Sperm sayısı ve kalitesini artırıcı formül

Arkadaşlar ben şimdi bizim hastanedeki ürolog Arman özdemir le konuştum ve bu ilaçları tavsiye etmediklerini ve Günde 1 adet Klomen kapsül (50 mg)
olan ilacın bayanların kullandığı hormon ilacı olduğunu ve erkeklere yan etkisinin olduğunu söyledi. bence doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın...CADIARZU

kızlar ben doktora danışmadım açıkçası ama kulanmaya başladıktan sonra kendi doktoruma söyledim kullanmaya devam etsin dedi. Ayrıca arkadaşımın eşi klomen iğne kullandı doktor tavsiyesiyle, diğer bir arkadaşımıza da largininini doktor vermişti. her iki doktorda prof. Ayrıca bu forumdan da klomen kullanan pek çok kişi olduğunu biliyorum. Normalde bayanlar için olduğu doğrudur. Ama prospektüsünde de erkekleri sperm artırıcı olarak kullanabileceği, kullanım dozu falan yazıyor zaten.. Larginin de zaten kompleks bir vitamin. pek yan etkisi olacak bir ilaç değil. sporcular da enerji desteği olarak da kullanılıyor.

evet elifzeynep sana katılıyrum..klomen sadece bayanların kullandığı bir ilaç değil.. benim eşimde de sayı ve hareket düşüklüğü var bize deoktor tavsiye etti klomen'i ama iğne demedi hiç...hapını kullandık biz..ama bence de iğne daha etkilidir. tekrar soracağım doktora..bize ayrıca yani klomenin yanında..E, C vitaminlerini tavsiye tti ve l-arginie...arjin zaten bir vitaminmiş araştırdım sonradan.. hatta en çok ayçekirdeğinde varmış :)...l-arginie'yi ben GNC mağazasından aldım..eczanelerde bulamadım...elifzeynep bir de şunu soracağım siz bir hafta kullandık dediğin iğne tedavisini nerde gördünüz...hastanede mi yaptırdın iğneler..karışım dozlar..vs. kim ayarladı...aydınlatırsan sevinirm..

elifcim bahsettigin ilaçların sanırım 2 tanesi vitamin....sadece klomen farklı..klomeni ben kullandım pkoluyum dıye dr vermıstı..erkeklerınde kullandıgını bende duydum canım....sperm sayısı az erkeklere vıtamın takvıyesını doktorlarda ek olarak verıyorlarmıs zaten.....

evet elifzeynep sana katılıyrum..klomen sadece bayanların kullandığı bir ilaç değil.. benim eşimde de sayı ve hareket düşüklüğü var bize deoktor tavsiye etti klomen'i ama iğne demedi hiç...hapını kullandık biz..ama bence de iğne daha etkilidir. tekrar soracağım doktora..bize ayrıca yani klomenin yanında..E, C vitaminlerini tavsiye tti ve l-arginie...arjin zaten bir vitaminmiş araştırdım sonradan.. hatta en çok ayçekirdeğinde varmış :)...l-arginie'yi ben GNC mağazasından aldım..eczanelerde bulamadım...elifzeynep bir de şunu soracağım siz bir hafta kullandık dediğin iğne tedavisini nerde gördünüz...hastanede mi yaptırdın iğneler..karışım dozlar..vs. kim ayarladı...aydınlatırsan sevinirm..

canım biz iğne kullanmadık. Eşim klomenin hapını kullandı. Klomen ve larginin dozunu üniversitede yapılan bir araştırmada yazıyordu. İlk sayfalara bir arkadaş yazmıştı zaten. Ayrıca baktım prospektüste de aynısı yazıyor. Largininin de normalde tozundan günde 2x4 gr alınması gerekiyordu. Ancak eczacı yeni çıkan hapın daha etkili olduğunu söylediği için günde 3 tane alıyor eşim. yani 1,5 gr ediyor.

