sogan kürünün faydaları

betonya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
64
1
46
sogan kürünü yapıp fayda gören varmıııııııııııı.ben yaptım bugün 15 gün oldu.s,zde yapın faydasını çok göreceksiniz arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sogan kürünü yapıp fayda gören varmıııııııııııı.ben yaptım bugün 15 gün oldu.s,zde yapın faydasını çok göreceksiniz arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Canım iyi akşamlar soğan kirunin yararını gördüğünü nasıl anladın. Bende yapmak istiyorum. 6.micro mu yapacağım dfa.

bende dinledim sogan kürünün faydalarını hergün yemeklerden önce sabah öglen akşam birer bardak içeceksin beyaz sogan olacak her gün taze kaynatıp içeceksin onbeş günden fazla içmeyeceksin faydası kadınlardaki akıntıyı söküyormuş iltihapları akıtıyormuş iprahim saraçoglu anlattı

birde incir kürü var sekiz tane inciri hergün dorayıp kaynatıp suyunu içersen kadındaki yumurtaları arttırıyormuş onada 21gün devam edilmelimiş çocugu olmayanlar için dedi

Canım iyi akşamlar soğan kirunin yararını gördüğünü nasıl anladın. Bende yapmak istiyorum. 6.micro mu yapacağım dfa.
Meraba arkadasim.Tedavini nerede oldun. Ben de 5.ye hazirlaniyorum.Gecen hafta Ankara ya geldim arastirma yapmak icin.Tup bebek merkezi konusunda tecrubelerini paylasirsan sevinirim.

Meraba arkadasim.Tedavini nerede oldun. Ben de 5.ye hazirlaniyorum.Gecen hafta Ankara ya geldim arastirma yapmak icin.Tup bebek merkezi konusunda tecrubelerini paylasirsan sevinirim.
canım 5 kere tüp faküğltesinde 2 kere tuttu ve düşükle sonuçlandı. imdi Genart'a gidiyorum. YARIN uLTRASYON kontrolum var. yumurtaların rezervine bakılacak. bu arada eşimden geetik istendi yarın onu yaptıracağız

meraba kızlar
ben 5 yıldır pcosla ugrasıyorum.13 gundur sogan kürünü yapıyorum.2 gun once akıntı gelmeye basladı pembe-kahve karısık bişey.ama sonra bıttı.bu olan adetmiydi yoksa adet olmayı beklemelimiyim.lütfen bilgisi olan varsa cevap versin çok merak ediyorum

ben de başladım soğan kürüne, 3 gün oldu. pek de mucizeler yarattığına inanmıyorum ama yinede denemediğimiz bişey kalmadı.. yazıları okudum deneyip te faydasını gören kimse yazmamış. yada pek yok.. faydasını gören var mı?

Bende kullanmaya başladım yine. Daha önce bir teşebbüsüm oldu aslında :sinifsinif: 5 gün zor dayanabilmiştim.2 gün önce tekrar başladım. Gebelik bölümündeki yazılarda kürü kullanıp hamile kalanlar var aslında benim doğal yolla olması zor olduğu için bana uzak ama en azından iltihap, kist varsa onlar gidebilir diye içiyorum.

Bu sogan kuru yumurtalarıda cogaltıyormu kı benım yumurta sayım az oluyorda:umursamaz:yerimseniben

Selam Arkadaşlar,

Ben soğan kürünü geçen ay uyguladım, gerçi doğum kontrol hapı da kullanıyordum yumurtalıktaki kist yüzünden. 24 mm'lik bir kistti. Doktorum doğum kontrol hapına rağmen küçülmezse aspire ederim kisti demişti. Ben soğan küründendir kesin diyorum çünkü kontrole gittiğimde kist yokolmuştu. Bence deneyin, neden olmasın? Evet tadı iğrenç ama nefes almadan olabildiğince seri için gitsin. ıNşallah faydasını görürsünüz.

Bu sogan kuru yumurtalarıda cogaltıyormu kı benım yumurta sayım az oluyorda:umursamaz:yerimseniben

Yumurta sayı ve kalite arttırması için incir kürünü tavsiye ediyorlar. Genelde soğan kürüyle başlanıp, incir kürüyle devam ediliyor arkadaşım.

bence faydası olacak ilk kürüm yenı bıttı 2 gun akıntım oldu kırmızı.adet olunca görülen tüm belirtileri yaşadım.belki diğer ayda daha ii olur diye ümit ediyorum.benim gibi uygulayıp sadece akıntı olan varmı?bir arkadaş yazmıştı kürden bittikten 1 hafta sonra adet olmuş.inşallah bende öyle olurum.

selam kizlar, bendede var intap sogani yerim ama birde ben kaynatip denim dedim ama icemedim.izine gelmeme az kaldi intap icin doktora gidecem. kizlar birde size bisey sormak istiyorum sizinde intap akinti varken esinizle beraber olurken agriyormu. paylasirsaniz sevinirim. yoksa agri sorunu bi bendemi.

bildiğim kadarıyla ağrıya kist neden olabiliyor.(çikolata kisti)doktora gitmeni tavsiye ederim.iltihap ağrı yapmaz.

meraba kızlar
ben 5 yıldır pcosla ugrasıyorum.13 gundur sogan kürünü yapıyorum.2 gun once akıntı gelmeye basladı pembe-kahve karısık bişey.ama sonra bıttı.bu olan adetmiydi yoksa adet olmayı beklemelimiyim.lütfen bilgisi olan varsa cevap versin çok merak ediyorum

canım soğan kürü ile fayda görenler var deniliyor ama ben bi iki kere soğanla pcos un çözümü olacağını sanmıyorum. bende pcosluyum ve uzun zamandır bende uğraşıyorum son olarak anladım ki bu sendorum asıl nedeni insülin direnci diğerleri hep geçici .. ne tedavileri gördün canım?

X