Beren Saat gibi olmak istiyorum

hayır bu kadının abartıldığı falan yok birileri şöyle kötü oyuncu böyle çirkin kadın demese bu kadar savunanı da çıkmaz zaten. ağzını bile kapatamayan iğrenç burunlu sinem kobal yere göğe sığdırılamazken bişey olmuyo da bu kadın biraz popüler olunca hemen niye birileri ayaklar altına almaya çalışıyo ki. tabi ki bu kadını çok güzel bulmak zorunda değilsiniz ama çirkin demeye hakkınız yok yüz hatları son derece düzgün gözleri de güzelliğine güzellik katıyo sadece renk değil şekil olarak da öyle. üstelik gayet duru bi teni var hiç de izli fln değil bütün dünyanın ölü bittiği camreon diazın angelinanın jennifer lopezin hatta nicole kidmann bile makyajsızken yüzünde iz leke vs var ha bütün bu yıldızları da beğenmiyorsanız eğer sizi cennetteki hurilerle baş başa bırakıyorum.. ayrıca fatmagülü (tecavüz sahnesi değil) izlerken ağlarken vs etkilenmeyen kaç kişi var. kabul edelim artık nice ünlü eleştirmenler vs herkes bereni ne kadar beğendiğinden bahsediyo. 'scarlett johanssona güzel diyen beni güzel bulmasın' diyen burcu esmersoy bile bereni çok beğendiğini açıkladı. ben de katılıyorum son derece zarif bi kadın aynen devam etsin hiç ara vermesine de gerek yok herşeyin üstesinden geliyo işte. ha bi de unutmadan monica belluci bile yurtdışındaki yapımcılara bereni öneriyor. ben daha ne diyim ki...

bu ne şiddet ve celal:KK53::KK53::KK53::90::90::90:

keşke bu ne celal diyceğine msjın içeriğine göre haklısın aslında ya da hayır haksızsın diyebilseydin canımcım

herkes bir ünlüyü sevmeyen bir bayan görünce kıskanıyorsun oluyor. Belkide sevgilisi, hoşlandığı kişi yada kocası beren saati beğeniyorrdur yada ayşe fatmayı :KK70: Onu değilde sevgilisinin beğenisini kıskanıyordur olamazmı olabilir her kadın kendine ait olan seyi kıskanır yiaa

Türkiyede günümüzün en güzel ve en başarılı kadını ..
Türk standartlarına göre gayet normal bir boyu ve vucudu var ( hatta bıraz zayıf )
Birde güzell gözlere sahip ..
Oyunculugundaki tek eksik yönü : sesi .. sesini bir türlü adam edemedi
Ağlama - bağarma - çığlık atma gb sahnelerde oyunculugu yerlebir oluyor..
Bunun haricinde mimikleri ,bakışı , karşı oyuncuyla paslaşması oyunculukta tavan yapıyor ..

Ama bunlar bize yansıtılanlar .. yani bin türlü makyajla - ışıkla - efekle oluşturulan insan .. yani bir yapma bebek ..
Reel hayata gelince duru bir güzelliğe sahip , abartısız , iddiasız .. ( zaten hayatını yasayısıda ıddıalı olmadıgını gosterıyor boyle bır derdı yok kadının ) Reel hayatında giyinmeyi malesef bilmiyor .. Ve göründüğü kadarıyla soğuk bir insan . hatta samimiyetsiz geliyor .. ( ama buda bızı ılgılendırmez cunku bızı ılgılendıren Oyunculugudur )

boyle alkollu halde orası burası açılmış,suratında anlamsız ve soğuk bi gülümsemeyle daha çok karşımıza çıkarsa kendi kendini bitirebilir ilerki zamanlarda...

