lütfen yardm!!! bebeğin kesesi ne zaman görünür?

kıslar ben tup bebekle hamıle kaldım ama daha kese ıcın gıtmedım pazartesi kan testım var ona gore bakılcak ama sızce ne zaman gorurum keseyi

kıslar ben tup bebekle hamıle kaldım ama daha kese ıcın gıtmedım pazartesi kan testım var ona gore bakılcak ama sızce ne zaman gorurum keseyi

canım kese görunmesede sakın panik yapma.Bana 4 haftada görunur demişlerdi benimki gorundüğünde neredeyse 5 .hafta bitiyordu.Kişiye göre değişiyor.Benim çok moralim bozulmustu,sağolsun forumdan arkadaslar çok yardımcı oldular,içimi rahatlattılar.Sende rahat ol,görunmesede bir sonraki randevuda mutlaka görursun tatlım....

cnm öncelikle hayırlı olsn.moralinide bozma ben de hep 5 te falan görünecek die bekledim ama bnm 7. haftada görünmüştü.biraz minikti snaırım.birde gittiğin dr.un ultrasonuyla ilgili bence...

arkadaşlar bende 6 hftalık gebeyim doktor ultrasonda gebelik kesesini gördü 24 mm dedi ama bebeği göremedi idrar yollarının sıkışık olması bebeği görebilmek için. sizce normal midir bebeğin görünmemesi??

6haftalık gebelikte görülmesi gerek.ben 3haftalıktım görünmedi dr.1hafta sonra bakarız dedi 1 hafta sora görüldü..yani 4haftalık oluyor seninki 6 hafta olmuş....neyse canını sıkma belki geç görülecek.

arkadaşlar bende 6 hftalık gebeyim doktor ultrasonda gebelik kesesini gördü 24 mm dedi ama bebeği göremedi idrar yollarının sıkışık olması bebeği görebilmek için. sizce normal midir bebeğin görünmemesi??

canım doktordan doktora ve kulandıkları aletten alete değişiyor.Benim bebişimi bi doktor 6 hafta boyunca göremedi.Ertesi gun baska doktora gittiğimde görunde.7.haftaya giriyordum ilk görundüğünde,canını sıkma sakın,birkaç gune kadar görunur bebişin.kan testin yapıldımı?değerini biliyormusun bu arada?

duyguby inş dediğin gibidir canım hayır kan testi yaptırmadım.doktorumdan randevu aldım yoğun olduğu için o gün gelene kadar sıradan bir doktora gidip kontrol etmek istedim. kan testine gerek duymadı 2 hafta sonra hem onları yaptırırsın hem de bebeğin kalp atışlarını dinleriz dedi herşey normal dedi ama neden bebek görünmüyo diye sorduğumda idrar kesen boş sıkışık bir halde ya da vajinal muayenede görebilirim dedi ben de istemedim. bakalım artık 1 hafta sonra kendi doktoruma gideceğim inş hiç bir sorun yoktur. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasib etsin inş....

arkadaşlar canınızı sıkmayın. değer 2000 üstünde olunca alttan görülebilir. 6000 üstü olunca da karından görülebilir. yumurtlama tarihi de önemli.

cnm yhaaa ben dün hcg baktırdım 1800 dü.bugün karından ulstrasonla baktı doktorum gözüktü kesesi.benmkimi yavaş gelişiyor yoksa anlamadım:S:nazar:

senağlamasenağlamasenağlamakızlar lütfen yardım edin kafayı yicem yoksa 5+4hamişim 5+0ken dr kesemde bebişimi göremedi endişeleniyorum çok üzülüyorum kafamdan atamıyorumda bir türlü ne olur yardım edin

senağlamasenağlamasenağlamakızlar lütfen yardım edin kafayı yicem yoksa 5+4hamişim 5+0ken dr kesemde bebişimi göremedi endişeleniyorum çok üzülüyorum kafamdan atamıyorumda bir türlü ne olur yardım edin

canım aynı dertten yazıorum sana bende bugün doktora gittim bende 5+4 günlük hamileyim ama kese var bebek yok o kadar tedirginimki seni çok ii anlıyabiliorum aklıma kötü şeyler getirmeyim diorum ama olmuo:çok üzgünüm:

arkadaşlar bende doktora gittim kandaki hormonlar 375,7 çıktı hala kese görünmedi ters giden birşeylerin olduğunu söledi doktor cuma günü tekrar çağırdı yine test yapılıcak ultrasonlada bakıcak bu defa görünmezse müdale edeceğini söledi bu hormon değerleri 1000 civarı olunca mı görünüyor bu arada karın ağrısı çekiyorum fikirlerinizi alabilirmiyim lütfen

Bebeğiniz hayırlınolsun. ben 7 aylık gebeyim. bu bebeğimin kalp atışını doktor 7 haftalıkken göremedi karından,alttan bakınca gördü. merak etmeyin 8 haftaya kadar bekleyin inşaallah herşey yolundadır.Bazen kesede bebek de geç görünür bekleyin.

Bebeğiniz hayırlınolsun. ben 7 aylık gebeyim. bu bebeğimin kalp atışını doktor 7 haftalıkken göremedi karından,alttan bakınca gördü. merak etmeyin 8 haftaya kadar bekleyin inşaallah herşey yolundadır.Bazen kesede bebek de geç görünür bekleyin.

inşallah dediğiniz gibi çıkar inşallah sizde sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız

cidden miii..
eminmisiniz?

Evet öyle olmuştu.Çünkü öncesinde düşük yapmıştım korkmuştum doktor göremeyince.Oluyor böyle şeyler inşaallah görürsünüz siz de bebişi.

merhabalar men burda yeniyem lutfen bana bilgi verirmisiniz,7 aydir evliyim 28subat son adetim oldu yaklawik 2 aydir olmuram idrar testi yaptirdim tek cizgi cikti ultrasona gittim ordada bir wey gorunmedi peki neden bu kadar gecikme oldu onu anlamadim?boyle gecikme yawamamiwdm sadece mide bulantisi var halsizlik sizce bu hamilelikn belirtisimi ya adet olmanin belirtilerimi?lutfen bana yardim edin mende bebis istiyorum

merhabalar men burda yeniyem lutfen bana bilgi verirmisiniz,7 aydir evliyim 28subat son adetim oldu yaklawik 2 aydir olmuram idrar testi yaptirdim tek cizgi cikti ultrasona gittim ordada bir wey gorunmedi peki neden bu kadar gecikme oldu onu anlamadim?boyle gecikme yawamamiwdm sadece mide bulantisi var halsizlik sizce bu hamilelikn belirtisimi ya adet olmanin belirtilerimi?lutfen bana yardim edin mende bebis istiyorum
doktor ne dedi canım ?
2 ay olmamış daha,
ihtimal stres te adeti geciktirir

.

Son düzenleme:
X