışında şöyle birşey yapabilirsin bence

Son düzenleyen: Moderatör:
- birinci ayımız dolduğunda o ay boyunca sakladığım mesajları küçük not kağıtlarına yazıp güzel bir kutuda hediye ettim, bir de tanışma hikayemizi masal gibi yazdım.

- doğum günü için çok uğraştım. bir hırka aldım ve hırkanın içine birçok doğum günün kutlu olsun mesajı koydum, açtığında giymeye çalışırken döküldü üstüne başına yere, gözleri dolmuştu birtanemin bu hediyemi paketledikten sonra bir tanede gömlek alıp paketledim, bir tane doğum günün kutlu olsun yazan plaket ödüllerden aldım her tuhafiyede var neredeyse şimdi onu da hediye paketi yaptım. 8 tane A4 kağıdı alıp birbirine bantladım ve bir mektup yazdım şiirler falan sonrada rulo yapıp kurdele ile bağladım padişah fermanı gibi bunların hepsini iç içe koydum ve tabi bir de slayt show hazırladım CD ye... doğum gününde ne oldu takvimi çıkardım netten ulaşabilirsiniz buna da. her paketin üzerine "doğum günün kutlu olsun" "bir önceki doğum günün kutlu olsun" "ondan da önceki doğum günün kutlu olsun" "bensiz geçen her doğum günün kutlu olsun" yazdım bir de sabah kahvaltısı ısmarlamıştım

- beraber çekildiğimiz fotoğrafları bastırıp kendim karton ve kurdele ile notlarında yazdığı bir albüm hazırladım, sanırım hazır albüm olsa bu kadar hoşuna gitmezdi çok beğendi.

- aşk çekleri hazırladım. bunu da nette aratırsanız gayet basit yapıldığını göreceksiniz :KK66:

- ayakkabı bağcıklarından ona bir anahtarlık yaptım, anahtarlığında taşıyor, yapımı youtube da var

- araba kullanırken ve gece çalıştığı için üşüme problemi vardı garibimin, bende ona bir diz örtüsü ördüm çok mutlu oldu

- atkı örmüştüm bir de geçen sene

- bir sabah buluşacaktık, uyumuş gibi yaptım, telefonlarına bakmadım, haliyle o da çıkamadı evden, çıkıp dışarı her zaman gittiğimiz bir park var oraya iki kişilik bir kahvaltı sofrası hazırladım sonra uyandım uyumuşum ben parka geçeyim orda buluşalım sonra kahvaltıya gidelim dedim geldiğinde çok mutlu olmuştu...

- bir kravat ve kol düğmesi alıp hediye paketinin üzerinde "bunları düğünümüzde üstünde görmek istiyorum" yazdırdım.

-yılın sevgilisi ödülü aldım

aşk çekleri nasıl bişey detay istesem?

X