Ter için Tereson Solüsyon kullanan var mı ?

bu ilacı yaklaşık 2 yıl önce kullandım ve bir etkisini görmedim.. üzgünümm.....o zaman yeni piyasaya çıkıyordu ismini hatırlamıyordum ama kullandığım ilaç buymuş... faydasını gördüm diyen arkadaşlarım bana kızmasın lütfen!!!! çünkü bu rahatsızlık kişiyi hem sosyal olarak hemde psikolojik olarak çok fazla etkileyen bir durum kimse kimsenin zayıf noktasını kullanmasın umutlandırmasın denemeyin demiyorum deneyin ama kullanan birinden bilgi almak istediğniiz için sizlere söyleyeceğim tek şey BENDE bir etki göstermedi.. sizi bilemiyorum......

ben de dün sipariş verdim bugün geldi... inşallah faydasını görürüm koltuk altım felaket terler yaz kış farketmez. Giysilerden belli olmasına sinir oluyorum. ınşallah fayda görürüm :)

bu tereson denen ürünü kullandım, hiç ama hiç faydası yokk, herkesin nasıl 2 - 3 günde terlemesi kesilmiş anlayamadımm. kullanmadan önce bu siteden kullanıcıların yazdıklarını okumuştum, buna güvenerek aldım ama gerçekten en ufak bi faydası olmadııı...

Tereson ürününü çevremde o kadar çok kullanan var ki, hepsi çok memnun. Buna dayanarak babama aldım ve kullanmaya başladı o da çok memnun üründen.
Ben 50 liraya 6 taksitle aldım. Ayrıca yanında da ihtiyacım olan başka bir ürün alıp 90 TL yi tamamladığım için kargo ücreti de ödemedim.
Kesinlikle tavsiye ederim.

arkadaşlar merhaba.tereson solüsyonu eczaneden 50 tl ye aldım.kullanıyorum ve çok memnunum.bir hafta hergün akşamları temiz cilde sürdüm.ikinci hafta 2 güne bir sürdüm.inanmazsınız belki ama ben ilk kullandığım günden faydasını gördüm.koltuk altım kupkuru.giysilerdeki ter izinden nefret ediyodumbu ilaç sayesinde kurtuldum..daha önceleri denemdiğim deodorant sabun vs.kalmamıştı.birsürü para harcadım bu uğurda,ama tereson la kurtuldum.darısı başınıza...

arkadaşlar bende internetten NO SWEAT diye bir sabunun reklamını gördüm kullanan var mı?

ben bugün sipariş verdim
fda onayı olması ve bitkisel kökenli bi sabun olması ilgimi çekti
haftaya salı elimde olucak en geç
kullanınca haber veririm burdan ilgili başlıkta..

Kim ne dersin, ben Tereson'u kullanıyorum ve çok da memnunum. Herhangi bir satıcıyla da bir yakınlığım yok.
Koltukaltı terlemesi çok sorun oluyordu bende. İlk önce maxim kullandım ama bir süre sonra cildim tahriş olaya başladı ve aşırı derecede kaşıntı oluyordu.
Tereson'u geçtiğim yaz kullanmaya başladım. Geceleri yatmadan önce 3 ya da 4 gün kullandım.Sabahları da bol suyla yıkadım.(Kullanım talimatı da bu yönde zaten.) Ondan sonra 1 ay neredeyse hiç kullanmadım. Koltuk altım hep kuru kaldı. Ama kuruluk süresi kişiden kişiye değişiyor.
Tabii bir de ter başka bölgelerden dışarı atılıyor. (karın, göğüs arası, bel...vs)
Son 2 aydır da hiç kullanmıyorum, hatta spora gittiğimde bile diğer bölgeler terlerken, koltukaltım kupkuru kalıyor.

Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Ben çooookk memnunum.

Oğlum gitarist ve el terlemesinden çok şikayetçi. Haftada bir gitar teli yenilemesinden biz de bıktık. Tereson denemeli miyiz sizce?

