Gazi Dr.. Doç. Dr. Mehmet ERDEM HK

resmen baydım dimi seni artık:))) sorma endişemi anlatamamki sana:KK43: bilmediğim bir şehir bilmediğim bir hastane ve dr. bide insan canını teslim edince herşey daha farklı oluyo. yada ne biliyim benmi acaba çok ince eleyip sık dokuyorum. ama bana çok moral veriyosun bu konuda çok saol. senin tedavilerin nasıl gidiyor. ne zamandır deniyorsunuz bebek için. varmı hamilelik:))

aaa bide şey sorucam. şimdi bunlar randevu saati veriyolar ya o verdikleri saatte bekletmeden alıyolarmı muayeneye. birde çok kalabalık curcuna oluyomu hastane

tabi bekletmiyorlar hatta daha önceden bile aldıkları oluyor... benim tedavim gereği sabah saatlerinde orda olmam gerekiyordu.. erken gidiyordum o yüzden...

zaten doktor için bi ücret ödeyeceğinden. kan tahlilin falanda özel hastalarımnn kanının alındığı yerde alınıyor.. yani sıra falan beklemiyorsun... sonucunu zemin kattan değil.. bölüm sekreterliğinden alıyorsun.. hastanenin içini karış karış bilir oldum.. öyle curcuna olacak bir durum yok.. sıra işiyle doktorlar ilgilwnmiyor.. hewmşireler ilgileniyorlarr...

malesef bende hamilelik yok.. çünkü tek caremiz tip bebek ama ben yyaşım küçük biraz bekleyim diyorum...

biz burda kastamonuda özel hastaye gittiğimizde bile saatlerce sıra bekliyoruz daha önceden randevu almış olmamıza rağmen:)) birde bu kan tahlillerine falan para verilir dimi muayene haricinde. ben tahlil falan yaptıracağımdan çok beklemeden sonuçları özel olarak para falanda veriliyorsa veriyimde hemen çıkartsınlar istiyorum. ankarada kimsemiz yok çünkü. eşim müdür yardımcısı lisede. öğretmenevinde kalmayı düşünüyoruz birde malum çalışınca çokta kalamayız gibi. yaş kaçtı bu arada bayanlar yaşı sorulmaz ama:)) benim 29,5'tan 30:)) aslında kasım79 doğumluyum. eşim 30 diyo ben 29 da ısrar ediyorum o kadar yaşlanamam diye:)) çok tatlı ve iyi niyetli bir insan olduğunu düşünüyorum senin. merak etme allah kalbimize göre verir. bak şu an ezan okunuyo inşallah senin mutlu haberlerini en kısa zamanda duyarım

doç dr. mehmet erdeme gittim bu salı günü. çok yoğun ve çokta ilgili göremedim açıkcası büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. bir ay sonra tahlillerim çıkıcak tekrar gidiceem ama başka dr. daha göstermeyi düşünüyorum ilgilenmezse yine. adam çok yoğun ya:KK43:( hastane aşırı kalabalık ve curcunası çok. ilk gittiğimizden ve bir yer bilmediğimizden in aşağı çık yukarı bir hal olduk kimseye tavsiye etmem gaziyi ve mehmet erdem hocayı arkadaşlar. benim şansızlığım:KK43:( bir ay sonra başka dr. deniycem tarık aksu prof buda. ankarada özel hrs adında hastenesi var.

bunlar artık prof. yani işin tekniği konusunda kimse ellerine su dökemez türkiyenin her yerinden insan geliyor hastane yoğunluğunu bilemem ben özeline gidiyorum.. gerektiği kadar konuşan bir dr. bende yadırgamıştım eşime dertlenmiştim adam daha ne desin masalmı anlatsın dedi belkide haklı.... yediğin içtiğin duyduğun herşeyi konuşursan zaten kafan karışır bende öğrt.olduğum için fazla konuşmanın ne kadar yorucu ve gereksiz olduğunu biliyorum..az ama öz anlatıyor.bugün bana "gebelik kisti oluşmuş dedi yumurtalığında "bakar bakmaz...! ama üstünde bile durmadı panik yapmadı durup bi dakka düşünmedi bile söylerken kendinden emin bir insan olursa karşında sende rahat oluyorsun çelişki hissedersen panik yapıyorsun..gazi hast.normalde yoğun bir yer zaten türkiyede 3.hastane çok kalabalık..evet..ama artık özele dışarı gidildiğine göre o dertte kalmadı..:)) sonuçta bana güven veren bir hoca..:82:

merhaba ..arkadaşım doktorun hakkında son bilgileri verebilir misin? tedavin hangi aşamada,özele gittiğini söylemişsin fakültede bakmıyorlar mı? teşekkürler

