iGoogle kullanan varmi ???

aime21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.323
0
slmlar...
ben iGoogle kullaniyorum, cok isime yariyor :-)

aranizda iGoogle kullanan varmi?
Varsa hangi Gadgetleri eklediniz? Tavsiye ede bileceginiz Gadgetler hangileri???

Benim toplam 3 sayfam var
1 Sayfamda
Haftalik kampanyalar, tavla oyunu, sudoku oyunu, atatürk diyorki kösesi, vikipedi, youtube ve eksi sözlük icin kisa yollar var, he birde döviz hesaplayicisi

unbenanntlg0.jpg

w800.png

40305953br7.png

w800.png

2 Sayfamda Haberler mevcut

31566042vw4.jpg

w800.png

3 Sayfamda ise
Tv´de neler var, ay durumu, hava durumu gibi seyler var

72071673wy3.jpg

w800.png

iGoogle kişiselleştirilmiş Google sayfanızdır. Sayfanıza web'in her yerinden haber, fotoğraf, hava durumu ve birçok öğe ekleyebilirsiniz.
buradanda iGoogle ne ise yaradigini okuyabilirsiniz arkadaslar...
iGoogle nedir? Ne İşe Yarar?

google hesabin varmi canim???
varsa log in yap, yoksa hesab aciyorsun...
sonra iGoogleden ayarlarini yapiyorsun...
baslangic sayfani kisilestiriyorsun istedigin gibi, cok güzel seyler var...

kaydirigubbakcemile3

bu arada googlemail ide hepinize tavsiye ederim. cok kullanisli...
googlede arama yapar gibi maillerinizdede arama yapabiliyorsunuz

ben bir ara kullanıyordum sonra sıkıldım bıraktım kişiden l-kişiye ihtiyaçlar değişiyor tabi benim sayfamda haber sayfası ingilizce- türkçe sözlük falna bulunuyordu seninkine ilaveten

kizlar yeni cikan gadgetleri takip edemiyorum
sizin gözünüze carpan güzel kullanisli ise yarar gadgetler olursa bizide bilgilendirin lütfen buradan

Ya ben de çok severek kullandım bi süre.. Sonra bilgisayarı yavaşlatıyo kasıyo gibi geldi, şimdi login yapmıyorum. Sizin bilgisayarları kasmıyo mu? Kasmıyo derseniz tekrar kullanmaya başlıcam sengözlerimebaksanab

Atatürk diyor ki:

Atatürkün zamaninda söyledigi o güzel sözleri acilis sayfaniza ekliye bilirsiniz...
proxy

Eklemek icin:
http://www.google.com.tr/ig/adde?moduleurl=www.turkishmedia.com/gadget/ataturk.xml

Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün meşhur ve az bilinen sözleri ve özdeyişleri hergün masaüstünüzde. Sözlerin üstüne tıklayın, Cumhuriyet tarihimizde bugün neler olmuş öğrenin, görüntülü ve sesli belgeseller eşliğinde Atamızın yaşamı hakkında daha fazla bilgi edinin.

X