Nisa Hastanesi Alev Hanıma giden var mı?

umut2603

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
49
0
merhaba arkadaşlar aranızda nisa hastanesi alev hanıma giden varmı nasıl bi doktor ilgilimi memnunmusunuz

Ben gıdıyorum canım.cok ama cok memnunum.benım 2 eltım ve hatta butun akrabalarımız onda dogum yaptı.benı tanıo ve cok ılgılı sagolsun ben cok sevıorum alev hanımı sdece onun ıcın gıdıyorum oraya

Ben gıdıyorum canım.cok ama cok memnunum.benım 2 eltım ve hatta butun akrabalarımız onda dogum yaptı.benı tanıo ve cok ılgılı sagolsun ben cok sevıorum alev hanımı sdece onun ıcın gıdıyorum oraya

teşekkür ederim canım yardımın için ben ilk defa 15 aralıkta gidicam çok merak ediyordum bnim doktorum ayrıldı nisa hastanesinden içimi rahatlattın canım çok sağol

ben de c.tesi gidicem nisa hastanesine mürüvet hanıma gitmeyi düşünüyorum ama çok yoğun olması beni düşündürüyo, bi de ben normal doğum yapmak istediğimden beni normal doğurtacak bi doktor arıyorum yani doktoruma güvenmem çok önemli Allah yardımcımız olsun arkadaşlar... fikirlerinizi bekliyorum..

ben de c.tesi gidicem nisa hastanesine mürüvet hanıma gitmeyi düşünüyorum ama çok yoğun olması beni düşündürüyo, bi de ben normal doğum yapmak istediğimden beni normal doğurtacak bi doktor arıyorum yani doktoruma güvenmem çok önemli Allah yardımcımız olsun arkadaşlar... fikirlerinizi bekliyorum..

canım benimde cumartesi mürvet hanımda kontorolüm var ben sabah gidecem çok merak ediyorum sırada beklerken acaba k.k dan birileri bekliyomudur diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar ben şu ana kadar mürvet hanım rarzu hanıma gittim ikisinide beğenmiyorum ablam asiye hanıma gitti hamileyken ama onunda yeni doğum oldu o yüzden acil durumlarda gelemiyebilir.ben alev hanımın methini çok duydum hem sakinmiş rahatlatıyomuş insanı ve ilgili bi doktormuş.mürvet hanım yılların tecrübesinden dolayı rahat bıkmış umrunda deil hiçbişi insanları çok azarlıyo yeterince lgilenmiyo çok kalabalık çünkü.ablamın doğumunda nöbetçi doktor idi ablam normal doğum yaptı panikledi baya kastı kendini korktu mürvet hanım doğum esnasında çok azarlamış bu kadar korkcaktın sezeryana alsaydık seni birsürü işim var beni uğraştırma fln demiş bi de ablam doğuma girmek için hanımın evden gelmesini bekledi nöbetçi bide eve gitmiş sanki oranın patronu gibi davranıyo size.ben alev hanımı çok iyi duydum arkadaşımı doğurttu hep bana genişlik verdi diyo yapabilirsin bak kendi başına bu kadar başardın bundan sonrası çok kolay diye genişlik vermiş.bide nisa hast.istanbulda bence kadın doğum üzerin en iyi hastane doğum ve doğum sonrası için güzel ilgileniyolar sancı odası ayrı hekesin özel sancı odası var diğer hastaneler gibi 10kişi biarada sancı çekmiyosun.orada çalışan arkadaşlarım var alev hanımı çok tavsiye ettiler bi de feryal hanım çok iyi millet taa nerelerden geliyo nisa hast için imkanın varsa gidin tavsiye ederim ssklıya muayene 12 tl özel sigorta 50 tl normal doğum ssklıya 250 tl sezeryan 350 tl

bende nisa hastanesinde alev hanımın hastasıydım ama çok pişmanın gerçekten.hamileliğim iyi gitmiyordu ve bunun farkındaydım ben sürekli kanamam oluyordu ama bana sürekli ilaçları kullan bişey yok bebegin gelişimide normal deyip gönderdi.en son bi gün kanamam arttı saat 3 te gittim doktor ögleden sonra yok bugün dediler başka bi doktora gittim mecburen o ilacımı 3 e çkardı ve yinede kesilmezse hemen gel dedi.gece dahada arttı gittim hemen serum takıldı 1-2 saat sonra tekrar kontrol etmeden gönderdiler ara ara tekrar oldu bekledim ve en sonunda bebegim daha fazla dayanamadı kalbi durdu.bi sorun olduğunu farkedip gittim hastaneye ve bunu ögrendim yıkıldım.tesadüf kürtaja alev hanım girdi ve bana söylediği üzülecek bişey yok dedi.1 hafta sonra kontrole gittiğimde duyduklarım beni daha çok yıkı bana zaten baştan beri bebegin gelişiminde sorun vardı çokta beklenmedik bişey degildi dedi.eger öyleyse neden hiç bi önlem alınmadı ya bana birşey olsaydı.birde tekrar bu sorunu yaşarmıyım diye sorduğumda olabilir dedi ben istediğim az da olsa moraldi ama sıfır kesinlikle tavsiye etmiyorum.herşey yolunda giden hastayla ilgilenmesi normal önemli olan sorunlu olan bi hastayla ilgilisi ve sonucu:KK43:(((( ben çok üzüldüm kimsenin üzülmesini istemem:KK50:

gercekten benımde ıcımı cok rahatlattınız bende nısa hastanesıne gıdeceım ve bu ılk randevum alev hanımdan aldım fakat sadece randevuyu veren bayanın onun cok tercıh edıldıgını soylemesınden dolayı tedırgınlıklerım vardı ama suandan ıtıbaren ıcım rahatladı yarın randevum var zaten ıns bende goreceım nasıl oldugunu ama sayenızde önyargı kalktı sagolun :)

gercekten benımde ıcımı cok rahatlattınız bende nısa hastanesıne gıdeceım ve bu ılk randevum alev hanımdan aldım fakat sadece randevuyu veren bayanın onun cok tercıh edıldıgını soylemesınden dolayı tedırgınlıklerım vardı ama suandan ıtıbaren ıcım rahatladı yarın randevum var zaten ıns bende goreceım nasıl oldugunu ama sayenızde önyargı kalktı sagolun :)

X