Ter için Tereson Solüsyon kullanan var mı ?

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.156
24
Tereson diye bir solüsyon varmış koltukaltı terlemeleri içinmiş fiyati 50,00ytl. ben henüz almadim alip kullanan arkadaşlar varsa ve bizimle deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

ben bu tereson marka ürünü internetten aldım ve kullandım...bende de aşırı el ve ayaklarımda ter oluyordu...ve kimseyle tokalaşmak istemiyor açık ayakkkabı giyemiyordum...akşamları yatarken kullanıyorsun..sürdügün bölgede bir gerilme oluyor özellikle ertesi gün yıkarken sonra ter kesilene kadar sürüyorsun benmi 9 günde kesilmişti...sonra uzunca bir süre gerçekten mucize gibi bişeydi ellerim ve ayaklarım kupkuruydu..mutluluktan uçuyordum...ama 25 günde bir kullanman gerekiyor diyordu ben bunu yapmadım 3 ay kadar böyle kuru devam etti..ve sonra ter başlayınca uuguladım ikincide de kurdu ...3. uygulamada işe yaramadı bir kaç kez denedim yine işe yaramadı ...bende aldıgım kişiye sordum düzenli kullanmalıymışım... sorun düzeni bozmammış..artık bilmiyorum karar senin...bu arada benim el ve ayaklarımda olan terleme psikolojik yani farklı bir hastalıkta ndegil..

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de kullanmak istiyorum ama yeterli bilgim yok benim yıllardır elimde ve ayaklarımda terleme vardı yeni yeni de koltuk altı bölgem başladı.lütfen kullananlar yazsın

Bende kullandım işe yarıyordu ama bıraktıgında gene başlıyor bide eskiden büyük bi şişesi 50 milyondu şimdi gönderdikleri 50ml olarak. Maximle aynı ölçülerde sanıyorum..
Çok kullanımda elde kuruluk yapıyor. Ama terlemektense çok daha çekilir bi sıkıntı bence. Bayadır bırakmıştım şimdi gene çok yogun olarak başladı bundan sonra düzenli kullanmak istiyorum

Son düzenleme:
arkadaşlar bu solüsyonu internetten alcam ama güwenli bi site bulamiorum.internetetn tedarik eden arkadaş hangi siteden aldi acaba

yha sitesinden telefonla sipariş werdim bi aksilik olmassa çarşamba elimde.acaip heyecanlıım.uff bu sııntıdan kurulabilecek miim acaba.sipariş weririken hattın diğer ucunda olan bayan dio ki öğretmen misnis.yoo dedim. en çok öğretmenler alio dedi.ya öğretmen ol doktor ol ne olursa olsun acaip sorun teşkil ediyor.ben bilgi işlemim kilerde.bütün gün işim pc başinda.mausu tutoruum su..dosyalar desen öle.allam nasil bi ızdırap bir an önce geçmesini diliorum :KK43:

hrk merhaba... 27 yasımdayım. herseyı aklınıza gelebelıcek her yolu denedım... ameliyat dısında.ınt öylesine gezerken yenı cıkan şeyler var mı dıye bakarken TERESON diye bır sprey solüsyon buldum...kesinlikle harika .... 3 gundur kullanıyorum...olamaz böle bişey ....mucizevi bişey... el, ayak, koltuk altı teri diye bişey kalmadı.int aratabılırsınız...son caremdi gercekten bu ter olayından gerçekten cok sıkılmıştım..sosyal hayat dıye bısey kalmadı inanın..ama şimdi gercekten çook ama çook mutluyumm hrk kullansın ...sonrasında kullanmadığım zamanlarda devam edermi bilmiyorum ama 3-4 gun de olsa gerçekten beni çok rahatlattı.hrk mutlu sağlıklı günler diliyorum...

arkadaslar daha ucuz bır cozum buldum ben, kursept dıye bır krem 3,7tl fıyatı var aksamları 4 gece ust uste surunce 1 hafta rahat edıyorsun gunduzlerıne 1 sefer olmak uzere rexona bambu kullandımmı kupkuru tavsıye ederım deneyın

Merhabalar,
Ben bu ürünü kullanıyorum ve üreticiisi arkadaşım oluyor. Gerçekten harika bir ürün. Diğer ürünlere göre (örn;maxim) etkisi çok fazla. Ürünü kullanmadıysanız biran önce denemeniizi tavsiye ederim. Reklam yaptığımı düşünmeyin lütfen. Ben bu ürünü size ne kadar anlatsam da asıl kararı verecek olan sizsiniz. Ama en azından 1 defa olsa bile kullanmanızı tavsiye ederim:) Eczanelerden çok pahalıya alırsınız çünkü büyük avm eczanelerinde satılıyor sadece. Eğer karar verirseniz bana msj atabilirsiniz. Piyasa fiyatından düşük bir fiyatta size ulaştırabilirim. Ürünün detayları hakkında da bilgi verebilirim. Msn adresim:

