Aşılama Adetinizin kaçınçı günü aşılama yapıldı.

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

miss polat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
169
1
merhaba arkadaşlar bende aşılama yolundayım . adetimin 5, günü merional başlandı. ama doktorum aşılama zamanından bahsetmedi. bende heycandan bir şey soramadım. sizin aşılamanız adetiniz kaçıncı gününe denk geliyor. :bbo olan bilen varsa söyler mi? bayram malüm. inşallah herkesden hayırlı haber alırız.:eek::CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

canım benim aşılamam adetimin 11. gününe denk gelmiştii o yumurtaların gelişimyle alakalıı...ben geçen sene 4 aralıkta aşılama olmuştum vay be 1 sene olmuşş,,(son adet tarihim 24 kasımdı)..Rabbim gönlüne göre versin inş.

sağol arkadaşım inşallah seninde, bayrama denk geliyor da :eek: akrabalarım köylerde oturuyor. bende kendimi yollarda hırpalmak istemiyorum o yüzden heyecanım :eek:

asilama günüm tamamen senin yumurtalarini yeterli gelismis olmasina bagli..ilaclarini kullandiktan sonra adetinin10 ve 12 günleri arasinda kontrole gidiyosun doktor ultasonda gelisen yumurtlara bakio ve yüksek ihtimalle 2 - 3 gün icindede asilamani oluosun.benim adetimin 13.günü asilamam yapilmisti.

benim adetimin 20.günü yapıldı aşılamam.. pko olduğum için düşük dozla geliştirildi yumurtalar ve ancak 20.güne yetişti yumurtam:)

yarın doktorla randevum var. inşallah sorumun cevabını alıcam. herkese Allahım hayırlısını nasib etsin.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar merhaba bende siteye yeni üye oldum bu ay aşılama yapıldı banada 26 aralık adet günümdü beşinci günü klomene başladım ayın dokuzunda kontrole çağırdı iki tane yumurtam olmuş cumartesi akşam dokuzda çatlatma iğnesi vurdu pazartesi aşılama yaptı onbir gibi ben acaba geçmi yapıldı diye düşünüyorum birde hacettepede ibrahim beya aşılama yaptıran var mı lütfen biriniz bana yazar mı v

cnm hayırlsıı olsun.
aşılamada takipteki gibi aynı çatlatma iğnesinden 36 saat sonra aşılama işlemi yapılır.

Tşk ederim ceylin sıkıntı yapmamaya çalışıyorum ama adet günüm yaklaştıkça heyecan basıyor sen hiç yaptırdın mı

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldengamyoncuiremsu:enbuyukkk::enbuyukkk:
cnm hayırlsıı olsun.
aşılamada takipteki gibi aynı çatlatma iğnesinden 36 saat sonra aşılama işlemi yapılır.

b ugün adetimin 9. günü. yaklasık 1 haftadır yumurta büyütme iğnesi pregon oluyorum. çatlatma iğnesi kacıncı gün yapılıypr?ve kac gün yapılıyor?lütfen bir cevap...öptm sizi kızlar....a.s.a.s.:teselli:

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldengamyoncuiremsu:enbuyukkk::enbuyukkk:

b ugün adetimin 9. günü. yaklasık 1 haftadır yumurta büyütme iğnesi pregon oluyorum. çatlatma iğnesi kacıncı gün yapılıypr?ve kac gün yapılıyor?lütfen bir cevap...öptm sizi kızlar....a.s.a.s.:teselli:

canım çatlatma iğnesi yumurtan istenilen büyüklüğe ne zaman gelirse o zaman yapılıyo ve bi kere yapılıyo. yaklaşık 12-a5. günlere denk gelebilir ama bünyeden bünyeye de değişir.. kolay gelsin :)

aşılama hakıında bilgi verirseniz sevinirim ne zaman yapılacak doktor kac kutu iğne veriyor ve aşılama ne kadara mal oluyor acaba

arkadaşlar merhaba bende siteye yeni üye oldum bu ay aşılama yapıldı banada 26 aralık adet günümdü beşinci günü klomene başladım ayın dokuzunda kontrole çağırdı iki tane yumurtam olmuş cumartesi akşam dokuzda çatlatma iğnesi vurdu pazartesi aşılama yaptı onbir gibi ben acaba geçmi yapıldı diye düşünüyorum birde hacettepede ibrahim beya aşılama yaptıran var mı lütfen biriniz bana yazar mı v
figen mrb canm bende az önce doktrdan geldm bu ay aşılama yapılcak banada menogon kullandm yumurta büyütücü 5 tane iğne vuruldm 12 . gün bgn 20 mlm 21 mlm olmuş cuma gel dedi bakıck çatlmışmı dye iğne vermedi bana akist yapmasn dye pko bnmde cuma gtcm işde hyrlısı

figen mrb canm bende az önce doktrdan geldm bu ay aşılama yapılcak banada menogon kullandm yumurta büyütücü 5 tane iğne vuruldm 12 . gün bgn 20 mlm 21 mlm olmuş cuma gel dedi bakıck çatlmışmı dye iğne vermedi bana akist yapmasn dye pko bnmde cuma gtcm işde hyrlısı

bi sorum olacalti acaba bu menogon iyi bir ignemi cünkü bende kullaniyorum gerci hala yapiyorumda 1.ci asilamam tutmadi 9.gün regl oldum sanirim bu ay yine asilama olucak aranizda hamile kalan varmi???:18:

X