Lutfen buraya bakinnnn

AsiMavi

♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
3.301
20
ben ilk adet olmaya basladigimdan beri duzensizlik vardi adetlerimde.ama son 4 aydir cok duzenli oluyor.oncesinde tabi cok ilac kullandim adet duzenleyici sonradan kendiliginden duzeldi.ama simdide 3.gun ounca kanama kesiliyo ve akintilar basliyo.su anda glukofen(metformin)kullaniyorum acaba bu ilactan dolayimi kanamam azaldi.onceden 5 gune kadar surerdi kanamam.simdi neden boyle oldu :1no2:yardim lutfen kizlar.

valla canım tam olarak bilemiyorum ama adetlerinin düzene girmesi çok güzel

adetlerin düzene girmiş ne farkederki üç gün beş gün sonuçta düzenli 3 günden kısa olursa çok az gelirse dr ya görünürsün

yok 3.gun basliyo azalma.ama onceki aylar 3 gun surekli kanamam oluyodu bu ay neden boyle oldu anlamadim

canım bende adet düzensizliğinden birçok ilaç kullandım
şimdi bebek tedavisi görüyorum glukofen bende kullanıyorum oluşan yumurtalarımın gelişmesi için
eskiye oranla benimde kanama miktarımda azalma var ama ben problem olduğunu sanmıyorum doktora hiç sormadım
sonuçta yumurta oluşuyo gebelik olmayınca rahimden atılıyo kanama oluyo bence miktar hiç önemli değil
kafana takma rahat olyerimsenibena.s.

canım bende adet düzensizliğinden birçok ilaç kullandım
şimdi bebek tedavisi görüyorum glukofen bende kullanıyorum oluşan yumurtalarımın gelişmesi için
eskiye oranla benimde kanama miktarımda azalma var ama ben problem olduğunu sanmıyorum doktora hiç sormadım
sonuçta yumurta oluşuyo gebelik olmayınca rahimden atılıyo kanama oluyo bence miktar hiç önemli değil
kafana takma rahat olyerimsenibena.s.

tsk canim.kanamam oluyor sukur.ama kafam takildi.once cok olurdu simdi niye boyle oldu diye.ama dedigin gibi kanamam oluyor ya onemli olan bu.

canım o zaman normal benimde bazı aylar az bazılarında çok bazılarında gününde uzama kısalma falan oluyo normal yani mesela benim geçen adetim düzensiz geldi normald ekimin 26 sında olmam lazımken kasımın 10 unda oldum bazen olabiliyo streste adetimizi etkiliyo

X