Tüp Bebek Merkezleri Yeditepe hastanesi cem fıçıcıoğlu

slm bakgün ben tüp bebek tedavisi görüyorum. doktorlarla pek bi görüşme olmuyor. genelde hemşireler ilgileniyor. sadece ilk başta cem beyle görüştük . ama hemşireler sık sık arayıp veya çağırarak ne yapılması gerektiğini anlatıyorlar.
ben kasımın 25 inden aralığın 6 sına kadar lucrin kullandım. sonra 6 sından 15 ine kadar puregon ve lucrin kullandım. benim e2 değerim 8000 lere yaklaştı aslında bende her şey çok normaldi eşimde az sperm olduğu için bu yönteme başladık. ve son gün nihayat 5000 lere 4 gün içinde her gün e2 testi yaptırarak indirdik.ve pazar günü 21 aralıkta yumurta toplandı. kasıklarım çok sancılanıyordu. meğer yumurta çok olduğundanmı. bugün aradılar 17 yumurta toplanmış ve 13 tanesi döllenmiş. şimdi transfer için bekliyorum. hayırlısıyla dediğim gibi doktorlar pek ilgilenmiyor genelde hemşirelerle görüşüyosun. benim bu ilk denemem.
Umarım senin içinde ayırlı olur burası.

slm saveist benim kafam çok karışık cem bey bana doğum kontrol hapı verdi adetinin 1. günü başla 15 gün kullan birdahaki adetimde tüp bebeğe başlıyacaz yumurtalıklarımın dinlenmesi için verdiği söyledi benim adetlerimde düzenlidir anlıyamadım vermesini hiç kimsedede duymadın tüp bebek öncesinde doğum kontrol hapı kullanıldığını benimde eşimde sprem sayısı az sen tüp bebek öncesinde doğum kontrol hapı kullandınmı? cevap yazarsan çok sevinirim adetimede bir kaç gün kaldı kararsız kaldım senin içinde hayırlısı olsun ALLAH hepimize bebişler nasip etsin

slm bakgün o konuda pek bir bilgim yok. ben kullanmadım doğum kontrol hapı ben adetimin 21. günü lucrinle tedaviye başladım. doktora sormadınızmı yada hemşireye neden kullanmam gerekiyor diye. sorsan eminim açıkladı sana hemşire. sonralarda da doktorla görüşemesende mutlaka hemşireye öğrenmek istediğin şeyleri sor akılnda kalmasın kafan dinç olsun.
sağlıcakla kal.

slm bakgün o konuda pek bir bilgim yok. ben kullanmadım doğum kontrol hapı ben adetimin 21. günü lucrinle tedaviye başladım. doktora sormadınızmı yada hemşireye neden kullanmam gerekiyor diye. sorsan eminim açıkladı sana hemşire. sonralarda da doktorla görüşemesende mutlaka hemşireye öğrenmek istediğin şeyleri sor akılnda kalmasın kafan dinç olsun.
sağlıcakla kal.

merhaba canım sağollasın senin ne oldu belli oldumu ?

merhaba canım sağollasın senin ne oldu belli oldumu ?

slm bakgün daha belli olmadı
dün kontrole gittim. tutunması için bi bir zarın kalınlığı ölçülüyormuş ona baktı ultrasonla .iyi dedi.
sonuca kaldı 5 gün hayırlısı bakalım allahtan
k.i.bkaydirigubbakcemile2

slm saveist senin problemin neydi daha önce tüp bebek denedinmi? kaç yaşındasın bu arada senin için hayırlısı olsun yeni yılın kutlu olsun
RABBİM BU SENE BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN
kib. hihoyyyt

slm saveist senin problemin neydi daha önce tüp bebek denedinmi? kaç yaşındasın bu arada senin için hayırlısı olsun yeni yılın kutlu olsun
RABBİM BU SENE BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN
kib. hihoyyyt

