hamile olup rüyasında bebeğini emziren varmı??

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba arkadaslar 3 aylık hmaileyım ilk defa boyle bir ruya gördum,
kızım olmus ve onu emziriyordum göğsumden bolca sut geldi bebeği doyurdum sonra göğsumden bıraz sut tastı..

hamile olup boyle ruya goren varmı??

canim kusura bakma hamile degilim,hamile kalmaya calisiyorum ama görünce yazmak istedima.s.
öncelikle hayirlara vesile olsun diyorum..bende bu gece rüyamda oglum varmis onu emziriyordum,tabirlere baktim,cocugunu emzirmek evladinin yüksek mertebede olacagina isarettir diyor..insallah saglikla kucagina alirsin canim ve insallah gercektende hayirli,yüksek mevkilerde bir evladin olur :nazar:

Bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir. Bir kadının Rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına, yahut onların hapsine işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine tabir bu şekildedir. Bir kimse sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur. Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

kırmızıyla işaretlediğim yerde eğer hamileyse hamileliğinden kurtuluru anlayamadım..kotu bişeymı...iyi bişeymı cozemedım..sütten kesılmıs cocuk ıcın gecerlı galiba...

bence güzele yorumla sadece...ilk yorumladigin gibi cikar derler...bence hamileliginden kurtulur demek hani dogumu yaklasanlar icin dogum yapar demek gibi geldi..icini rahatt tut:KK66:

canım dimi...saol içim rahatladı..aslında hislerim iyi ama işte ben cok rahat biri olamiyorum....

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben 24 haftalık hamileyim iki kez emzirmeyle ilgili ruya gördüm
birinde bebeğimi emzirdiğimi birindede göğsümden süt geldiğini gördüm
bence çok güzel bir ruya bu çünkü anne sütü dünyanın en temiz şeyi ben bu ruyaları gördüğümde çok mutlu olmuştum
endişencek bişey yok çok güzel bi ruya görmüşsün

tamam canım içimi rahatlattınız..sadece su yukardakı mana canımı sıkmıstı...bunlara cok dikkat etmemek lazım..emzirirken aldığım keyıfı anlatamam...Allahın izniyle gercektete yasarız ...Allah herkeze bu duyguyu yasatsın ınsallahhh

slmlar bende 2 gün önce bebeğimi emzirdiğimi gördüm rüya tabirine baktım bende bişey anlamadım hayırlara yoralım hayır olsun inşallah:KK70:çok güzel bir duyguydu gerçek gibi Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin amin

kızlar kötüye yormayalım
dünyanın en özel duygularından biri bu ve biz ruyamızda gördük
bundan daha güzel bişey olabilirmi
rabbim kucağımızda emzirdiğimiz günleri hepimize göstersin

kızlar kötüye yormayalım
dünyanın en özel duygularından biri bu ve biz ruyamızda gördük
bundan daha güzel bişey olabilirmi
rabbim kucağımızda emzirdiğimiz günleri hepimize göstersin

Amin.Amin.Amin...inşallah hepimizin

amin inşallah..Rabbim herkesin bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah...

ben de aynı rüyayı gördüm çok şaşırtıcı yaaa başka görenler de varmış.çok güzel bir rüyaydı.sol göğsümden hiç süt gelmiyor,sağdan geliyordu ama bebiş nazlanıyordu emmiyordu.ama yine de çok tatlı bir rüyaydı.

ben yaban 19 evet bende sizin rüyanızn aynısını gördüm ve paylaşmak istedim

merhaba arkadaşlar, bende hayır osun inşallah dün gece rüyamda bir kız çocuğu doğurmuşum, (5 aylık hamileyim ve allah nasip ederse bir kızım olacak) yatakta sırt üstü yatıyorum ve bebeğimi de göğsüme yatırıyorum emziriyorum kızımı, inanın çok başka bir duyguymuş, uyandığımda da gerçekten yaşamış gibi mutlu oldum annelik bu olsa gerek;
Gelelim yoruma, internetten baktım sizlerin yorumlarınızın aynısı buldum fakat hamile bayanla ilgili olan şey canımı sıktı çünkü 2 test riskinden doayı amniyosentez yaptırdım ve sonuçlarını bekliyorum, çok korkuyorum :gitme:

bende 2 aylık hamileyim ve rüyamda bi bebeğim varmış onu emdiriyorum çok emmiyor ama yinede emmeye çalışıyordu aynı gerçek gibiydi kızlar bende şaşkınlıkla uyandım ve yorumlara baktım hayra yoralım hayr gelsin

hamileler bu tür rüyalar görür merak etme bebek emzirmek bebeğine sasalim kucana alacağın anlamına geliyor merak etme

ben hamıle degılım bekarım hatta:)fakat ruyada cocugum olmus erkek ve emzırıyorum adı efe olsun dıyorum cok guzel bır ruyaydı keske Allahım yuva kurmayı ve evlat sahıbı olmayı nasıp etse .

cnm süt beyaz olduğu için temizliğe,iyiye sağlığa vs.işaret.kız çocuğun olduğunu görmüşsün rüya tabirlerinde tersinin olacağı yazıor bilmiyorum artık oğlun olur belki...bende 17 haftalık hamileyim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim ama sapsarı bir oğlan çocuğum olmuş gördüm rüyamda bakalım ne çıkacak???hayırlısı

X