Dr. Eyüp Ekici radyoloji uzmanına giden varmı?

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
mrb eyüp ekiciyi doktorum önerdi ayrıntılı ultrasyon için ama fiyatı nekadar çok merak ediyorum şimdi aradım muaynesini kapalıymış gidenler varsa bilgilendirimisiniz???

canım benim arkadaşım şubat veya mart ayında gitti ozaman 220 vermişlerdi
herhalde tahminim olsa olsa 250 dir
geçmiş olsun

3.5 sene önce bende gitmiştim Dr. Eyüp Ekiciye. İyi bir radyolog. Ama şimdi heryerde var ayrıntılı 3 boyutlu 4 boyutlu ultrasonlar. SSK lıysan anlaşmalı merkezler var. Mesela, Denge Tıp 'ın SSK'yla anlaşması var 80 YTL fark ödeyerek baktırabilirsin. Artık bütün özel hastanelerde var.a.s

canim benim ablamda hamileliginde eyup ekiciye gitmisti. simdide yengem hamile. o gidecek. 240 ytl ucreti. ama cok iyiymis dalinda. ablam 3 aylik hamileyken kendi doktoru oglan demisti. eyup ekiciye gitti bu kesinlikle kiz dedi ve cikti.

canım eyüp ekicinin cihazı benim bildiğim en iyisi
Ankarada tek o diyolar
açıkcası bildiğim yok ama telefon ederek hastanelere ssk ya anlaşması falan varsa bulabilirsin
sen neden gitmek istiyosun benim arkadaşımın ikili testi çok kötüydü bebeğin sakat olması olasılığı ile mecburen gitmişti
tekrar geçmiş olsun

canım eyüp ekicinin cihazı benim bildiğim en iyisi
Ankarada tek o diyolar
açıkcası bildiğim yok ama telefon ederek hastanelere ssk ya anlaşması falan varsa bulabilirsin
sen neden gitmek istiyosun benim arkadaşımın ikili testi çok kötüydü bebeğin sakat olması olasılığı ile mecburen gitmişti
tekrar geçmiş olsun
ya genelde her hamileyi gönderiyolar ayrıntılı ultrasyona ama 20.haftada gönderiliyo ama benim doktorum 17.haftamda gönderiyo ikili testim normal çıktı ama yinede gönderiyo şimdi kuşkulandım he:uhm:

buarada güven hastanesinden randevu aldım oraya gitçem galiba 270milyonun %30u kaç oluyo :)) ve orda büyük ultrasyona giren varmı?

ben de 18 haftalıkken gitmiştim.Zaten bebeğin tüm organları oluşmuş oluyo o yüzden erken falan diil

Canım ben 20. haftamı bitirdiğimde Eyüp Ekici'ye gitmiştim. Çok da memnun kaldım tavsiye ederim, güzel ilgilendi, hem gereken tüm ölçümleri yaptı, organları inceledi hem de bana da anlattı..
Gayet açıklayıcı ve güler yüzlü bir doktor.

X