Arkadaşlar şimdiye kadar iki kez tüp bebek denedik 3 yıldır eşimin sperm sayısı 7 milyonun üzerine hiç çıkmadı. Hatta son denemede sayı 2 milyon ileri hareketli 0 dı. Şu anda tüp bebek yöntemiyle hamile olan bir arkadaşım eşi Klomen iğne kullanmış bize de tavsiye etti. Ben de internette küçük bir araştırma yaptım. Sonuçta bir üniversitede yapılan araştırma sonucu eşim bir hafta önce,
Günde 1 adet Klomen kapsül (50 mg)
3 adet L-Arginin Monohidroklorür (500 Mg) kapsül

Kullanmaya başladı. Bunun yanında zaten uzun süredir Dr. Quick Saw Palmetto (E vitamini de içeren ithal bir vitamin), Triental kullanıyordu.

Ve sonuç: Eylül ayında 2 milyon şu anda 23 milyon, ileri hareketli 0 iken şu anda %22 ..

Test yaptırdığımız merkez farklı. Elbette labaratuvar farkı da olur. Ama daha önce de pek çok farklı merkezde yaptırmıştık. Dediğim gibi hiç 7 milyonun üzerine çıkmadı....

canım o dedigin iğneleri benim eşimde varikosel ameliyatından sonra kullandı seninde dediğin gibi benim eşiminde baya yükseldi hatta benim günlerim geçmeye bile başlamıştı ama düşükle sonuçlanıyordu doktor eşliğinde aslında problemi olanlar kullanabilir eşim 6 ay vurundu bu iğnelerden

elifzeynep sağolasın..evte ben yanlış anlamışım..siz de iğne kullandınız sandım..yani haplar o kadra etkili oldu.çok güzel..dediğim gibi biz de uzun süredir klomen larginie de dahil olmak üzere ama yalnızca onlar değil yanısıra bir kaç vitamin daha kullanıyoruz..inşallah sizin gibi iyi sonuç alırız :) sevgiler...

Merhaba
yazınızı okudum.eşimde de aynı sorun var.dr.klomen vermiş göndermiş
daha öncede klomen kullandı.ama bir değişiklik olmadı sizin yazınızda klomen ve l-arginin beraber kullanıldığında etkili olduğunu yazmışsınız.eşim yeniden dr.gitti yine sadece klomen vermiş.sizin yazıyı okuyunca 1 kutu l-arginin aldık.bu ilacı nasıl kullanacağımızı bana yazarsanız çok sevinirim.klomeni sabah 1 akşam bir şeklinde kullanıyor şimdi.acil cevap bekliyorum.

Merhaba
daha öncede klomen kullandı.ama bir değişiklik olmadı sizin yazınızda klomen ve l-arginin beraber kullanıldığında etkili olduğunu yazmışsınız.eşim yeniden dr.gitti yine sadece klomen vermiş.sizin yazıyı okuyunca 1 kutu l-arginin aldık.bu ilacı nasıl kullanacağımızı bana yazarsanız çok sevinirim.klomeni sabah 1 akşam bir şeklinde kullanıyor şimdi.acil cevap bekliyorum.

merhaba canım benim eşimde l-arginine ve klomeni birlikte kullanıyo ama klomen günde 1 l-arginine toz sabah akşam aç karnına alıyo, bize ürolog verdi ilaçları bence doktor tavsiyesiyle kullan derim çünkü tedaviye ve soruna göre değişiyo inşallah biran önce sorunlarınız düzelir canım sevgilerkaydirigubbakcemile5

Merhaba

merhaba benim eşim günde 1 adet klomen, 3 adet de larginin kullanıyor. Ayrıca, Dr. Quicks diye bir markanın Saw Palmetto isimli bir vitamini var. Günde bir tane de ondan alıyor.

L-Arginin bir aminoasittir arkadaslar . Hic bir zarari olmadigi gibi faydasi cokdur. Erkekde cok onemli bir sperm arttiricidir . Digeri ise Cinkodur. Sperm hareketliligi saglar...Klomenin erkekde kullanimi konusunda bir bilgim ise yok.

merhabalar bizde mayıs ayında başlayacağız acaba yan etkisi olurmu doktoruyla görüşen varmı

Canım benim eşim 6 aydır kullanıyordu bu ilaçları, herhangi bir yan etkisini görmedik. Eylülde sperm sayısı 4 milyondu, son tüp bebek denememizde 59 milyona çıktı. Ayrıca hareketli sayısı da yüzde 15 arttı. Bugün transferimin 7. günü bekliyoruz hayırlısı.

X