dün dişimden flep operasyonu oldum :(:(:(:(

E

EU3

Ziyaretçi
dün 3 dişimden flep operasyonu oldum yani dişetlerimi kesip altını temizleyip diktiler. kafamçokkarıştı 45 dakika civarında sürdü .. ilk gün olmasına rağmen dün bir sorun yaşamadım ama bu sabah dudaklarımı 2 kat fazla hissettim silikonlu gibi ,yanagım şişmiş.her şey neyse de çorba ve muhallebi yemekten bıktım iki günde .bayramdan sonraki pazartesi dikişlerim alınacak .dişerimin arasında siyah ipler görünüyo ..yahu ben bayramda nasıl gezicem :kızgın: okadar bakmama rağmen hala bu sorunları yaşıyorumya ne diyeyim bilmiyorum :çok üzgünüm:

oncelıkle gecmıs olsun, aynı amelyatı gecen sene bende oldum aynı seylerı yaptılar, dr. bana o gun sureklı yatana kadar buz tut dedı sısmesın dıye o yuzden cok az bır sıslıkle atlattım ben ama dedıgın gıbı ıpler gorunuyor ve 1 hafta sonra alıyolar hıc anlamıyorsun bıle benı uyusturmadan altılar, ama sunu ogrendımkı dr demıstı ınanmamıstım vucudumuzda en cabuk kaynayan ve ıyılesen yer sıaetlerıymıs gercektende oyle, 4 gun falan bıraz gerılme oluyor ama alınca dıkısler oh dıyorsun, yalnız su varki o islemde kesin cozum degil benım tekrarladı 1 sene oldu yıne dıs etlerım kabardı kanama oluyor

teşekkür ederim canım.Aman Allah ım bukadar acı boşamı gidicek şimdi.keşke yaptırmasaydım o zaman senağlama ne zaman katı yemeye başladın canım sen ben ikinci günüm ve hala sıvı beslenmeye çalışıyorum ..birde dişlerimi fırçalamaya çalışırken bayagı zorlanıyorum.agzımı temiz tutmak zorundaymışım enfeksiyon olmaması için o yuzden sağlam dişlerimi fırçalamaya calışıyorum.:çok üzgünüm:

teşekkür ederim canım.Aman Allah ım bukadar acı boşamı gidicek şimdi.keşke yaptırmasaydım o zaman senağlama ne zaman katı yemeye başladın canım sen ben ikinci günüm ve hala sıvı beslenmeye çalışıyorum ..birde dişlerimi fırçalamaya çalışırken bayagı zorlanıyorum.agzımı temiz tutmak zorundaymışım enfeksiyon olmaması için o yuzden sağlam dişlerimi fırçalamaya calışıyorum.:çok üzgünüm:

bana 1 hafta ıyılestırmesını kolaylastırıcagı ıcın hergun tuzlu suyla gargara yapmamı soyledı, valla ben 2-3 gunu basladım yemege amelyatın ertesı gunu yıyemıyosun ama sonrakı gun basladım benım onlerdı onlerden 6-7 sıra bırde alttan 4 sıra dıs etlerımı yaktı ustlerı acıp temızlemıstı

anladım canım saol. benim üst önden iki diş ve bir tanede azı dişim ..bunlar iyileştikten sonra soluda yapacagını söyledi ama pek yaptıracagımı sanmıyorum ben ..birde diş etlerim hafif sarkmıştı onları kesti.bayagı zahmetli bir iş oldu yani ..

anladım canım saol. benim üst önden iki diş ve bir tanede azı dişim ..bunlar iyileştikten sonra soluda yapacagını söyledi ama pek yaptıracagımı sanmıyorum ben ..birde diş etlerim hafif sarkmıştı onları kesti.bayagı zahmetli bir iş oldu yani ..

bence ihmal etme dis eti hastalıgı gercekten cok onemli bir durum, benimde gitmem lazım kontole aslında

Ben de hafta sonu dis etleriimden kuretaj tedavisi olacagim.Ben de cok endiseliyim.Cok zahmetli bir tedavi ve sonrasi cok dusunduruyo beni.Cunku dislerimin arasi acilacak yani bosluklar olacakmis bu durum hosuma gitmedi ama tedavi olmazsam da dislerim dokulecekmis.34 yasindayim goruntunun bozulmasi beni cok uzuyor.

X