Selülit Barbara Bort Selülit Kremi...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canım duşta peeling yaptıktan sonra sürersen yanmada oluyo kızarmada.spordan sonra sürmek mantıklı geliyor bana.......

ayy ben cok mu pis bi kızmışım yaaa senağlama
normalde yanma olmadı ama keseden sonra sürünce çok güzel yandı :teytey:
şimdilik hiç bişey fark edemedim ama 1 ay olsun bakalım nolacak, sizde bi gelişme var mı kızlarr

arkadaslar bu kremi surdukten sonra nekadar bekletiyorsunuz,yanma nekadar suruyor ve kizarikliklar geciyor demi sonunda,malum yaz geliyor ahh su selulitler ahhh.acaba bu beldeki yan yaglardada fayda edrmi kizlar,ne dersiniz?

cnm sürüyorum yıkamıorum ben.. duruyo yani. kızarıklık sürdükten 2 -3 dakka içinde baslayıp maximum 15 dakka sürüyo yanma ile birlikte.. sonra geciyor yani için rahat olsun. bende 1 haftadır kullanıyorum bişi söylemek için erken henüz inş işe yarar...

cnm sürüyorum yıkamıorum ben.. duruyo yani. kızarıklık sürdükten 2 -3 dakka içinde baslayıp maximum 15 dakka sürüyo yanma ile birlikte.. sonra geciyor yani için rahat olsun. bende 1 haftadır kullanıyorum bişi söylemek için erken henüz inş işe yarar...

tatlim,nasil gidiyor kremin islevi.memnunmusun ise yariyormu?

ewt canim izmirdeyim ben halay parfumeriden aldım 53 mü 57 mi ne öle bi fiyattı. alsancakta halay parfumeri, k.sehitlerinde biliosundur sende..

devam ediorum kullanmaya sıkılaşma var kesinlikle ama daha bir kutunun 3/4 ü bitti.yerimseniben
sabah aksam sürüorum. keşke her sabah yıkayıp sürebilsem ama sabahın köründe okula kosturmaktan vakit olmuyo :1no2:

merhaba arkadaslar bende bir haftadır kullanıyorum daha bişey söylemek için erken die kendimi avutuorum cünkü hiçbir değişiklik yok:) umarım faydasını görürüm. yorumlardan yola çıkarak aldım ama görücez bakalım artık

cosmotekshopa verdiğim sipariş bugün elime geçti. buradaki bazı şikayetlerden dolayı hemen kıvamına baktım, sulu değil, normal kıvamında. 2 alana bir kutu da hediye kampanyası var şu an böylece üç kutusu 105 liraya geldi. ayrıca koliden far, not defteri ve not kağıdı bloğu hediye olarak çıktı. bu akşam başlıyorum ben de inşallah. bakalım ne olacak.

kızlar ben bir tüp bitirdim, inceltici etkisi yok, selülitleri giderdiğini düşünüyorum. benim ayaktayken biraz belli oluyordu, şimdi ayaktayken yok ama sıkıştırınca hala var maalesef. bunun yanında bir de guarana kremi denedim, o inceltiyor bacakları.

burada okuduklarımdan sonra bende aldım.

hakkaten acaip bir yanma oluyor bir süre sonra ve sanki güneşte yanmış gibi kıpkırmızı oluyor. 15 dk sonra falan geçiyor kızarma da yanma da. içeriğinde ne varsa artık.

bacağıma sürerken birazı fazla geldi fazlalığı diğer bacağıma sürdüm yaymadan bıraktım kıpkırmızı oldu direk kremi koyduğum yer :roflol:

bakalım işe yarayacak mı. ben geceleri oriflame serum kullanıyorum gündüz bunu sürüyorum.

yalnız kıvamı çok yoğun baya gidecek gibi duruyor.

ya hanımlar bişey sorucam size,ben dün bu kremi aldım ve gece yatmadan önce uyguladım,ama acaip bişey oldu,kremi uyguladıktan sonra ellerimde ve kollarımın değen yerlerinde müthiş bi kızarıklık oldu,çok korktum ya hiç geçmezse diye..sanki ellrim ve kollarım kaynar suyun altında yanmış gibi kızarıktı,pek bi acı sızı yoktu ama çok ürktüm..acaba sizinde başınıza geldimi bu?? sabahki uygulamayı eldivenle yaptım korkudan,yani sürdüğüm yerlerde bu kadar kızarıklık olmadı,ama elim kolum çok fenaydı..