Allaha şükür her şey iyi gidiyor..testleri hastanede yaptırıyor.sabırlı bir insan çok yoğun ama sorduğum herşeye cevap veriyor en saçma sorularıma bile:KK1:.benim gebelik öncesi tedaviye ihtiyacım kalmadı yani 1 sene sonunda sonuç aldım çok şükür..mecburen özel muayenehanesine gidiyorum çünkü hastanede muayene ve doğuma girmiyormuş..koru hast.doğum yaptırıyor ama dr.nerdeyse bende orda olacağım mecburen..tüp bebek konusunda yada tekrarlayan düşükler konusunda bilgim yok tabi..inşallah herkesin gönlüne göre olur,hayırlısı olur..:emir_bebek:

merhaba ..arkadaşım doktorun hakkında son bilgileri verebilir misin? tedavin hangi aşamada,özele gittiğini söylemişsin fakültede bakmıyorlar mı? teşekkürler

bende mehmet hocaya gıdıyorum gebelık takıplerımde yanlız bısey sormak ıstıyorum yada haberınız varmı dogum ucretı nekadar acaba koru hastanesınde yanı dogum bıze nekadara mal olacak merak ettım.
mehmet hocaya bu ıkıncı gıdısım oglumun dogumunuda o yapmıstı ınsallah bu bebgımde ona kısmet olacak ama cok pahalı ıse ozel hastaneye gıderım dogum ıcınde ekstra bır para vermem gercı esım kabul edermı onuda bılmıyorumda kafam karıstı:44::44:

canımmmmmmmm benimmmmmmmmmmm:)) vallahi varya allah gönlüne göre versin inşallah inan bana çok zor durumdaydım. bitanesinnnnnnnnnnnnnnnnn:))

kızlar ya okuyorumda hepımız aynıyız sızlerde kendımı gordum bende 4yıllık evlıyım gıtmedıgım dr kalmadı bende ahmet beye yada mehmete gıdecegım ınanın hangısıne gıdecegıme bıle karar vermedım ben pco luyum yum urta olusmuyo catlamıyo oyle yanı bır aylık ucretmı124,50 oyleyse cok ıyı cunku ben ozele gıdıyordum 200lıra bır verıp bır vermıyordum gecenlerde drun bırı dıyorkı 2tur hastayı kandırmak cok kolaydır 1 bebek ozlemı ceken 1kanser hastaları ha oldu olacak bu ay olacak derken bır bakmıssınız elınızde avucunuzda hıc bır sey kalmamıs rabbım ol derse olur hepımıze tattırsın ıns

özel muayene ücreti 250 arkadaşım bilgin olsun..ama hastalarının durumlarına veya rahatsızlıklarına göre belki durum değişiyordur..

kızlar ya okuyorumda hepımız aynıyız sızlerde kendımı gordum bende 4yıllık evlıyım gıtmedıgım dr kalmadı bende ahmet beye yada mehmete gıdecegım ınanın hangısıne gıdecegıme bıle karar vermedım ben pco luyum yum urta olusmuyo catlamıyo oyle yanı bır aylık ucretmı124,50 oyleyse cok ıyı cunku ben ozele gıdıyordum 200lıra bır verıp bır vermıyordum gecenlerde drun bırı dıyorkı 2tur hastayı kandırmak cok kolaydır 1 bebek ozlemı ceken 1kanser hastaları ha oldu olacak bu ay olacak derken bır bakmıssınız elınızde avucunuzda hıc bır sey kalmamıs rabbım ol derse olur hepımıze tattırsın ıns

Merhaba,
Ben de pko hastasıyım ve çocuk düşünüyoruz. Ben de Ahmet ve Mehmet bey arasında karar veremedim, siz ne yaptınız? hangisine karar verdiniz?

Meraba arkadaşlar bende araştırma yapıyorum Hacettepe ile Gazi arasında kaldım Mehmet ve Ahmet beyden birini düşünüyorum ama dahada sorup soruşturmak gerek hakkımızda hayırlısı gidenler memnun kalan arkadaşlar yazarsa çooook sevinirimm aşılama için özellikle..

Meraba arkadaşlar bende araştırma yapıyorum Hacettepe ile Gazi arasında kaldım Mehmet ve Ahmet beyden birini düşünüyorum ama dahada sorup soruşturmak gerek hakkımızda hayırlısı gidenler memnun kalan arkadaşlar yazarsa çooook sevinirimm aşılama için özellikle..

ikisi arasında kaldıysan Mehmet Erdem derim...benim doktorumdu.benim normal gebelik takibiydi.aşılama falan bilgim tecrübem yok.ama insanlığı,ilgisi,alakası on numara..yine doğursam yine ona giderim!!ama sizin durumunuz daha hassas o yüzden teknik açıdan bişey diyemem..

Ben Prof.Dr.Ahmet Erdem e gidiyorum.Aşılamam yapıldı şu an sonucu bekliyorum.Hakkımızda hayırlısı.Doktorum çok iyi çok memnunum.Aşılama ile olmazsa tüp bebek deneyeceğiz.

merhaba arkadaslar,
biz de tüp bebek denemeyi düsünüyoruz. İnternetden mehmet erdemi cok duydum aklımda o var ama sormak istedigim takipleri gazi üniv de mi yapıyor? yoksa ozel muayehanesi varmı? bu konuyla ilgili giden arkdaslardan bilgi almak istiyorum. gazi de asistanlara mı teslim ediyorlar nasıl oluyor? cok kalabalık oluyormu?
sevgiyle kalın.
simdiden tessekkürler

Kızlar merhaba bu ayın 23ünde ankara gazi hastanesinde doç. Dr. Mehmet erdem'den randevu aldım. Tekrarlayan düşüklerim var bir sürü tahlil yaptırmam gerekiyo bu dr. Giden varmı. Nasıl biri telefonu varmı sizde. özel muayenesi varmı. Kısaca bu dr. Ilgili bilgi istiyorum sizden hadi kızlar yardımm edinnnnnnnnnnnnnnn. Lütfennnnnnnnnnnnnnnn :)))

canım gazideki bütün doktorların olduğu muaynaneleri var orda bakıyor bn oraya gidiyorum...

X