Mide de yara

canim onu bir doktor demisti ama ben itimat etmedim pek bir doktor tanidik vardi o bana endiselenmememi bu tedavi ile iyilesecegimi soylemisti biraz uzun surdu tedavi kismi ama cok sukur iyilestim.
evet canim cig hicbici yenmicek meyve de dahil buna zaten anlarsin mideni acitan agritan seyleri zamanla.
ben su dahi icemiyordum cok kotuydu.
endoskopi yapildi mi canim sana?

yok endoskopi diilde bi ilaç içirildi onla film çekildi.... ama çiğ meyve falan yiyince agrı olmuo...agrım cok olmuo zaten

yok endoskopi diilde bi ilaç içirildi onla film çekildi.... ama çiğ meyve falan yiyince agrı olmuo...agrım cok olmuo zaten

hmm canim acikcasi farkli olabilir tabi.. doktorun sna onerdigi ilac ve diyet listesini eksiksiz uygula sigaran felan varsa birak mutlaka.. iyilesirsin insallah karamsar olma a.s.a.s.

valla benim arkadaşımda arkadaşımın babasında ileri derecede gastirit ve ülser vardı yeni kurutulmuş kantron çiçeğini 7 gün boyunca demleyip sabah ve akşam içtiler yalnız bunu kullanırken mide ilacı kullanmadılar 7 günün sonun da turşular kolalar ne kadar zararlı şey varsa vız geldi tırs gitti benim midemde de aynı sorun var bende kullanıcam ama taze kurutulmuşu bulmak zor balıkesir çevresinde yetişen bir bitki..tavsiye ederim.

valla benim arkadaşımda arkadaşımın babasında ileri derecede gastirit ve ülser vardı yeni kurutulmuş kantron çiçeğini 7 gün boyunca demleyip sabah ve akşam içtiler yalnız bunu kullanırken mide ilacı kullanmadılar 7 günün sonun da turşular kolalar ne kadar zararlı şey varsa vız geldi tırs gitti benim midemde de aynı sorun var bende kullanıcam ama taze kurutulmuşu bulmak zor balıkesir çevresinde yetişen bir bitki..tavsiye ederim.

maşallah 7 gunde cok ıyı gecmıs:1shok:

evet bu konu anlattıklarım gerçek bulup en kısa zaman da kullanmaya başlıcam arkadaşım mide konusu yüzündn tosun gibi kız 46-47 kiloya kadar düştü ama eski haline toparlamaya başladı kendini şuan da bende öleym

vallah bendede vardı mide yarası doktora gittiğimde bana ilaç verdi asitli içeçeklerden uzak dur demişti benim kramplar şok şiddetliydi ama ilaçlar sayesinde geçti artık herşeyi yiyip içiyorum midem agırmıyo ama bende şöle bi sorun oldu o hastalıktan sonra adet dönemimin ilk günleri artık çıkarıyorum ve bunu engelleyemiyorum umarım sizde böle bi sorun olmaz

vallah bendede vardı mide yarası doktora gittiğimde bana ilaç verdi asitli içeçeklerden uzak dur demişti benim kramplar şok şiddetliydi ama ilaçlar sayesinde geçti artık herşeyi yiyip içiyorum midem agırmıyo ama bende şöle bi sorun oldu o hastalıktan sonra adet dönemimin ilk günleri artık çıkarıyorum ve bunu engelleyemiyorum umarım sizde böle bi sorun olmaz

gecmıs olsun canım....pekı haplardan sonra mıdede agrı oluomuydu ılk gunlerde

X