lütfen yardm!!! bebeğin kesesi ne zaman görünür?

Insallah duyulur kalp atisi canim hayirlisi ile...bende pazar gunu cok hafif gormusdum simdi dun hic yok ama kendimi kandirmaninda geregi yok cunku ben hic bisekilde bebegi hissetmiyorum sanki belirtiler sifir oldu artik...cuma geleydi belirsizlik iskence biteydi buyuk ihtimalle kurtaj zaten...Allah in dedigi olur ne yapalim hakkimizda hayirlisi...

Sagolasin destegin icin arkadasim inan eve sigmiyorum....sabah olaydi hissediyorum ki kalp atisi yok zaten kurtaj olup biran once bu defa normal aylarima donmek istiyorum...bu 3. Ben cok yoruldum ve gunluk igneden tut her tetbiri bu hamilelikte almistik...kromozonlardansa zaten puuuuf bitti bu is yani daha tedavi cok zor inceledim 7.24 netteyim kafayi siyirdim artik...

Sagolasin destegin icin arkadasim inan eve sigmiyorum....sabah olaydi hissediyorum ki kalp atisi yok zaten kurtaj olup biran once bu defa normal aylarima donmek istiyorum...bu 3. Ben cok yoruldum ve gunluk igneden tut her tetbiri bu hamilelikte almistik...kromozonlardansa zaten puuuuf bitti bu is yani daha tedavi cok zor inceledim 7.24 netteyim kafayi siyirdim artik...
Cuma kurtaj oldum yine olmadi...

Ne kadarlik gebeligin arkadasim...ben kan degeri ile ogrenmemistim..reglim 5 gun gecmisti evde idrar testi ile ogrendim ertesi gunu dr uma gittim hemen 4+1 gunluk gebelik demisti..ultrasyonla yinede bakalim dedi gorunmez gerci kese cok kucuk demisti ki hemen gorundu cok sukur..ben boyle yasadim yani suan 5+5 gunluk
Suan 7+0 iz arkadasim hersey yolunda gecen hafta kalp atisinida dinledik sukur

arkadaslar bnimde 4hafta hatta 5 e yaklastik..bugun ozel doktorq gittik karnim dan bajti kese olusmua.ama ultroson 3 veya 4 boyutlu dedi.baska hastanede alltan bakatlardi ondada daha olusmamis bile derlerdi dedi

ben kan testi yaptırmadım. doktora gittim idrar testi yaptı adetim 5 gün geçmişti. irar testinde 2. çizgi 3-5 dk sonra belirdi ama silikti. doktorum yeni gebelik olduğu için olabilir dedi. ultrasondada tane belli belirsiz 2 tane karartı wardı bunlar olabilir acaba ikiz mi bile dedi:dance: yani anormal bişey demedi kese görülebilirdi ama görülmemeside normal dedi. acaba dış gebelik olup olmadığı belli olurmuydu? dış gebeliği nasıl anlıyolar? ultrasonda cıkar mıydı?
dış gebelikte ilk aylarda kahverengi akıntı ve bebek ne tarafa yerleştiyse o tarafta şiddetli ağrı oluyor kese görünmüyor ama başka bi yerde hamilelik materyali diyorlar yani bebek görünüyor ben yaşadım çok zordu rabbim kimseye yaşatmasın

bu ay 1. aşılamamı yaptırdım. adetim gecikince test yaptım. pozitif cıktı. doktora gittim doktor bi test daha yaptı oda pozıtıf cıktı ama vajınal ultrasonda kese görünmedi. bebeğin kesesi kacıncı haftada görünür. benim tahmınıme göre 4+5 haftalık hamıleyım lütfen yardımcı olun:çok üzgünüm:
Canım daha erken olduğunu düşünüyorum ben 5+3ken muayene oldum çok minik bir kese vardı tam 6 haftalıkken tekrar çağırdı gayet gelişmişti sizinde umarım öyle olur 🤲🏼

Kizlar bn 5 haftalıkken kese gözüktü. Şuan 7 haftalık bebekte gayet iyi masallh kalpatışını dinledik vajina ultrasuna bile gerek kalmadi

canim 5haftalik bende yeniyim gecen carsamba 1000.0 degerim cuma gunu 3544.5 yukselmis ama kese gormedim dedi sali gunu gel dedi dun iste kese gorduk 5.mm boyu cok sukur haftaya tekrar gidecem
Cnim lutfrn msjima cvp ver.bugun hcg 2525 cikti karindan usg ile kese gorulmedi cok uzuldum

X