Kocaeli Gebze de Kadn Doum Uzman?

G

gulsun37

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsun37
slm kızlar kocaeli gebzede tavsıye edeceginiz kadın dogumcu varmı nereye gıtsem karasız kaldım tsk ettim....gataya gıdıyodum ist.uzak geldı her zaman gitmek zor cunku

• Konu Sahibi gulsun37
evt bende kocaeli çayırovada yaşıyorum canım sana en güzel doktoru sölicem şimdi darıca devlket hastanesi nde hüseyin ekinci 1 numara doktıor benimde adetlerimde düzensizlik vardı tavsiye üzerine gittim rahimde yara varmış hemen spralimi çıkarttı ve ilaç verdei bunların hepside sadece 1 saat içinde oldu canım çok memnun kaldım ayrıca erkek olmasınada bakma seker gibi bir adam özelide var gebzede ama devlette de ilgileniyo int randevü al hemen ertesi güne veriyo randevüyü ama o doktoru seceçeksin randevü al banada haber ver canım çok memnun kalacan sölimmmmmm

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi gulsun37
hemde burası devlet hastanesi ücretsizde sigortan varsa tabi

• Konu Sahibi gulsun37
canım slm cok tsk ettım ama dogum icin falan ne derece guvenılır devlet hast. ılk hamılelgım korkuda var aslında görusurz

• Konu Sahibi gulsun37
canım dogum için bilmiyorum ama muyanede süper bi doktor ayrıca daha 2 yıllık devlet hastanesi belirtim dedim çok temiz ilgi var yinede sen bilirsin gidersen haber ver muyaneye

• Konu Sahibi gulsun37
ne oldu canım gitmeye karar verdinmi dedigim doktora

• Konu Sahibi gulsun37
slm hüseyın ikinciyi cok duydum adını hast ıyı oldugunuda sureklı oraya gitmem gerek bır kere gidersemde tahlillerine cok güvenemıyorum yenıyuzyılda ahmet bey var belkı duydun adını kaıdn dogumcu ikisinede gidebilirim yuzyılda ssk. geciyor su abyram bir gecsın bakalım tşk ettim ilgin icin sanada bilgi verırım oki. iyi bayramlar simdiden...

• Konu Sahibi gulsun37
saol canım ben duymadım onu ama sen yinede sürekli gidebiliecegin bi doktoru seç daha ii olur

• Konu Sahibi gulsun37
merhaba canim..kuzenimde gebzede oturuyor..kaynarcada nene hatuna gidiyordu..bende şimdi oraya gidiyorum..bilmiyorum sana cok uzakmi olur..inşaAllah kafana göre bi doktor bulursun tezzamanda..

bende çayırovadayım
pendiğe gidiyorum özel muaynaneye özkan hastanesinin dr.u
gebzedki drlara açıkcası çokta güvenmiyorum,çoğu baştan savma ..
ayrıca yüzyıl hastanesindeki ahmet bey iyi olsada randevu aldıktan 3 ay sonra muayne oluyorsunuz
ve gecenın bır yarısı basına bır sey geldıgınde ne merkez hastaesınde ne de yuzyılde kadın dogumcu olmuyor.
kanamalı olarak bırebır hastane hastane gezdım

benimde tavsiye edebileceğim tek dr benimde şuan dr um burhan şeker hem fatih devlette çalışıyor
hemde özel muayenehanesi var inanılmaz iyi bir dr ama tek sorun
doğumda herhangi ssk yı kabul eden hastaneye drunuzu çağırırsanız kesinlikle o hastanede
ssknız geçerli olmuyo ve drunuzda özel gelio doğumunuz baya bi pahalıya patlıyo devlet hastanesinde de doğum yapmak akıl karı diil 5-6 kişilik odalar tek lavabo yanınızda 1 kişide refakatçi 1 odanın içinde 10-12 kişi hiç hijjenik bir ortam diil anlayacağınız
bende şuan kararsız kalmış durumdayım ama nene hatun hastanesinin de iyi biyer olduğunu duydum
hamileliğimin başlarında 1-2 kez gittim hale hn a memnun kaldım gayet güler yüzlü bir bayan ve ilgilide
şuan 32. haftamdayım ve nene hatun hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum hemde
fiyatlarda uygun burayıda tavsiye ederim
orada doğum yapan varsa beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum gerçekten şimdiden teşekkürler

sen neresinde oturuyorsun çayırovanın neden pendige gidiyonki darıcadakide güzel hastane

