Beren Saat gibi olmak istiyorum

E

EU1

Ziyaretçi
ya kızlar beren saatin dizideki makyajını şaçını kıyafetlerini çok beğeniyorum nereden giyiniyor yada nasıl onun gibi bir tarz yakalayabilirim:uhm:

bence yasına gore fazla olgun gıyınıyo dizide

ayrıca da çok iyi bir oyuncu resmen gözleriyle oynuyor kadın.gerçekten de güzel giyiniyor ve tarzı harika.

bencede bazı kıyafetleri gerçekten öyle ama bazılarıda çook güzel ya

göz makyajı süper bayılıyorum gözleri iri iri duruyor...

evet başarılı bir oyuncu,onun tarzından yol almak istiyorsan pahalı giyinmene gerek yok,, uygun ve kendine yakışan birşeyler bulduktan sonra makyajınıda yapınca bence ondan daha iyi olursun

kızlar bende Adriyana Lima gibi olmak isitiyorum nolcakkksenağlama onun gibi olabilmem için Ajda Pekkan nın yaptırdığı ameliyatların 10 katı kadar ameliyat yaptırmam gerekir.kafamçokkarıştışaka maka da bende beren saati ve tuba büyüküstünü çok beyeniyorum çok duru bi güzellikleri var onlara makyaj yapmasalar da olur yani.:nazar::1rolleyes:

sen berensaat gibi degil BİHTER gibi olmak istiyorsun o da 2katı yaşındaki kocasına uyumlu olmak için çok stil giyinmiyor bence

en favori güzellerim Beren Saat ve Tuba Büyüküstün. ilk aşka sürgün dizisinde görmüştüm Beren Saati. gözleri büyüleyici. makjay yapmasalar bile çok güzeller. ama Aşkı memnuda makyajı ve saçları muhteşem. evet bende Beren Saate benzemek isterim kızlar. aranızda para toplayın ve bir dizi estetikten sonra beni ona benzetin. yokmu hayır sever?...

kızlar bırakın böylesi şeyleri. mesela ben kimse gibi olmak istemiyorum. onlar bana benzesin değil mi????????? valla kendimden çok memnunum. ohhhhhhh iyiki varım :)

bende bende bayılıyorum bu aralar en beğendiğim.o doğal yüzüne bayılıyorum

kızlar bırakın böylesi şeyleri. mesela ben kimse gibi olmak istemiyorum. onlar bana benzesin değil mi????????? valla kendimden çok memnunum. ohhhhhhh iyiki varım :)

Aferin kuşum ya, kendine güvenine hayran kaldım, o kadar makyaj, bakım, danışmanlık hizmetleri bu adı geçen artizlere benzemek isteyen k. k daki arkadaşlarımızda da olsa, valla artizler bizim k k daki kızlara benzemek isterler kaydirigubbakcemile3:dance:

çok hoş bi kadın ya,dogal,şık,seksi,bebek,ne ararsan varrr...

bence biraz abartılı giyiniyor, öyle bi rolü canlandırdığı için tabi, şahsen ben günlük hayatta o kadar abartılı rahat edemem

kızlar bende Adriyana Lima gibi olmak isitiyorum nolcakkksenağlama onun gibi olabilmem için Ajda Pekkan nın yaptırdığı ameliyatların 10 katı kadar ameliyat yaptırmam gerekir.kafamçokkarıştışaka maka da bende beren saati ve tuba büyüküstünü çok beyeniyorum çok duru bi güzellikleri var onlara makyaj yapmasalar da olur yani.:nazar::1rolleyes:

Bende hangisi daha güzel diye sorup duruyordum ne zamandır. Biliyorsunuz Tuba'nın sevgilisi şimdi Beren'le beraber. Ama yolda Tuba Büyüküstün'e rastlamıştım, gerçekten çok hoş, fiziğide çok düzgün

yüzümdeki sivilceler geçsin kendim olayım başka hiçbişii istemiom ben aaahh ahh :dilcikar:

bizde güzeliz hemide usta kuaförlerin eline düşmeden :dilcikar:

Son düzenleme:
Harika bir dizi gerçekten. Oyuncuları mükemmel.
Bende Firdevs hanım gibi olmak istiyorum kaydirigubbakcemile3 dermişim.:roflol:
Perşembe günlerini halatla çekiyorum. kaydirigubbakcemile Bihter'i seyretmeye
doyamıyorum.
:teytey:

Son düzenleme:
benzemeyin kızlar kimseye yaa onların makyajsız halini gördünüz mü ki. dizi de mesela hiç makyaj yapmamış gibi duran sahneleri oluyor o zaman bile kamera makyajı diye birşey var çok yoğun fondoten pudra sürülür normal hayatta ruh gibi duruyorlar ama kamerada normal bir yüz gibi duruyor. ayrıca beren saat in göz rengi sürekli değişiyor lens kullanıyor dikkat etmişsinizdir. kendi göz rengi ne bilmiyorum.. gözlerini değiştiren lens ve yapılan yoğun makyaj o makyajı çıkardıkların da emin olun aynaya bakmıyorlardır.

yok canım o kadar b.k sürmemek lasım allah için güzel kızlar hoşta duruolar insanın içinden bende öle olsam keşke yada şu kıyafetler bende de olsa falan die geçio tabi ama önmli olan başkalarına benzemek dil mesela bundan bikaç yıl öncede başka hatunları beğenioduk onlar gibi giyinmek istioduk ve şuda belliki hepsinin devri bigün sona ercek beren saatte sıradanlaşıcak o zamanda başka biri çıkcak... o nedenle onlara benzemek yerine kendi kişiliğine göre içindeki gerçek kimliğine göre giyinmek tamamen kendin olmak daha önmli die düşünüorm

X