Gazi Dr.. Doç. Dr. Mehmet ERDEM HK

reisdevrim37

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
930
2
44
Kızlar merhaba bu ayın 23ünde ankara gazi hastanesinde doç. Dr. Mehmet erdem'den randevu aldım. Tekrarlayan düşüklerim var bir sürü tahlil yaptırmam gerekiyo bu dr. Giden varmı. Nasıl biri telefonu varmı sizde. özel muayenesi varmı. Kısaca bu dr. Ilgili bilgi istiyorum sizden hadi kızlar yardımm edinnnnnnnnnnnnnnn. Lütfennnnnnnnnnnnnnnn :)))

mrb.ben mehmet hocanın hastasıyım.tüp bebek alanında oldukça iyi bir doktortur.ama özel muayenesi yok sadece hastaneye öğretim görevlisi olarak ödeme yapınca hastası oluyorsunuz.çok iyi bir doktordur tek problem çok fazla yoğun hasta grubu var.özelikle alanının tüp bebek olmasından dolayı çok fazla .

Canım çok teşekkür ederim veridğin bilgi için. Benim sorunum tekrarlayan düşük. Acaba bakarmı. Birde yoğunluktan ilgilenmeme gibi bir durumu oluyomu acaba. Cep telefonunu alabilirmiyim. Hastanedeki muayenesi nasıl temizmi. Ya biraz daha açık anlatırmısın:)))))

canım bende gazide tedavi görüyorum... mehmet hocanın ikiz kardeşi ahmet erdemin hastasıyım.. ama mehmet hocayada muayene oldum.. çok güleryüzlü.. hoşgörülü ve anlayışlılar...

özel muayenehaneleri yok.. hastanede görev alıyorlar.. 124,50 ytl fark ödeyerek muayene olduk biz kendisine bu 1 aylık ücret.... ama verdiğin paranın karşılığını görüyorsun.. senden çok onlar istiyorlar bebek sahibi olmanı... alanlarında cok başarılılar..tatlım kesinlikle tavsiye ediyorum...

canım teşekkür ederim. baktım o siteye anladığım kadarıyla tüp bebek üzerine iyiler. ama benim tekrarlayan düşüklerim var. onlar için gidicem off başka dr.mı gitsem acaba. birde konuşmayan tiplermiş bende karşımda konuşkan herşeyi anlatan insanları severim ama.(((

[ı]o yazan arkadaş sormaya çekinmiş bence.. Benim ilk muayenemde o kadar çekinerek gittim ki anlatamam sana.. Ama çok memnun kaldım.. Sorarsasn öyle güzel anlatıyorki sana.. Ben tavsiye ediyorum arkadaşım...

Hastalarının arasında tekrarlayan düşük sebbeiyle gelenlerde vardı.. Sohbet ettiğpimiz oluyordu hastalarla... Ankaranın en iyi doktorlarındandırrr...
[/ı]

canımmmmmmmm benimmmmmmmmmmm:)) vallahi varya allah gönlüne göre versin inşallah inan bana çok zor durumdaydım. bitanesinnnnnnnnnnnnnnnnn:))

peki güzelim ya cep telefonları varmı. ben ilk defa gidicem ve hastanede randevu almak için kimseye ulaşamıyorum. cepten arasam garip olurmu. birde hastanedeki muayeneleri nasıl temizmi güzelmi ilgi alaka varmı hastanede. benim canım biraz azdır. çok korkuyorum. birde ilgisizlik ve ne biliyim suratsız olunca iyice tırsarım ben:) sen ilk defa gittiğinde ne yapmıştın. yani prosedür nasıl işliyo. bende eşimde memuruz. ve kastamonunun ilçesindeyiz. sevk olayı falan nasıl oluyo.

Sevk durumunu bilmiyorum canım ben eşimle ssk lıyım.. Gazi hastanesinin numarasını internetten aldık.. Mehmet hocadan randevu almak istediğini söylersin.. Uygun bir güne randevu alırsın... Ben ilk defa alttan muayene olacaktım ve çok kasmıştım kendimi.. Ama doktorum bana öyle bir güven verdiki.. Başkasına gitmeyi bile düşünemiyorum.. Bilirsin kadınlar bu konularda hassaslarr..

Muayenehaneleri temiz.. Her hasta için örtü değiştiriliyor ..yanında sana yardımcı bir hemşire bulunuyor zaten...

Ama benim tavsiyem gittiğinde yanında bi etek bulundr...çok rahat oluyor... Muayene sırasında onu giyersin... Ama hastanenin örtüleride temiz... Ilgi alaka çok güzel onlar senden daha fazla önemsiyorlar...

Canım cep telefonları bende yok.. Ama zaten çok yoğunlar ben hiç telefonla görüştüklerini görmedim....

Hastanein sekreterliğinden ulaşabilirsin ancak

latifeelif canım varya dile benden ne dilersen yani o kadar:)) bebeğin varsa allah uzun ömür versin inşallah yoksada inan bana bunu en içten ve samimi duygularla söylüyorum allahım en kısa zamanda sana nasip etsin inşallah. canım benim ya gidicem bu dr.a valla sırf senin verdiğin bu cesaretle hemde. ardaşlardan biri çok konuşmuyor demişti. bende çok konuşup anlatan dr.ları severim. şimdi sende böyle deyince içimi su serpildi. çok teşekkür ederim canım benim. senin neyin vardı bu arada ne için gidiyosun dr.a

evet canım bende çok korkuyorum muayene olayından. çok geriliyorum ve birazda nazlıyım sanırım. benim nazımı çekecek biri lazım:)) peki sen niye gitmiştin dr. senin sorunun ne hep benden konuştuk:) faydasını gördünmü

bende cep telofonu var ama diğer arkadaşın dediği gibi pek ceple konuşamıyorlar.ama akşam arasanız bilemiyoum açar belki.

canım benim tüp bebekle alakalı değil tekrarlayan düşükle ilgili. iki düşüğüm var onun araştırılması için gidicem. rica etsem cep telefonunu verebilirmisin. nasıl sen memnunmusun bari bu doktordan.

tatlım ankaradaki sayılı doktorlardandır.. türkiyenin her yerinden hastası geliyor.. ismini duyan geliyor...

evet yoğunlar ama ben çok memnun kaldım... vbenle ilgilenmese gidermiyim ben o doktora.. bizim çocugumuz olmadğı için gittik.. tedavviye ama.. senin sorununda olan hastalarıda var orda...

anlaşılan endişelisin biraz.. bence cepten arama hastanede görüşürsün.. sabahtan öğleye kadar tüp bebek merkezinde durur öğleden sonra.. kadın doğum katına cıkar.. acayip yoğunlar merdivenlerde mekik dokur genelde

X