Doğuma Hazırlık Park yatak mı bebek karyolası mı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

rebeca

nazlım benim
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
706
1
güzel anneler bebeklerinize park yatak mı yoksa ahşap karyola mı almayı düşünüyorsunuz,
ben kararsızım sallanan bi yatak olmasını istiyorum fikri olanlar paylaşırsa sevinirim:CüvCüv:
deneyimli annelerin de fikirlerini bekliyorum...

canım ben 2 cocuk annesi olarak kesinlikle park yatagı tavsıye edıyorum neden dersen buyuk yatakları cocuk odasına koyuyoruz e bebek kucuk oldugundan sık sık gece emmeye kalkıyo busefer yatak odası ve cocuk odasında mekik dokuyosun park yatak yatak odasına ve heryere rahatlıkla gezdırebıldıgın ıcın rahat sallananlarıda var 3 yasına kadar yatıyor park yatakta sonrada zaten oda takımı alınıyor buyuk karyolalar yer kalabalıgı cocugun buyuk yataga gectıgınde kaldır park yatagı 2 yenıden cıkar toplandıgındada paston puset oluyor .

canım ben park yatağı ilk zmanlar yanımda yatırmak için aldım.Yoksa gündüzleri filan normal yatağında yatırmayı düşünüyorum.Tabi kısmet daha odasını almadım :)

ben park yatak aldım çevremdekilerin tavsiyesiyle..çok memnunlar..kullanışlı diyorlar..daha bugün elime geçti..şimdi kurduk eşimle...ben çok sevindim çok heyecanlandım yaa..sağ salim gelsinler..

bizim de hem yer problemimiz var hem de yazın memlekete gittiğimizde götürebileceğimiz bi yatak olması lazım, ben de bebeğimizi kendi odamızda yatırıcam.
park yatakta hangi markalar kullanışlı oluyo arkadaşlar

ben park yatak aldım çevremdekilerin tavsiyesiyle..çok memnunlar..kullanışlı diyorlar..daha bugün elime geçti..şimdi kurduk eşimle...ben çok sevindim çok heyecanlandım yaa..sağ salim gelsinler..

güle güle kullan arkadaşım kargo problemi hallolmuş anlaşılan:içelim:
ben de biraz önce aaa iki ay kaldı doğuma diye heyecanlandım:dance:

canım ben 2 cocuk annesi olarak kesinlikle park yatagı tavsıye edıyorum neden dersen buyuk yatakları cocuk odasına koyuyoruz e bebek kucuk oldugundan sık sık gece emmeye kalkıyo busefer yatak odası ve cocuk odasında mekik dokuyosun park yatak yatak odasına ve heryere rahatlıkla gezdırebıldıgın ıcın rahat sallananlarıda var 3 yasına kadar yatıyor park yatakta sonrada zaten oda takımı alınıyor buyuk karyolalar yer kalabalıgı cocugun buyuk yataga gectıgınde kaldır park yatagı 2 yenıden cıkar toplandıgındada paston puset oluyor .

hangi marka kullanıyosun kelebek1238

pierre cardin ama marka cokta onemlı degıl bence benım bır arkadasım cokta pahalı olmayan kampanyadan almıstı park yatagı oda cok memnun

bizim de hem yer problemimiz var hem de yazın memlekete gittiğimizde götürebileceğimiz bi yatak olması lazım, ben de bebeğimizi kendi odamızda yatırıcam.

canım marka hiç farketmiyor benim bildiğim..geçen yıl arkadaşım 100 ytl ye almıştı kampanyadan..bende kampanyadan aldım 105 ytl ye...
başka sitelerde aynısı 140-240 arasındaydı...aynı model aynı marka..iyi araştırmak lazım..
benimki baby 2 go

canım marka hiç farketmiyor benim bildiğim..geçen yıl arkadaşım 100 ytl ye almıştı kampanyadan..bende kampanyadan aldım 105 ytl ye...
başka sitelerde aynısı 140-240 arasındaydı...aynı model aynı marka..iyi araştırmak lazım..
benimki baby 2 go

kaç yaşına kadar kullanılabiliyo senin aldığın sitenin adı ne rehavet

benimki crafttı ilk çocukta, gene onu kullanacağım, memnunum yabi

biz de odasına ahşap aldık ama bizim odamıza koyacak bir beşik de almak lazim olacak, ben de cok kısa kullanacagi bir beşiğe dünya para vermektense hem babannemize gittigimizde yanımızda goturebilecegimiz, hem tatillerde yanımıza alacağımız bir park yatak almayı düşünüyorum, ayrıca beşiklere göre fiyatları daha uygun

park yataklar bencede en mantıklısı..hele benim gibi sürekli tayin olan,kiracı ve eşi doğumdan sonra askere gidecek ve annesine sığınmak zorunda kalacak biri için...

kaç yaşına kadar kullanılabiliyo senin aldığın sitenin adı ne rehavet

canım nar bebeden aldım ama bitmiş kampanya..şuan 170 ten başlıyor dün dolaştımda siteleri..bide 3 yaş diyor canım kullanmak için...ben zaten o zmana oda almayı düşünüyorum...tabi biraz yerleşik hayata geçersek...
kapkara nında dediği gibi eşi askere gidecek,veya tayin yüzünden şehir şehir dolaşacaklar için birebir...ben o yüzden şimdilik oda düşünmüyorum..
zaten 2.ciyide çok bekletmek istemiyorum..allah bilir tabide bizim planlarımız arasında aralarının az olması var..3 yaşına kadar kullanamaz belkide o yüzden :)))

bende büyüyen karyolalardan almayı düşünüyorum ilk önce yatak odama kurucam yaz sonuna doğru kendi odasını döşiyeceğimiz için oraya geçiricem yer problemim yok tasınma sorunumda o yüzden tekrar tekrar masraf olsun istemiyorum.odasına geçince dolabını da olmayı düşünüyorum böylelikle takım oluşturucam.ama diğer odalarda kullanmak için belki küçük bir sepet yada ana kucagı alabiirim tam karar vermedim.

ben park yatak almaya karar verdim taşınma sorunumuz olduğu için 5 yaşına kadar kullanılıyomuş zatenm sonrada büyüyünce genç odası alırız :)

park yatak 3 yaşına 5 yaşına kadar kullanılıyor diyorlar ama ablamın 1 buçuk yaşında yaramaz mı yaramaz bir oğlu var.karyolanın yüksekliği artık çocuğun kaş hizasında ve kolaylıkla tırmanıp dışarı çıkabiliyor..Bence park yataklar kullanışlı değil..1 buçuk yaşında çocuk kolaylıkla çıkabiliyorsa 5 yaşına dek idare edebilceğini sanmıyorum.Ben de ilerde büyüyen asansörlü karyolalardan düşünüyorum,büyüdüğü zaman da karyolaların korkulukları alınır daha geniş yatak olur..

bence karyola sevemedim gitti bu park yatağı nedense ama imkanım olsa bu hertarafı tül olan ufak beşikler varya onlardan almak isterdim ama yok neysem işte böyle

biz hem bambu beşik hem de odasını hazırlayacağımız için ilk 7 ay yanımda başiğinde yatıcak,sonrasındada odasına geçer zaten...En makul çözüm bunu bulduk-ben park yatakları çok gösterişsiz buluyorum.Ayrıca kocaman yatağın içinde minicik kalıyo bebikler.

X