Doğuma Hazırlık Park yatak mı bebek karyolası mı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben mobilyalara bakıyorum, yani büyüyebilenlere. zaten açılınca 2 metre oluyormuş. eşyalarımız da açık renk, ona uygun karyolaya baktık. takımını almıyacağız çünkü odamız küçük ve salon takımından 2 parça ve çekyatımız da var. valla fiyatları bu bayramda araştırdık. takımlar 2 bin kadar. beğendiğimiz yatağı 850 ye bırakıyolar. bakalım son aşama pazarlıkta ne olacak.

slm kızlar bende park yatak mı beşikmi diye düşüne düşüne bi hoş oldum.beşikler çok sempatik ama emeklemeye başladımı işi bitiyor ve saklamak istediğinde çok yer kaplıyor.park yatak gösterişsiz ama daha uzun süre kullanılıyor hem hemde saklamak istediğinde az yer kaplıyo.bende park yatak alacam heralde.durumlar rahatlayıncada oda takımı.arkadaşım beşikten karyolaya geçiremedi bi müddet minderde yatırdı o yüzdende en mantıklısı park yatak gibi görünüyor....

ben park yatak almaya karar verdim.ilk bebeğimde oda takımı almıştım.yatağı sadece 8-10 ay güvenli olarak kullandım.ayağa kalkmaya başlayınca güvenliliğini yitirdi.park yataklarda yatağı ilk konumunda kullanıyormuşsunuz ayaklandıktan sonra aşağıya alarak güvenilirliğini daha uzun süreler sürdürülebiliyormuş.sonradan da oyun parkı olarak işinize yarayacak dediler.

bende kızıma park yatağı alıcam bizim evimiz sobalı ve gezebilmesi gerekio yatağının park yataktanda direk bazalı tek kişilik yatağa geçerim die düşünüorum burda bi kaç arkadaşım öle yaptılar biz bu ay alacaktık ama 1 ay daha bekleyelim dedim kısmet artık

ya arkadaşlar ben bişey soracam.şimdi biz bu park yatağı aldık.1 tanede yatak alacaz içine,bide yastık,bide uyku seti demi.ancak o zaman hazır olacak bebişlere.ben öyle anladım.ya biraz cahilim bu konularda.ilk bebekte olunca.bilgisi olanlar yardımcı olun lütfen...

evet bebek nevresin takımlarından alanılırsın aslında uyku setleri hiiiiiç kullanıslı degıl ben aldım kullanamadım elyaf oldugu ıcın bebeşleri terletiyo etrafıda yastıklarla doluyo bogucu oluyor.en kullanıslı pamuk evın sıcaksa battanıyede olabılır ben hep battanıye kullanıyorum.

her nevresim takımının ebatları park yataklaara uyuyormu kızlar bende park yatak aldım

kızlar ben park yatağın içine nevresim takımı alıcam ebatları uymazsa eğer diktiririm diye düşünüyorum... her yatağın ebatı aynı olmuyo....

cocuk yaramaz park yataga tirmanip cikiyor demisin arkadasim ama bu is cocuktan cocuga degisiyor bence.benim arkadasim kemeraltindan 75ytl ye 3sene once bir park yatak aldi.simdi ikinci cocugunu ona yatircak.ilk cocugunada yatak odasi yapmaya hazirlaniyor.hic bir zararinida gormemis aksine cocuk annesine asiri duskundu mutfaga gitse yatagi suruyup gotururdu.balkona bile yaz aksamlari cikarirmis cocuk icinde oynarken o örgüsünü örermiş:)) ahsap yatak oldumu surekli aklin icerde oluyor.bebek telsiziyle geziniyon anca evde.oda alabilene tabi.markayada cok bakmamak lazim.cevremde cok kisi chicco al dedi ama 350ytl veremedim acikcasi.krafttan 170ytl yatak aldik sonunda.bebegimiz henuz dogmadigindan yatagi kullanamadik ama simdilik herseyi olumlu gorunuyor.hayirlisi bakalim:)

bedne chicco almayı düşünüyodum bana sevi bebeyi önerdiler daha fazla özelliğe sahip , daha dayanıklı ve daha ucuzmuş. Farklı titreşim seçenekleri var. Eğer isterseniz araba sesiyle beraber araba titreşimi veriyormuş bebek kendini arabada gibi hissediyormuş.Bunun yanında nırmal titreşimide var. Sese duyarlı çalışma, ışık müzik, uzaktan kumanda ve ses ayarı da varmış.
Bilgisi olan var mı? Karar veremedim bir türlü?

X