Maske Tarifleri Limon mucizesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Hella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
91
0
a.s.kızlar yüzümdeki sivilce ve izleri için denemediğin şey kalmamştı. ilaç tedawisinden tutunda sirkeye maskelere kadar aklınıza ne geldiyse yaptım. 2 hafta önce tvde suna dumankaya limon mikropları öldürür yara bile olsa yaraya sürün iyileştirme sürecini hızlandırır dedi. bnde ddmki sivilcede sonuçta iltihaplı bişi mikrop 2 haftadır her gece yatmadan önce limon sürüp yatıorm o kadar gelişme warki artk çıkmıo sivilce sadece regl dönemimde 1 tane çıktı.izlerde yawaş yawaş geçmeye başladı.we o kadar yumuşak yaptıki yüzümü ewdeyken nemlendirici sürmeye gerek duymuorm :nazar:çoğu zaman sürersmde bepanthene sürüorm. umarm faydası olur sizede. ama sabırlı olun bıkmayn her gece sürün kaydirigubbakcemile5 Şeniz

eed limon gercekten süper bişey benimde normalde hiç olmazdı sivilce hatta ergenlikde bile cıkmadı ne hikmetse bu aralar alnımda var bikactane bende gecenlerde limon sürdüm yattım gercekten işe yarıyor bende tavsiye ederim kızlar

limon sürdükten sonra kuruyor dimi?
cünkü yastigin yüzün degerse
yani islak islak yatamayiz :KK70: :KK70:

limon cildimi germiştir
kullanamıyorum yada nemlendirici sürmem gerekir üstüne

gerçekten işe yarıomu,bnde denicem o kdr kremlere para verioruz inş limon işe yarar bndede

evet benim kuzimde sivilcesi oldugunda aksamdan limonu sürüo sabaha sivilceler sönüo bende sivilcelere sürüyoru anti bakteriyelmiş limon kısmetse sabununu alacagım banyo için sabahları yüzmü yıkamak için daha cok hayatımın içine alacagım limonu :KK70:

hemen kuruo ben awcuma sıkıorm öle sürüorm yüzüme. tabi gözaltlarıma we kaşlarıma sürmüorm kaskatı olur yoksa.:roflol: ben çok faydasını gördm hem siwilce çıkmasını engelledi hemde izleri yok etmeye başladı:teytey: bunun haricinde siyah noktalar içinde faydalı oldu gibi ama onun için maskede yapıorm hangisi faydalı oldu onu bilemicmlaelaelaelaelae

ben yoğurt+limon karıştırarak yüzüme sürüp yarım saat kadar bekletiyorum gerçekten faydasını gördüm..kaydirigubbakcemile2

ben de limon ve tuzla bacaklarıma peeling yapıyorum
batık lekelerime şimdiye kadar tek iyi gelen şey bu oldu
kesinlikle lekeleri tedavi ediyor

Peki kızlar limonu sürüp bekletiyoruz gece boyunca uyurken yani.Sabah yıkıyoruz öylemi?

Peki kızlar limonu sürüp bekletiyoruz gece boyunca uyurken yani.Sabah yıkıyoruz öylemi?

eet cnm ben yüzüm kuruduğu için sabah yüzümü sadece suyla yıkıorm akşamda cildimi zeytinyağlı sabunla yıkayıp öle sürüorm limonusositososito

ben zyetinyağı-limonlu sabun kullanıyorum. sivilce izlerine iyi geliyor diye aldım ve memnunum. azalma oluyor gerçekten.

Evt limon gercekten cok yararli ciltler icin arkadaslar bakin mesela
cicek bali bir yemek kasigi bi yemek kasigi limon suyu ve bir yemek kasigi zeytin yagini karistirin pamukla yuzunuze surun ve 5 dk cik bekleyin daha sonra yikayin bu maske lekelere vs cok iyi geliyor ve nemlendirici ozeligi var bizzat uyguladim:KK66:
ayrica vucut icinde
limon ozlu sabunlar var % 100 olucak kulanmanizi tavsiye ederim:)

cildiniz ne kadar yağlı olursa olsun, hassassa denemeyin derim,, yüzünüzde kızarıklıklara neden olabiliyo..

bende deneyeceğim kızlar ama asitli diye korkuyorum çünkü limon gerçekten çok asitli

bnm yüzümde hiç sivilce çıkmıo ne zamandr çookk şükür izleride azalmaya başladı renkleri açılmaya başladı. ama hassas ciltler için bişi diyemem bnmki hassas sayılmaz iğneli epilasyon ağda herşeyi uyguladm yüzüme halada aldırıorm. ama maya bnm cildime alerji yaptı bide izler için olan yağurt kabartma tozu maskesi mahwetti bni bide mayayı sürdüğüm yerde sivilce çıkmştı maya we kabartma tozu cildime asla sürmiceğim 2 şey artk

bence dermotolağa sormadan kullanılmamalı çünkü meyve asitleri cildi soyuyor leke kremi yerine iyi gelebilir ama güneş kremi sürmeden çıkmamak lazım leke oluşur limonda çok fazla asit mevcut

bence dermotolağa sormadan kullanılmamalı çünkü meyve asitleri cildi soyuyor leke kremi yerine iyi gelebilir ama güneş kremi sürmeden çıkmamak lazım leke oluşur limonda çok fazla asit mevcut

zaten gece yatarken sürüorm sabahta yıkıorm güneşe çıkılırmı zaten hiç kızarır yüzümüz öle olsa bnm cildim hassas sayılmaz ama bnmki bile alerji olur:tomato:

X