Son düzenleme:
haftaya alacağım inşallah,umarım bendede işe yarar,çünkü el terlemelerimden bıktım artık :1ninca:

koltuk altı,ayak tabanı ve el terlemelerim var benim,ama ben bunlardan el terlemesine takmış bulunmaktaydım,çünkü elleri terleyen bilirler çok berbat bi durum,insanın özgüvenini yitirmesine neden oluyor :kızgın: neyse,no sweat soapı kullandım el terlememde azalma oldu ama tam geçiremedi,hatta bi süre sora eski halini aldı diyebilirim kafamçokkarıştı teresonunuda kullanmaya karar verdim ve inanılır gibi değil,koltuk altıma ilk kullanmamda terlemeyi kesti,badilerim hep sırılsıklam olurdu,şimdi nerdeyse 5 gündür koltuk altım hiç terlemedi süper bişeymiş bu :lepi: el terlememe gelincede hala tam olarak geçmiş değil ama azalttığının farkındayım,umarım bi kaç güne o da tamamen geçicek die umuyorum :sm_cool:

bence aşırı terlemesi olan insanlar muhakkak deneli teresonu,koltuk altı terlememi ilk seferde geçiren muhteşem bi ürün :dance:

arkadaşlar bende teresonu kullandım... gerçekten çok faydalı... düzenli olarak kullanıldığında süper etki gösteriyor.. benimde koltuk altı terleme sorunum vardı hep siyah giyiyordum ama yinede belli oluyordu. herşeyi denedim bitkisel vs vs.. ama tereson en etkilileriydi alkisalkisalkis şiddetle tavsiye ediyorum gerçekten faydasını göreceksiniz. ama fiyatı biraz pahalı Çok üzgünüm çoook ama ürünü kullandığınızda bu sorununuzun biteceği için gerçekten paraya da acımıyorsunuz şakkıdı

tereson hakkaten terlemeye iyi geliyor ama benim ellerimde bi sorun oluştu :bbo: 15 gündür kullanıyorum,bayağı azalttı ellerimdeki terlemeyi ama ellerim yeşerdi :sm_confused: yani sadece avuç içim ve tamamen değil bazı yerler mirmirmirmir bugünden itibaren kullanmayı bırakıyorum,2-3 haftada bir kullanıcam,ama bu yeşerme nasıl geçer dersiniz :kedi: bi doktora gitmeli miyim ? :gitme:

arkadaşlar terlemek doğal birşey değilmi bu ürün terlemeyi önleyerek bünyemize zarar vermesin sakın , benimde koltukaltım terler ama ben takmazdım önemli olan kötü kokmamak ama böle bi rürün varsa ve hiç bi yan etkisi yoksa kullanmak isterim neden olmasın ki

teresonu ben de çok merak ettim ve aldım. sadece kullanılan süre içerisinde kuruluk yapıo bırkınca aynı şekilde devam ediyor. bence daha farklı çözümler bulmalıyız arkadaşlar. 50 ml şişesi 50 tl bana fazla geldi netten resmi sitesinden almıştım.

teresonu ben de çok merak ettim ve aldım. sadece kullanılan süre içerisinde kuruluk yapıo bırkınca aynı şekilde devam ediyor. bence daha farklı çözümler bulmalıyız arkadaşlar. 50 ml şişesi 50 tl bana fazla geldi netten resmi sitesinden almıştım.

ben eczanede losyon yaptırıyorum,tereson ve maxim ile aynı içeriğe sahip,burda farklı bir başlıkta formülü paylaşmıştım.
125 ml için 18 tl ödedim ,1 sene yeter bana..üstelik haftada bir kullanım uzunca süre etkili oluyor,hergün uygulamıyorum,2 hafta hiç sürmesen rahatsızlık vermiyor (ter şikayetin olmuyor yani)..
normal bir ter oluyor oda giysilere çıkmıyor..

peki o losyonun içeriğinde ne var yabni eczaneye gidip ter için solüsyon yaptırmak istiyorum mu dicem ben.

X