hamile kalmak isteyenlere bi tavsiyem var

N

nnazann

Ziyaretçi
kızlar biliyorum nekadar cok hamile kalmak isteyen arkadaslarım var sitede bende bir ay önce sizler gibiydim ama ben mucizeme kavuştum insallah rabbim sizlerede nasip eder
şimdi tavsiyeme gelelim kendi tecrübeme dayanarak yazıyorum bunu denemekten bişey kaybemezsiniz ilişkiden sonra yumurtalıklarınızın üzerine sıcak su torbası koyun 15 dakka bekletin yeter hatta hergün yaparsanız daha faydalı olabilir eger evinizde hazırda sıcak su torbası yoksa kola şiseside işinizi görür bi deneyin derim

saol canım bu bilgi için hakikatende sıcagın cok faydası var bu ay bunu denicem inş. faydasını görürüm allahım tüm isteyenlere evlat nasip etsin amin.........

arkadaşım bilgi için sagol bir ablam bana dediki ilişkiden önce yarım saat sıcak suya otur dedi eskiden hamile kalamayan kadınlara bunu yaptırıyorlarmış bu ay deniycem bende bu sıcak su olayını düşünüyodum zaten senin bu yazını okuyunca çok ii oldu.sıcagın faydası çokmuşş.ha bide ablam yazın hava sıcak oldugu için gebe kalmakta kolaylık ondan kışın zor o yüzden otur dedi.

bilgi icin tsk cnm sagol deniycem bizim icin hersey bi umuta.s.
kızlar biliyorum nekadar cok hamile kalmak isteyen arkadaslarım var sitede bende bir ay önce sizler gibiydim ama ben mucizeme kavuştum insallah rabbim sizlerede nasip eder
şimdi tavsiyeme gelelim kendi tecrübeme dayanarak yazıyorum bunu denemekten bişey kaybemezsiniz ilişkiden sonra yumurtalıklarınızın üzerine sıcak su torbası koyun 15 dakka bekletin yeter hatta hergün yaparsanız daha faydalı olabilir eger evinizde hazırda sıcak su torbası yoksa kola şiseside işinizi görür bi deneyin derim

Zararı olmazmı?Spermlerin etkisini Azaltma gibi geçen günlerde ilişki sonrası kasıklarım ağrıdı sıcak su torbası koysam mı diye düşünmüştüm aklım karıştı...Başka bişey uyguladınmı??

Zararı olmazmı?Spermlerin etkisini Azaltma gibi geçen günlerde ilişki sonrası kasıklarım ağrıdı sıcak su torbası koysam mı diye düşünmüştüm aklım karıştı...Başka bişey uyguladınmı??

hiç bir zararı olmaz canım sıcaklık tüm hücreleri harekete geçirir daha hızlı çalışmalarını saglar spermin etkisinide azaltmaz diger uygulananlar bilindik şeyler ilişkiden sonra kalkmama felan

denennmiycek bi yöntem degil sagol ama ben doktorların gebelik için yazdıgı sitelerde ilişkiden sonra veye normalde sıcak suyla banyo yapmayın diye yazıyodu spermleri öldürüyomuş sıcak suu diye okumuştum rabbim isteyen herkeze nasip etsinn

bana arkadaşlar sütün içine maydonoz kaynat buharına otur dediler deneyeceğim buhar tüpleri açıyor diye düşünüyorum akıntı için de iyi bakalım aklımıza uygun geleni deneyeceğiz inşallah olur

bana arkadaşlar sütün içine maydonoz kaynat buharına otur dediler deneyeceğim buhar tüpleri açıyor diye düşünüyorum akıntı için de iyi bakalım aklımıza uygun geleni deneyeceğiz inşallah olur

canım adetinden sonra dene bunu olurmu cunku ben hamile oldugumu bilmeden bunu denedim bir hafta sancı cektim yani hamile felansan düşük tehlikesi bile olabilir allah korusun

canım bu ay ballı bi karışım kullandım kalamazsam bi dahaki ay bu dediğini yapacagım...sağol...:1hug:

saol nazan bi deneyelim bakalım belki bi faydası olur.inşallah olur rabbim herkese hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin

kızlar hep stres hamileliği hormanları etkiliyor hamile kalmayı engelliyor diyorlar Allah aşkına hiçmi çok stres yapıpta hamile kalan yok. ben bu yüzden daha çok stres yapıyorum çünkü kendimi şartlandırıyorum hani yanlış yapmaktan çok korkarsın bu yüzden daha çok yanlış yaparsın ya bu da öyle bi şey.

insan ne kadar stres yapmayacam kendimi şartlandırmıcam desede olmuyo cnm ya ben dec aynı senin gibiyim galiba etkiliyo stres insanın her ay hayal kırıklığına uğraması ççççooookkkkkkkkkk kötü

allah tüm bebek isteyenlere
en hayırlı zamanda werir inşallah..
bu iş kısmet işi galiba..
kimileri hiç istemez olur,kimileri de tam tersi..
yine de akıllıca tüm yöntemler denenmeli..
bir arkadaşım da tüp bebek denedi 8 yıl ,
sonra tedawıyı bıraktı,
ıkı sene sonra kendiliğinden oldu..

bunu bende deniycem bakalım olur inşaallah.. çok saol cnm:)

kızlar bende henüz hamiş deilim ama bende yumurta büyüme sorunu vardı geçen ay tarcın bal cörekotu karısımı kullandım bu ay yumurtam 26,2 cıktı bundan önce kere progesteron testimde 6-7 .çıkıyordu 6 nerde 26 nerde :)

Cok tskler ya .dıstan ne zararı olsun kı denene bılır ınsallah bende bu ay baslıyorum rabbım herkasın gönlündekını versın

cnm meraba bende yeni katıldım 5 yıllık evliyim malesef hamile kalamadım sıcak suyu benim bi arkadaşım denedi hamile kaldı bende denedim ama olmadıben incir kürüne başlıcam faydasını görürüm inşallah

X