slm aslında benim bi sorunum yok eşimde sperm azlığı vardı. oda tedaviyle artacak birşey fakat beklemeye zamanımız yoktu. 38 yaşındayım. evleneli 1 yıl bile olmadı. o yüzden kendimiz emen tüp bebek istedik doktorda kabul etti. hormonlarımın yaşıma göre çok iyi olduğunu söylemişti.
ilk kez deniyoruz. ve sabah evde test yaptım. 10. gündeyim çok silik olarak 2 saat sonra 2. çizgi belirdi. acaba varmı yokmu bilmiyom. yinde kan testi için 2 gün bekleyeceğim.yerimseniben
Senin içinde hayırlı olur umarım

slm aslında benim bi sorunum yok eşimde sperm azlığı vardı. oda tedaviyle artacak birşey fakat beklemeye zamanımız yoktu. 38 yaşındayım. evleneli 1 yıl bile olmadı. o yüzden kendimiz emen tüp bebek istedik doktorda kabul etti. hormonlarımın yaşıma göre çok iyi olduğunu söylemişti.
ilk kez deniyoruz. ve sabah evde test yaptım. 10. gündeyim çok silik olarak 2 saat sonra 2. çizgi belirdi. acaba varmı yokmu bilmiyom. yinde kan testi için 2 gün bekleyeceğim.yerimseniben
Senin içinde hayırlı olur umarım

Selam Saveist içimden bi ses hamişsin diyor.Hamile olmamış olsaydın silikte olsa hiç çizgi çıkmazdı.Bence hamişsin.Hakkında hayırlısı olur inşallah. Eğer hamiş kalmışsan bana mesaj at.Bende 2.Aşılama için usg takibindeyim.Bu salı sabahtan gideceğim. :CüvCüv:

Selam Saveist içimden bi ses hamişsin diyor.Hamile olmamış olsaydın silikte olsa hiç çizgi çıkmazdı.Bence hamişsin.Hakkında hayırlısı olur inşallah. Eğer hamiş kalmışsan bana mesaj at.Bende 2.Aşılama için usg takibindeyim.Bu salı sabahtan gideceğim. :CüvCüv:

bugün 12. günümdü test yaptırdım. ve 20.7 çıktı. düşük bi değer gibi geldi bana.
bakalım hayırlısı 14. gün yani çarşamba günü tekrarlayacağım testi hayırlısı bakalım

aslında birazda moralim bozuldu herkese bakıyorum değerler 12. günde uçmuş. benimkisi az olunca gözüm korktu valla. her şeyde bi hayır vardır. belkide artması için değerin 2 gün daha gerekiyordur. 2 günde 2ye katlarsa değer ancak sağlıklı olarak devam ediyomuş hamilelik

aslında birazda moralim bozuldu herkese bakıyorum değerler 12. günde uçmuş. benimkisi az olunca gözüm korktu valla. her şeyde bi hayır vardır. belkide artması için değerin 2 gün daha gerekiyordur. 2 günde 2ye katlarsa değer ancak sağlıklı olarak devam ediyomuş hamilelik

Hakkında hayırlısı cnm.Umarım hamişsindir.:nazar:

kızlaaaaarrr pek yüksek değil ama 12. günde 20 olan değerim
14. günde 51 e çıkmış. katlanması güzel

kızlaaaaarrr pek yüksek değil ama 12. günde 20 olan değerim
14. günde 51 e çıkmış. katlanması güzel

cnm senin adına çok sevindim ALLAH bize nasip eder inşallah kaç olması gerekiyormuş hamileliliğin kesinleşdimi şimdi ALLAH tamamına erdirsin inşallah:CüvCüv:

cnm senin adına çok sevindim ALLAH bize nasip eder inşallah kaç olması gerekiyormuş hamileliliğin kesinleşdimi şimdi ALLAH tamamına erdirsin inşallah:CüvCüv:

slm canım teşekkür ederim
evet hamileyim. değerler kişiden kişiye değişiyomuş yani bünyeden bünyeye ilk gün 20 olunca pozitif olmasına pek sevinememiştim. 14. gün 50 yi geçin ce rahatladım.
bebeğin sağlıklı gelişmesi için 12. gün olan değerin 14. gün en az 2 katı olması gerekiyomuş. bu bebeğin sağlıklı olduğunu gösterirmiş.
şimdi ayın 20 sinde keseyi görmek için çağırdılar.
darısı senin başına hayırlısıyla sende bu aşamalara gelirsin inşallah:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

