Selülit Barbara Bort Selülit Kremi...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

REZOXSX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
9
0
43
kızlar bu kremi düzenli olarak kullandım şimdilik sadece 2 kutu kullandım ve ciddi anlamda faydasını gördüm. bende çok fazla selülit vardı baya bi azaldı kesinlikle deneyin derim...a.s

ARKADAŞLAR BARBARA BORT U ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. İNANIN BİRİNCİ KUTUYU BİTİRDİĞİMDE BACAKLARIM GERÇEKTEN OKADAR DÜZELDİKİ GÖRÜNTÜSÜ. BU KREMİ KULLANMADAN ÖNCEKİ HALİNİ GÖRSEYDİNİZ NE KADAR MUTLU OLDUĞUMU GÖREBİLİRDİNİZ. NORMALDE GÜNDE İKİ KERE YAPIN DİYOR. BEN SADECE SABAHLARI YAPABİLMEME VE SU İÇİP SPOR YAPMAMA RAĞMEN BÖYLE BİR SONUÇ ALDIM. ACABA BİRDE ONLARI YAPSAYDIM NE OLURDU DEMEKTEN KENDİMİ ALAMIYORUM. BU KONUDA BANA GÜVENİN HER TÜRLÜ VE EN PAHALI SELÜLİT KREMLERİNİ KULLANMIŞ BİRİ OLARAK. BEN EŞİMDEN GİZLİ ALMIŞTIM KREMİ. KREM OKADAR KIZARTIYORKİ EŞİM DİYORKİ SEN ÇOK SERT MASAJ YAPMIŞSIN BACAKLARININ HALİNE BAK HALBUKİ ONU YAPAN KREM :dance::roflol:

Arkadaşlar barbara bort u şiddetle tavsiye ederim. Inanın birinci kutuyu bitirdiğimde bacaklarım gerçekten okadar düzeldiki görüntüsü. Bu kremi kullanmadan önceki halini görseydiniz ne kadar mutlu olduğumu görebilirdiniz. Normalde günde iki kere yapın diyor. Ben sadece sabahları yapabilmeme ve su içip spor yapmamama rağmen böyle bir sonuç aldım. Acaba birde onları yapsaydım ne olurdu demekten kendimi alamıyorum. Bu konuda bana güvenin her türlü ve en pahalı selülit kremlerini kullanmış biri olarak. Ben eşimden gizli almıştım kremi. Krem okadar kızartıyorki eşim diyorki sen çok sert masaj yapmışsın bacaklarının haline bak halbuki onu yapan krem

her gün duş alıp mı sürcez peki kızlar bunu?? ben deracine kullanıodum 10 gündür fln hiç etki etmedi cok moralim bozuk.. :KK43:((( inş. bu krem işe yarar gidip alıyım bari.. şimdi baslasam yaza nasıl olurum acaba bir şişesi ne kdr gidio???

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım duştan sonra sürdüğümde vucudum iyice kızarıyor ama direk sürünce kızarıklık olmuyor. Demekki bacaklarını yıkayıp kullanarak faydası olduguna inanıyorum. Clarins ide çok duydum iyiymiş diye. Ama fiyatı 100 tl ye yakın ben 3 tane barbara bort u internet ten 100 tl ye aldım. 2 alana 1 bedava. Spor yapmadım, su içmedim, günde iki kere sürmedim. Yinede inanılmaz faydasını gördüm. Birde yapsaydım neler olacağını merak ediyorum. Belki onuda yaza iyice yaklaşınca yaparım. Bence vakit kaybetme. Memnun kalacaksın şüphen olmasın.

tmm cnm saol alıyım bari bide bu ürünü deniyim.. 1 şişesi ne kdr gidior??

canımcım valla yalan olmasın ama ben 1 aya yakın kullandım. çünkü 250 ml var içinde.

Canım internetten aldım. Cosmotekshop 2 alana 1 bedava. Ordan 2 kere alışveriş yaptım hem güvenilir, hem de kutuya ayrıca hediyelerde koyuyorlar.

Barbara Bort selüliti internetten sahte ürün alma korkusuyla. Barbara Bort u Türkiye'ye getiren firmayı arayıp internetten nerden alabileceğimi sordum. Ürünü Cosmotekshop tan alabileceğimi söylediler. Bu nedenle sahte endişen olmasın.

YA BEN DE SİTEDE ORDA BURDA BU KREMDEN FAYDA GÖRDÜĞÜMÜ YAZIYORUM AMA KİMSE ORALI OLMADI :eek:klava:
OHHH YA NİHAYET BİRİLERİ DAHA YAZDI VE CİDDİYE ALINDI.HATTA BU KREMLE İLGİLİ BİR BAŞLIK DAHA VAR.ORDAN DA BAKABİLİSİNİZ BEN DE ÇOK MEMLUN KALDIM BUNDAN 5 SENE ÖNCE DİZLERİME KADAR SELÜLİTİM VARDI AMA 15 KİLO VERDİM VE BACAKTAKİLER GİTTİ AMA POPOM KALDI.BEN 1 KUTU BİTİRDİM ŞİMDİ İKİNCİDEYİM.ŞİMDİ SELÜLİTLERİM SIKINCA BİRAZ BELLİ OLUYOR.ÜSTELİK İNCELDİM DE .BEN DE COSMOTECHDEN ALMIŞTIM.2 ALAN BİR BEDAVAYDI.1 KUTU BENDE BOL BOL SÜRMEME RAĞMEN 25 GÜN YETTİ.:hooray: BU KREME BENDEN 10 PUAN

darısı basımıza gossip girl.. yalnız tam anlayamadım ben 1 kutu bitirince bacaklarındakiler azaldımı? yoksa onlar daha önce kilo verincemi gitti?

ya arkadaslar bende bırsuru krem kullandım hıcbırı fayda etmedı clarınsıde ovuyolar ama denemedım bu barbara bort ıse yarıomu kesın bıktım artık ıse yaramayan seylere para vermekten kullanan arkadaslar lutfen yorumlarınızıda yazınn :KK43:senağlama

kızlar ben barbara bortu sordum her yerde bulamadım, ankarada alan varsa bana nerden aldığını yazabilir mi?internetten sipariş etmek istemiyorum bilg. virüs olabilir diye ama hemen de almak istiyorum:)))

ya benimde alt bacağım çok kalın :eek:klava:
siparişimi verdim bakalım etkisi olacak mı, incelenler varmış. inşallah işe yarar, etek giymek istiyorum artııııkkkk :a015:

bende bugün kullanmaya başladım yanma olmadı ama kızarma oldu.. umarm işe yarıyordur.

bende aldım bugun :) az önce banyodan sonra sürdüm. su an yanıo ve kızardı bakalım 1 ayda neler olucak inşallah işe yarar...
aynı zamanda incelme yapıomu bu krem ben zayıfım ama baldırlar biraz daa incelse süper olur..

ya kızlar sizce spordan önce mi sonra mı sürmeliyim CADIARZU
dün akşam duştan sonra sürdüm, bide sabah kalkınca sürdüm ama ne aşırı bi yanma nede kızarma olmadı senağlama
anlamadım ki işe yaramıyomu neden bende olmadı yaa :çok üzgünüm:

alla alla dustan sonra sürmüşsün nasıl olmazki kızarma?? kese yap istersen vucudu dusta tekrar dene cnm...
bende kızardı ve yandı baya ama bakalım düzeltcekmi fisfisfis

X