evet canım benimde özellikle bileklerim çok kötü olmuştu ama daha sonra sürer sürmez iyice ellerimi kollarımı sabunlayıp yıkadım bir kaç kere o zaman bişiy olmuyor..

ewt canim izmirdeyim ben halay parfumeriden aldım 53 mü 57 mi ne öle bi fiyattı. alsancakta halay parfumeri, k.sehitlerinde biliosundur sende..

devam ediorum kullanmaya sıkılaşma var kesinlikle ama daha bir kutunun 3/4 ü bitti.yerimseniben
sabah aksam sürüorum. keşke her sabah yıkayıp sürebilsem ama sabahın köründe okula kosturmaktan vakit olmuyo :1no2:

ya bende bunu almak ıstıorum bazıları baska bısey soluo ben bunu ne zmn hftada kac gun ne kdr surmem gerektiğini anlatr msn bana ltfenn

kızlar bu kremi kullanıyorum ben de
selülite faydası olduğunu zannetmiyorum bende çok azıcık selülit var ve değişmedi onun görüntüsü :)

ammaaaaaaaa inceltme konusunda bir harika. mutlaka kullanın derim !

ben üşenmeden sıkılmadan sabah akşam duş aldıktan hemen sonra yetecek kadarını hafif bir masajla sürüyorumm bacaklarıma süper oluo =)

eğer duş alamaktan sıkılırsanız sadece bacaklarınızı güzelce temizleyin ki gözenekler açılsın ve önce sürdüünüz kremin kalıntıları temizlensin. sonra kurulayın, alın elinize kremi dairesel masaj yaparak bacaklarınıza yedirin.

karın ve bel bölgesi çin de kullanılabilir.

hatta bazıları kolları için bile kullanıomuş ama ben gerek duymuyorum :)

sonracııma, kremi sürrdükten 5-6 dk sonra kızarmaya ve hafif yanmaya başlıo bacaklar. bu ayrıca bir motivasyon sağlıo ve sanki daha sıkılaşmış hissediosunuz :) taşşş meaşallah

haydi kolay gelsin

ya hanımlar bişey sorucam size,ben dün bu kremi aldım ve gece yatmadan önce uyguladım,ama acaip bişey oldu,kremi uyguladıktan sonra ellerimde ve kollarımın değen yerlerinde müthiş bi kızarıklık oldu,çok korktum ya hiç geçmezse diye..sanki ellrim ve kollarım kaynar suyun altında yanmış gibi kızarıktı,pek bi acı sızı yoktu ama çok ürktüm..acaba sizinde başınıza geldimi bu?? sabahki uygulamayı eldivenle yaptım korkudan,yani sürdüğüm yerlerde bu kadar kızarıklık olmadı,ama elim kolum çok fenaydı..

şekerim bende de oluyo arasıra o kızarma ve bi arkadaşın da dediği gibi krem değen yerlerde oluo. ve daha fazla kızarmasının sebebi o kısımların daha hassas bir sürtünmeye maruz kalması.. eldiven kullanmadan rahat rahat sür bence ve korkulacak bişey yok. fena mı bileklerin de sıkılaşır (geleceğe hazırlık yapmış olursun) zemuszemus

şekerim bende de oluyo arasıra o kızarma ve bi arkadaşın da dediği gibi krem değen yerlerde oluo. ve daha fazla kızarmasının sebebi o kısımların daha hassas bir sürtünmeye maruz kalması.. eldiven kullanmadan rahat rahat sür bence ve korkulacak bişey yok. fena mı bileklerin de sıkılaşır (geleceğe hazırlık yapmış olursun) zemuszemus
şimdi kremin içinde diyor ki kızarması kremin aktif hale geldiğini gösterir. ee ben masaj yapmadığım zaman daha çok kızarıyor :KK70: hatta çok masaj yapınca bazen kızarmıyor bile :d bu nasıl bir tezatlık ben içinden çıkamadım. zaten tatile giderken de bıraktım mecburen :kedi:

X