İlgi......

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
38
arkadaslar sllm insallah iysizizdir size bir sorum olacak benim 6a ylik kizimmvar ve esim ikimizede ilgi veriyoru simdi bebege daha agirlik veriyor ben kendimi yanliz ilgisiz hisediyorum tamam sevebilir kizi herseyi ama bende ilgi bekliyorum veriyor ama kizima daha agirlikli seviniyorum kizimi sevdigi icin ama bende bekliyorum biraz

Ne güzel işte , yan topiği okudum orda da kızı olduğu için kocası karısına çok ilgisiz davranıyormuş ve kızlarını boşluyormuş...Bence oldukça şanslısınız ; üzülmemeli ,sevinmeli ve şükretmelisiniz..

canım senın sevgın baska kızınınkı baskadır ..
mutlaka...sonucta tamda sevımlı anları...allah bagıslasın ...
ama dert etme yada eşine de bıraz daha ılgı gostersın...
ne guzel allahta yuvanızdan mutlugugu eksık etmesın...

amin canim evet utluyuz ama oyle diyince kavga cikiyor cok kotu oluyor ben coks ey istemiyorum az ilgi yeter bana beni gormuyor bazen bsiey diyorum duymuyor ve zoruma gidiyor acikcasi seviniyorum tabiki kizima ilgi veriyor diye sevinmemi

Aslinda tam tersi olur, biz kadinlar bebek olduktan sonra adamlari boslariz, adamlar sikayetci olur ilgisizlikten cogunlukla...benneyaptımki

Sizde esin cok endekslensmis bebege....sevinmelisin tabiki fakat sende kendine göre haklisin bence, hamilelikten sonra bebekle gecen ilk aylar zor, cok hassas oluyoruz bir tatli söz bir iltifat biraz anlayis ve teselli bekliyoruz, eslerimize burda cok büyük görev düsüyor aslinda fakat bircogu malesef bunu göremiyor!!:nazar:

Esinle konsu bence kizina oldugu bagliligindan cok mutlu oldugnu fakat senlede biraz ilgilense dahada mutlu olacagini söyle...

Bebegin hayirli ugurlu olsun güle güle büyüt.:ecrin_bebek:

hem banada ilgi gösteriyor diyorsun ama aynı zamanda bende biraz olsun ilgi istiyorum diyorsun
karar ver ilgi veriyormu sana vermiyormu

Son düzenleme:
Canım çok iyi anlıyorum seni...
Osizin çocugunuz seni sewmese senden bir çocugu olmasını istemezdi..
Kızın biraz büyüsün hersey yoluna girecekcnm
Şu an küçük olan bebeginz ya ilgi şefkat korunma ve kollanma beklediğini sanıyor
aynı şeylere senin de ihtiyacının oldugunu düşünemiyor
Bebegin az büyüsün yoluna girecek emin ol...

ailenize yeni bir birey katıldı haliyle bi takım değişiklikler olacaktır mutlaka. hele flört dönemindeki gibi ilgiyi zaten beklemeyin. ikinizinde sevgisi sonuçta bölündü. eğer ilgiliyse daha fazla beklenti içine girmen seni daha fazla üzer. hani derler ya elindekyle yetinmek, olanın kıymetini bilmek. bence sende bunu yap ve şükret. yuvanın ,yavrunun tadını çıkar.

not: benimde kızım var ve bazen benim kumam kızım diye şaka yaparım .ama ben bu durumdan çok memnunum, ne mutlu ki eşim yavrumuza düşkün, Allah(c.c) nazardan esirgesin. :)

Peki sen eşinemi daha çok ilgi gösteriyorsun, meleğine mi???
O çocuk tabiki onunla daha çok ilgilenecek. Aslında benim bildiğim erkekler daha çok şikayet eder bu durumdan "yani çocuk oldu karım beni boşluyor"... gibi.
Başka sorunlarda mı var canım?????

cnm sana hak vericem ama.aradan bebeğini çıkaralım.çünkü onunla kendini kıyaslaman çok doğru olmamış.eşinden ilgi beklemen çok doğal anlayabiliyorum.bunu ona uygun bir dille anlat.ama kızımızı dah çok, beni daha az seviyosun tarzında şikayet ederek değil.baba kız ilişkisi çok güzel bir ilişkidir.Allah bozmasın.hep sevsinler birbirlerini.sizde bir anne olarak buna memnun olun ve eşinizin size olan ilgisizliğini buna bağlamayın.sanırım eşinizi çok seviyorsunuz.umarım oda biraz sevgisini evdeki kızlara paylaştırmayı öğrenir.a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar boyunca eşim bana "çocuklar doğdu benimle ilgilenmekten vazgeçtin" diye sitem eder, bende bu sitemi yıllarrrdırrr anlamam. "Bir insan nasıl evladını kıskanır" diye düşünürdüm. Çevremdeki erkeklerdede aynı olayı görürdüm ama şimdi görüyorumki bayanlarda böyle düşünebiliyormuş.
Vallahi arkadaşım eşim çocuklarıma benden daha fazla ilgi gösterirse bundan ancak gurur ve sevinç duyarım. Şahsen benim hayattaki tek gayem çocuklarım ve onların mutluluğudur.