hayır bu kadının abartıldığı falan yok birileri şöyle kötü oyuncu böyle çirkin kadın demese bu kadar savunanı da çıkmaz zaten. ağzını bile kapatamayan iğrenç burunlu sinem kobal yere göğe sığdırılamazken bişey olmuyo da bu kadın biraz popüler olunca hemen niye birileri ayaklar altına almaya çalışıyo ki. tabi ki bu kadını çok güzel bulmak zorunda değilsiniz ama çirkin demeye hakkınız yok yüz hatları son derece düzgün gözleri de güzelliğine güzellik katıyo sadece renk değil şekil olarak da öyle. üstelik gayet duru bi teni var hiç de izli fln değil bütün dünyanın ölü bittiği camreon diazın angelinanın jennifer lopezin hatta nicole kidmann bile makyajsızken yüzünde iz leke vs var ha bütün bu yıldızları da beğenmiyorsanız eğer sizi cennetteki hurilerle baş başa bırakıyorum.. ayrıca fatmagülü (tecavüz sahnesi değil) izlerken ağlarken vs etkilenmeyen kaç kişi var. kabul edelim artık nice ünlü eleştirmenler vs herkes bereni ne kadar beğendiğinden bahsediyo. 'scarlett johanssona güzel diyen beni güzel bulmasın' diyen burcu esmersoy bile bereni çok beğendiğini açıkladı. ben de katılıyorum son derece zarif bi kadın aynen devam etsin hiç ara vermesine de gerek yok herşeyin üstesinden geliyo işte. ha bi de unutmadan monica belluci bile yurtdışındaki yapımcılara bereni öneriyor. ben daha ne diyim ki...

scarlett johanson'a güzel dıyen benı guzel bulmasın mı demıs burcu esmersoy :KK52: duy sesımı Burcu Esmersoy ,SENI GUZEL BULMUYORUM .bıraz buyuk konusmus hatta kadın ucmus .kendını scarlett johansonla kıyaslamasın bıle .

beren konusun da sızınle aynı fıkırdeyım .allah ıcın guzel kadın sımdı .ama kadında kıbır var .bır arkadasın dedıgı gıbı cok samımıyetsız .

yani soğuk değil de dışarı karşı biraz mesafeli gibi ama ben onu da yargılamıyorum ya kadın 30a yaklaştı üstelik oyuncu olmanın kattığı tecrübe var o yüzden yorgun/soğuk davranması normal biraz daha sesli olsaydı da ay çok ukala ay çok şımarmış fln denirdi bu sefer. ama bazı fotolarda ve deodorant firmasınn reklamında çok yapmacık gülüyo bi bu bi de öyle bir geçer zamanki/berrin çok yapay gülüyolar ya berene o gözlerini kısıp attığı kahkaha çook dha fazla yakışıyo berrinin sıcak güldüğünü daha göremedim

Bende beren saati çok beğeniyorum.Hani hakikatten güzel yani.Yalnız beren saate çirkin demeye hakkınız yok derken sinem kobala söyledikleriniz ne kadar doğru.
Ayrıca bu çirkin bulanların çoğunun nedeni kıskançlık.Kimi onun kadar güzel olmadığı için,kimi sevgilisinin onu beğenmesi yüzünden vs. Ama bir süre sonra bu kıskançlık ortadan kalkacak;çünkü yeni güzel yüzler gelecek.O yüzden sizin bu kadar sinirlenmenize gerek yok.Beren saat zaten kimsenin dediğini umursamıyor-işini yapıyor o kadar.

onun gibi olmak nedri anlamadım..o beren..sende ayşe fatmasın...allaha herkesi değişik değişik yaratmış...kıyafetlerini bulursun çarşıdA pazarda...gözü iri burnu güzel...evet güzel ama allah yaratmış onu..senide böyle yaratmış...yaş kaç merak ettim...???

ya aslında sinem kobala karşı bişeyim yok sadece beğenmiyorum. abartılmasına da bişey diyemem beğenen beğenir ama onu beğenenlere saygı duyulurken bereni beğenenlere hemen 'ne buluyosunuz ay iğrenç' gibi şeyler söylenmesi saçma geliyo. yoksa sinemde çirkin bi kadın değil benm anlatmk istediğim ona duyulan saygının yarısı berene gösterilmiyo çoğu kişi tarafından. ya bi de bazılarının neden kıskandığını anlamıyorum ben daha çevremde hiçbi erkeğin beren çok güzel dediğini duymadım zaten öyle kıskandırcak bi güzelliği yok ve kendisi de başarısıyla gündemde olmaya çalışıyo. yoksa o da bilir bihter gibi süslenip kanyonda şurda burda pozlar vermeyi ama yapmıyo.

sinem kobala sinir olyuorum ya..yas kompleximi ne var, habire yasini ufaltip duruyo. bi öncekinden daha baska tutarsiz seyler sölüo yas konusunda. yüzü de güzel degil.
beren ondan daha güzell ama yinde harikalar ötesi diyemem...ama tuba büyüküstün bi baska, ahu gibi kiz masallah:) beni ona benzetiolar ben biraz daha kumralim ama yüz hatlarimiz ayni...

Son düzenleme:
X