slm canım teşekkür ederim
evet hamileyim. değerler kişiden kişiye değişiyomuş yani bünyeden bünyeye ilk gün 20 olunca pozitif olmasına pek sevinememiştim. 14. gün 50 yi geçin ce rahatladım.
bebeğin sağlıklı gelişmesi için 12. gün olan değerin 14. gün en az 2 katı olması gerekiyomuş. bu bebeğin sağlıklı olduğunu gösterirmiş.
şimdi ayın 20 sinde keseyi görmek için çağırdılar.
darısı senin başına hayırlısıyla sende bu aşamalara gelirsin inşallah:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

selam saveist çok sevindim cnm hakkında hayırlısı allah tamamına erdirsin , Benim de dün 2.Aşılamam yapıldı 23 Ocak ta kan tahlili yaptıracağım kısmetse .Dr.Cem bey dediki bak hamile kal öyle gel yoksa tüp bebek yaparım dedi.Korkutayım da hamile kalasın dedi. Umarım gerek kalmaz Tüp bebeğe .

selam saveist çok sevindim cnm hakkında hayırlısı allah tamamına erdirsin , Benim de dün 2.Aşılamam yapıldı 23 Ocak ta kan tahlili yaptıracağım kısmetse .Dr.Cem bey dediki bak hamile kal öyle gel yoksa tüp bebek yaparım dedi.Korkutayım da hamile kalasın dedi. Umarım gerek kalmaz Tüp bebeğe .

tşk ederim canım hımm fena korkutmuş seni doktor bey :)) iyi bak yumurtana sakın düşürme:dance:
umarım canım ayın 23ünde hayırlı aberini alırız seninde bende 20 sinde gidicem kese görmeyeCADIARZU

allah hakkımızda hayırlısını göstersin hepimize bol bol du edip dikkatli olmaktan başka çaremiz yok
hepinize sevgiler:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

kızlaarrrr moralim bozukk ilk 2 testte sonuç 2 ye katlarken 3 gün sonraki testte 53 ten 67 ye çıktı yine 2 ye katlaması gerekirdi. çok korkuyorum. sağlıklı ilerlemicek diye benim gibi olan varmı arkadaşlar.

kızlaarrrr moralim bozukk ilk 2 testte sonuç 2 ye katlarken 3 gün sonraki testte 53 ten 67 ye çıktı yine 2 ye katlaması gerekirdi. çok korkuyorum. sağlıklı ilerlemicek diye benim gibi olan varmı arkadaşlar.

Selam saveist nerelerdesin haber alamaz olduk senden , tahlil değerim düşük çıktı demişsin en son ne durumdasın merak ediyorum umarım herşey yolundadır cnm.Mutlaka yaz son durumunu cnm.:teselli:

slm kızlar dün hastaneye gittim cem bey usg aldı lucrin verdiler bugün başladım hayırlısı olsun bakalım artı vitamin-asprin-antibiotik kullanıyorum birde doğum kontrol hapıda kullanmaya devam ediyorum sizde kullandınızmı?hepimiz için hayırlısı olsun

saveist sende moralini bozma hayırlısı olsun stresden uzak dur!
evcimeen sen ne yaptın belli oldumu?

Selam saveist nerelerdesin haber alamaz olduk senden , tahlil değerim düşük çıktı demişsin en son ne durumdasın merak ediyorum umarım herşey yolundadır cnm.Mutlaka yaz son durumunu cnm.:teselli:

slm canım. valla moralim bozuk ama alışıyorum . 67 den 28 e bugünde 16 ya düştü sanırsam biyokimyasal gebelik değer 0 a düşene kadar teste devam edecekmişim yani düşük yapıyorum arkadaşlar. ama hala düşük olmasın diye ilaçlara devam ettiriyorlar. zaten düşmüş düşeceği kadar niye ilaç kullanıyorum hala anlamadım. a.s.

evcimencim sen nasılsın canım her şey yolundadır umarım. umarım senin tet değerlerin iyi çıkar kendine dikkat et
sevgiler

X