özkan hastanesinde ablam doğum yapmıştı şuanda hamile yine orada doğum yapıcak çok güzel bir hastane
ama doktoru özkan hastanesinde değil hemen özkan hastanesinin yanında mua. var ilkay filizcan ablam 2 düşüğü 1 oğlu var ve şuanda 19 haftalık hamile
2. düşüğünde gitmişti ilkay hanıma ve hiç bırakmadı gerçekten çok ilgili bir doktor özkan hastanesiyle gebze yeniyuzyıl yastanesiyle anlaşması oldugunu biliyorum ve daha çoook hastaneyle anlaşması varmış eniştemin bir yakınıda gebzede oturuo oda hamile ablmaın doktoruna gidiyor oda çok memnunmuş kendisinden
tavsiye edebilirm

arkadaşlar bende gebzede oturuyorum henüz hamile değilim ama riskli bir gebelik geçireceğim şimdiden kesin çünkü pko için kullandığım ilaçlar sonucu bacağımda damar tıkanıklığı oldu ve ömür boyu bu riskle yaşıycam dolayısıylada gebelikte özellikle sorunlar olabilir ve tabii doğumdada!!.bende şimdiden araştırma yapıyorum,ben bi ara serdar san'ın gidiyordum sonra burhan şeker'e gittim ama ikiside bana riskli gebelikler için güvenilir gelmiyor bu tip gebelikler için tavsiye ettiğiniz hastane ve doktor varmı???

selam firdevs bende pko sonucu iyileştikten sonra hamile kaldım ama gebzedeki doktorlara hiç güvenmiyorum bu hastalık boyunca beni çok üzdüler merkez hastanesinde bir bayan doktor hamile kalman çok zor yumurtalıkların hiç çalışmıyor dediği ay hamile kaldım düşün artık nasıl bir doktorsa bunlar neyse ben nene hatun a gitmeyi düşünüyorum 24 saat doğum doktoru bulunuyor hemde istersen sadece bayan kadroda ameliyat veya doğum yapmak mümkün bi gidip deneyecem bakalım hayırlısı olsun...

özel yüzyıl hastanesi Amanullah Çağatay..kesinlikle tavsiye edebilirim

Son düzenleme:
kızlar ben suanda 33 haftalık hamıleyım.özel yuzyıl hastanesunde ahmet beyı tavsıye ederım.arkadasların dedıgı gıbı 3 ay sonraya degıl en gec 1 ay sonraya verıyorlar randevuyu.tabı sorununuz varsa daha erken de olabılır.kendısı guler yuzlu ılgılı bır doktor.ben erkek dra gıtmem dıyordum ama ark.onda dogum yapınca fıkrım degıstı.kesınlıkle tavsıye ederım.ssklı hamıle suanda 32 tl.normal 22 sanırım muayene...

canım merkez hastanesındekı doktorun adı neydı? Ben de merkez hastanesınde aslıhan arıoz kocaya gıdıyorum

yeni yüzyıl hastanesinde amanullah çağataya hiç düşünmeden git derim canım ...çok ii bir hekim.. özel muaynehaneside var..
ben şuan 25 haftalık hamileyim ve doktorumdan çok ama çok memnunum..

Son düzenleyen: Moderatör:
bende çayırovadayım
pendiğe gidiyorum özel muaynaneye özkan hastanesinin dr.u
gebzedki drlara açıkcası çokta güvenmiyorum,çoğu baştan savma ..
ayrıca yüzyıl hastanesindeki ahmet bey iyi olsada randevu aldıktan 3 ay sonra muayne oluyorsunuz
ve gecenın bır yarısı basına bır sey geldıgınde ne merkez hastaesınde ne de yuzyılde kadın dogumcu olmuyor.
kanamalı olarak bırebır hastane hastane gezdım

merhaba bende tuzlada oturuyorum yeni doğum yaptım ve pendik özkan hastanesinde oldu doğumum hangi doktora gidiyorsun sen?benim doktorum murat bey

kızlar bayramoğlunda özel boğaz içi hastanesinde dr.Ebru karaca var eşi de tuzla devlet hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı çok mükemmel bi doktor tavsiye ederim.ayrıca bu hastanede ssk ve bağkurlu olan hastalardan doğum ve ameliyatlar için ücret alınmıyor..

X