ürünün ismi nedir ?
bilmediğimiz bi ürünü kullanamayız buradan tavsiyelerle değilmi
hem msn adresi vermek yasak bildiğim kadarıyla

Son düzenleme:
ürünün ismi tereson canım başlığa baksan anlardın. ben internetten aldım 2 gündür kullanıyorum bi fark yok şimdilik. ama kullanmaya devam edeceğim

...........................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ürünün ismi tereson! ben kullanıyorum. eğer kullanmak isteyen varsa bu konuda bilgilendirebilirim. aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz!yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Kıslar bu ürünü nerden bulabilrim fiyatı ne kadardır ınntenetten alış verişe pek güvenemiyorum dışardan alabileciğim bi yerler söleyin( mesela eczane kozmetikci gibi)delikafadulden

slm muruvvet, alışveriş merkezlerinin eczanelerinden temin edebilirsin. örn; carrefour kozyatağı eczane pozitif. sanırım akmerkezde de var.
ama oralarda pahalıdır.

teresonun resmi web sitesine girin orada il il hangi eczanelerde satıldığı yzıyor,fiyatıda tl

Tereson'u asla tavsiye etmiyorum.Kesinlikle düzmece bir ilaç, hikaye yani.Aldım,kullandım ve hiç bir işe yaramadı.Sadece ilaç uygulandığı anda terli olan bölge kuru kalıyor.Uygulandığı bölgeyi yıkadığınız anda eskisinden daha fazla terliyor.Vıcık vıcık oluyor.Şu çok işe yaradığını söyleyen arkadaşlarla gerçekten tanışmak isterim,böyle bir problemleri olduğuna ve bu ilacı kullandıklarına kesinlikle inanmıyorum.Muhtemelen üreticisi yakını ya da arkadaşıdır.Satsın diye çabalıyolardır.Tıptan vazgeçmeyin,bu tür düzmecelere de kanmayın derim.

bende tereson kullanmadım fakat aynı içeriğe sahip başka bi solüsyon kullanıyorum
hepsinin içeriğinde alüminyum klorür var ve gözenekleri kapayarak etki gösterir
belli dönem hergün 1 kez ,terleme kesilince duruma göre hafta 1 e ve ayda bire düşürülür kullanım
en çok koltuk altı bölgesinde etki gösterior,okuduğum kadarıyla
artı tereson ve maximden etki gören çok fazla
sizin etki görememenizi anlayabilmekle beraber ,kullanıcıları böylesine yermeniz pek doğru olmamış kanaatimce.

merhabalar;
kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirmi? bende yıllardır aşırı derecede (yaz-kış) el ve ayak terlemesi sorunu var :KK43: her ne kadar da alışmış olsam bu hayatımızı çok fazla etkiliyor... bu kremi kullanan arkadaşlarım gerçekten güvenilir ve etkili olduğunu önerebilirmi bana???? birde bu ilaç sağlık bakanlığı tarafından onaylı bir ilaç mı?

Tereson'u asla tavsiye etmiyorum.Kesinlikle düzmece bir ilaç, hikaye yani.Aldım,kullandım ve hiç bir işe yaramadı.Sadece ilaç uygulandığı anda terli olan bölge kuru kalıyor.Uygulandığı bölgeyi yıkadığınız anda eskisinden daha fazla terliyor.Vıcık vıcık oluyor.Şu çok işe yaradığını söyleyen arkadaşlarla gerçekten tanışmak isterim,böyle bir problemleri olduğuna ve bu ilacı kullandıklarına kesinlikle inanmıyorum.Muhtemelen üreticisi yakını ya da arkadaşıdır.Satsın diye çabalıyolardır.Tıptan vazgeçmeyin,bu tür düzmecelere de kanmayın derim.

Arkadaşım ürünü düzenli kullandınmı peki. Burda hiçkimse insanları kandırmak için uğraşmaz. O senin kanaatin. İnsanlar birşeyler buluyorlar ve umutlanıyorlar neden onların heveslerini kırıyorsun. Ben de ürünü ilk alırken çok tereddütlüydüm. Dedim denemekle birşey kaybetmem bir kere deneyim işe yaramaz diye düşündüm ve denedim. Denemekle ne kaybederlerki sadece 3-5kuruş para? Nereye vermiyorsunuz o parayı?Böyle bir sorun herkesi yaz aylarında zor duruma düşürüyor, psikolojik olarak bile..Ama benim tavsiyem kullanmadan anlayamazsınız.Bir kere deneyin derim yine de siz bilirsiniz. Eğer ben böyle yaşarım diyorsanız almayın! Ayrca SAĞLIK BAKANLIĞI'ndan onaylımı diye sormuş arkadaşlar evt onaylı üzerinde yazıyor zaten. Onaylı olmasa eczanelerde satılmaz.

X