30 yaş üstü Kadın..

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.605
30 yaş üstü Kadın..
--------------------------------------------------------------------------------
Andy Rooney der ki ;

" Yaşım ilerledikçe, en çok otuz yaşını aşmış bayanlara değer vermeye başladım."

İşte bunun sebeplerinden bir kaçı :

Otuz yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp "Ne düşünüyorsun?" diye sormaz.

Umurunda değildir çünkü,ne düşündüğünüz.

Otuzunu asmış bir kadın TV deki maçı seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV 'nin karşısında yanınızda oturmaz.......

Yapmak istediği bir şeyi yapar. Ve bu genellikle daha enteresan bir şeydir.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kendini yeterince iyi tanır ve kendinden emindir...

Kim olduğunu, ne olduğunu, ne istediğini ve kimden istediğini bilir.

Otuzunu aşmış çok az kadın onun hakkında ya da yaptıkları hakkında ne düşündüğünüzü önemser.

Otuz yaş üstü kadın çoğunlukla büyük aşklara, ömür boyu sürecek bağlılıklara doymuştur.

Hayatında en son ihtiyacı olduğu şey bir başka mız mız, devamlı söylenen, ne yapacağına karışan, yapışkan bir aşıktır.

Otuzunu aşmış kadın, ağırbaşlıdır. Bir operanın ortasında ya da pahalı bir restoranda sizinle çığlık çığlığa
kavga etmesi çok nadirdir...

Haa tabi hak ettiyseniz, sizi vururken de hiç tereddüt etmez, sonuçlarına katlanmayı da planlayarak...

Otuzunu aşmış kadın övgüler yağdırmakta çok bonkördür, çoğu hak edilmemiş bile olsa.....

Çünkü takdir edilmemenin ne olduğunu iyi bilir.

Otuzunu aşmış kadın sizi bayan arkadaşlarıyla rahatlıkla tanıştıracak kadar kendine güvenir......

Daha genç bir kadın, en iyi arkadaşını bile görmezlikten gelebilir, yanındaki adama güvenmediği için.

Otuz yaşın üstündeki kadın sizin onun arkadaşına ilgi duymanızı hiç sallamaz.....

Arkadaşının onun aldatmayacağını bilir.

Kadınlar yaşları ilerledikçe medyumlaşırlar. Ona günah çıkarmanıza hiç gerek yoktur.....

Onlar her haltınızı bilirler.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona çok yakışır.

Ama daha genç kadınlarda böyle değildir. Çiğ durur.....

Otuz üstü kadınlar açık sözlü, doğrucu ve dürüsttürler......

Onun için ne anlam taşıdığınızı merak etmenize gerek yoktur.......

Ne kadar geri zekâlı olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir.......

Eğer bir geri zekâlı gibi davrandıysanız.

katılmıyorum keske herkes boyle olabilse ama 40 yasinda olup ta cig kalmislar da var

:içelim:37 yasinda bir kadin olarak zevkle okudum yazdiklarini
Peki 40 yas stü kadinlar nasil oluyor?:eek: eeee ona da fazla kalmadi yani

30'umdam sonra cidden bazı şeyler değişti
34'üm şimdi daha sade giyinen,az makyaj yapan,duygusal ve sabırlı biri oldum seneye yolun yarısına gelicem
anam yaşlanıyommu yoksa:1shok:

gerçekten çok güzelmiş hakkatende öyle hııı bende kendimi çok çocuksu buldum şimdi çünkü bu söylenenleri ben hep yapıyorum...mesela benim hakkımda ne düşündüğünü sorup,maç izleyince söyleniyorum...

kendimi buldum bu yazıda,30 yaşımdan sonra gerçekten kendimde büyük değişimler hissettim

Cedrina arkadaşıma katılıyorum
bende kendimi okuyormuşum gibi bir hisse kapıldım

Ben buna benzer bir yazıyı 30 lu yaşlardan önce okumuştum ve bana çok mantıklı gelmişti ama şimdi 35 yaşına bastım ve yeniden okuduğumda hayır ben böyle değilim dediğim çok madde var aralarında.
Oysa hayat beni çok yordu ve çok üzdü, çokda olgunlaştırmış olması gerekmezmiydi diye sordum kendime az önce senağlama
Hala kırmızı ruj yakışmıyor,
Hala eşime gece yarısı uyandırıp bu konuda ne düşünüyorsun diye soruyorum,
Hala başkalarının benim hakkımda ne düşündüklerini önemsiyorum,
Hala hiç maç sevmememe rağmen eşimin dizine yatıp maç bitene kadar oflana poflana bekliyorum...
Bunca dert tasa keder arasında ben olgunlaşmadıysam bundan sonrada hiç olgunlaşamam o zaman demekki. hihoyyyt

keşke 30 olsam diye bir film izlemiştim kim ister ki yaşlanmayı demiştim (gerçi romantik komediydi)
30 yaşındayım ve 30'lu yaşların bir kadının en güzel olduğu yıllar olduğunu düşünüyorum.İnsanın kendini anladığı ne istediğini tam olarak bildiği yaşlar

Bu yazıyı daha önce de okumuş çok beğenmiştim.
Bencede insan 30 yaşından sonra daha farklı bakıyor hayata. Herşey daha bir oturuyor yerine.
Ben 35 yaşındayım ve yaşımı çok seviyorum. Artık hayattan ne istediğimin, neyle mutlu olup,
nelerden uzak kalmam gerektiğinin ve hayatın güzelliklerini kaçırmamam gerektiğinin daha bir farkındayım.
:nazar:

Doğruluk payı varmı bilemiycem, 18 yaşımdan daha yeni gün aldım-tatlicadiarzu-

Aslına bakarsanız genelleme yapamayız gibi geliyor. 30 yaşımdan sonra kendime güvenim daha da arttı. Bu doğru. Kendimi daha güzel daha olgun daha verimli daha üretken hissediyorum. Ama kırmızı ruj aslayasakkelime:lepi:

otuzdan sonra tamamen tirlattim:icecream:

20162fatgirl37zq.gif

aynen beni anlatıyor kaydirigubbakcemile3 iyiki 33 yaşındayım dedirtti bana hihoyyyt

X