Sayfa: 2/2 İlkİlk 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adetinizin kaçınçı günü aşılama yapıldı.

1. Konu Sahibi : miss polat #11
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    Hastaneye ve sağlık güvencene göre değişiyor canım. Genelde 500- 1000 arası hastane alıyor.

2. Konu Sahibi : miss polat #12
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafa duldendelikafaduldengamyoncuiremsu:enbuyukkk::enbu yukkk:
    Alıntı ceylin1907 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm hayırlsıı olsun.
    aşılamada takipteki gibi aynı çatlatma iğnesinden 36 saat sonra aşılama işlemi yapılır.
    b ugün adetimin 9. günü. yaklasık 1 haftadır yumurta büyütme iğnesi pregon oluyorum. çatlatma iğnesi kacıncı gün yapılıypr?ve kac gün yapılıyor?lütfen bir cevap...öptm sizi kızlar....a.s.a.s.:teselli:

3. Konu Sahibi : miss polat #13
    Alıntı buketİmm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafa duldendelikafaduldengamyoncuiremsu:enbuyukkk::enbu yukkk:

b ugün adetimin 9. günü. yaklasık 1 haftadır yumurta büyütme iğnesi pregon oluyorum. çatlatma iğnesi kacıncı gün yapılıypr?ve kac gün yapılıyor?lütfen bir cevap...öptm sizi kızlar....a.s.a.s.:teselli:
    canım çatlatma iğnesi yumurtan istenilen büyüklüğe ne zaman gelirse o zaman yapılıyo ve bi kere yapılıyo. yaklaşık 12-a5. günlere denk gelebilir ama bünyeden bünyeye de değişir.. kolay gelsin :)

4. Konu Sahibi : miss polat #14
    benim adetin 17. günü yapıldı ama arkadaşımınki 14. günü yapıldı.

5. Konu Sahibi : miss polat #15
    benimde aşılamam 13.gün oldu..

6. Konu Sahibi : miss polat #16
    Giriş tarihi
    May 2010
    aşılama hakıında bilgi verirseniz sevinirim ne zaman yapılacak doktor kac kutu iğne veriyor ve aşılama ne kadara mal oluyor acaba

7. Konu Sahibi : miss polat #17

aşılama

Alıntı figenk24 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar merhaba bende siteye yeni üye oldum bu ay aşılama yapıldı banada 26 aralık adet günümdü beşinci günü klomene başladım ayın dokuzunda kontrole çağırdı iki tane yumurtam olmuş cumartesi akşam dokuzda çatlatma iğnesi vurdu pazartesi aşılama yaptı onbir gibi ben acaba geçmi yapıldı diye düşünüyorum birde hacettepede ibrahim beya aşılama yaptıran var mı lütfen biriniz bana yazar mı v
    figen mrb canm bende az önce doktrdan geldm bu ay aşılama yapılcak banada menogon kullandm yumurta büyütücü 5 tane iğne vuruldm 12 . gün bgn 20 mlm 21 mlm olmuş cuma gel dedi bakıck çatlmışmı dye iğne vermedi bana akist yapmasn dye pko bnmde cuma gtcm işde hyrlısı

8. Konu Sahibi : miss polat #18

aşılama

Alıntı sinem25 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    slm arkadsşar acaba aşılama nekadara maal oluyo ücreti ne kadar yani
    sinemcm mrb
    fiytlar deyşyo bnm yaptrcm yerde 340 ama kimi yerde 250 500 deyşyo yani tüb bebek merkezlernde bldğm kadryla büyk yerlerde bi milyarı buluyo

9. Konu Sahibi : miss polat #19
    Giriş tarihi
    Nov 2010

iyi aksamlar

Alıntı asuw kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    figen mrb canm bende az önce doktrdan geldm bu ay aşılama yapılcak banada menogon kullandm yumurta büyütücü 5 tane iğne vuruldm 12 . gün bgn 20 mlm 21 mlm olmuş cuma gel dedi bakıck çatlmışmı dye iğne vermedi bana akist yapmasn dye pko bnmde cuma gtcm işde hyrlısı
    bi sorum olacalti acaba bu menogon iyi bir ignemi cünkü bende kullaniyorum gerci hala yapiyorumda 1.ci asilamam tutmadi 9.gün regl oldum sanirim bu ay yine asilama olucak aranizda hamile kalan varmi???

Sayfa: 2/2 İlkİlk 12