dogum sonrasi hassas bir doneminizdesiniz esinizle bunu konusup basbasa gecirebilceginiz ortamlar hazirlayin azicik emek verin sizin anne oldugunuz sifatiniza takilmis olabilir aklina dahi gelmez bence bunu dusunceginiz.
ona karisi oldugunuzu hatirlatin en guzel yontemlerle. ise yarar umarim.

Ah ahh benimde koçisim oğlumu kucana alamzdı bende ağlarıdım acaba sevmiyomu neden soğuk derdim ama meğersem küçük oldundan ve belini tam tutamadından alışamamış biz buna yanrık sen seviyo diye yanarsın bu dünya böyle herkes aynı şeyelr istiyo ama hepimizin bir yeri eksik napcen imtahan
neyse ıhımhım eğer tatlım kocan seni cinsel yönden eksik bırakmıyosa bence sorun etme biz bebeğim 6 ayını geççirene kaadar kardeş gibiydik nerdeyse vakit olmuyodu
ben bitek bunu sorun ederim oğlumu varsın sevsin oh bende dinlenirim nerdee!!!! Mıncıklar kızdırır çocu pışpışlamak bana kalır :))))
BENDE OĞLUMLA DELİ GİBİ OYNARIM COK SEVRİM BAĞIRARAK ACABA ODA DÜŞÜNÜYOMUDUR BÖYLE BENLE İLGİLENMİYO FELAN DİYE
DÜŞÜNMESİN AYOL ADAMI GÖNLÜNÜDE YAPMIYOK DEĞÜLÜK

Sen küçücük bi bebeği kıskanıyorsun.
Ve bu bebek senin canın kanın aylarca karnında taşıdığın birlikte nefes aldığın küçük savunmasız bir varlık...
Bencilce davranmayın lütfen...
Bebeğe mama verirsen yer altını temizlersen temiz olur...Küçücük bi canın tabikide çok ilgiye ihtiyacı var ve bu ilgiyi babasının gösterdiğini düşünürsek gurur duymalısınız...
Çocukluğu bırakıp eşiniz ile bu miniğin büyümesini zevkle izleyin mutluluklar...

canım pekı sen esıne nekadar ılgı gosterıyosun
belkı bebegınız olduktan sonra senın ılgın azaldıgı ıcın esın boyle davranıyordur
bence kızını bahane etmen bu sekılde onu sevdıgı gıbı benıde sevsın demen yanlıs geldı bana
esınıze bıraz daha ılgılı ve yakın davranırsanız karsılıgını alabılırsınız belkı dıye dusunuyorum ben

Ayn şeyi de eminim eşiniz düşünüyordur. Siz bebekle çok ilgilendiğiniz için ve onu ihmal ettiğiniziçin o da ilgisini kızınıza yöneltmiştir.. Kızınız uyuduğu saatlerde ne yapıyorsunuz? 6 aylık olduğuna göre uyku düzeni yerleşmiştir artık... Bebeğininizi emzirip uyuttuktan sonra eşinzle romantik anlar yaşamak için siz teşebbüste bulunursanız devamı gelecektir... herşeyi ondan beklemeyin...

evet arkadaslar haklisiniz simdi dusunuyorumda gercekten iyi dusunmemisim ama dun baktime sim cok degismis eve geldi bana sarilmalar seyler bende kiimla ilgileniyordum o an evete sime ilgi verince coocuk gibi ooluyor gece bile bana yakn uyuyor ama ben yeteri kadar ilgi verdigimi dusunuyorum ama tabiki yeterlide olmayabilir dun bir baktim biraz yakin davrandim yanagindan optum baya bebek gibi oldu sagolun arkadaslar ben cok seviyorum evet bizim parcamiz sevmesini isterim gurur duyarim esimle

çucuğu sonuçta ve daha çok küçük..
elbette ilgi bölünür..bence anlayışla karşıla bu durumu...
sorun edecek bişi yok bana göre cnm....

X