Ter için Tereson Solüsyon kullanan var mı ?

Aman kızlar dikkat edin Ter end diye bir ürünü tereson diye satmaya çalışıyorlar annem almış hiç bir işe yaramamış. Teresonun yeni bir ürünü çıktı diye arıyorlar. Bu tuzağa düşmeyin.

Ürünü kullandıktan sonra yazmaya bir türlü fırsatım olmadı. Sonra da unutmuşum gitmiş. 2012 Temmuz ayından 2013 Temmuz ayın a kadar kullandım Tereson'u koltuk altım için. Mükemmel ötesi bir şey. Aynı gömleği iki gün üst üste giymenin mutluluğu paha biçilemez. Son 6 altı aydır nerdeyse haftada bir kullandım. Kullanımı da çok kolay. Onca seneme yazık olmuş. Ama artık eski günlerimdeki gibi kokulu ve ıslak gömleklerle yaşamak zorundayım. Çünkü 2 ay önce hamile olduğumu öğrenince spreyi kullanmayı bıraktım. Ne olur ne olmaz. Tekrar başlayacak olduğum günü sabırsızlıkla bekliyorum. Denemek isteyen varsa hiç beklemesin zaten vazgeçilmezi olacak.:KK1::KK1::KK1:

Kızlar bn kımyasal bısey kullanmak ıstemıyorum. Benım koltuk altı da asırı terlıyor. Dogal yollardan bu beladan kurtulmanın yolu varsa yazarsanız cok mutlu olurum. Tesekurler ...

X